Користувацький вхід

Останні публікації

Микола Куліш

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття

0

Презентація. Українська драматургія 20-30 років ХХ століття.
Лесь Курбас, Гнат Юра, Театр "Березіль", Ібсен, Лесь Українка,Іван Кочерга, Микола Куліш тощо.РОЗРОБКА УРОКУ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ З ТЕМИ : «ДОЛЯ ЛЮДИНИ В ПЕРІОД РЕВОЛЮЦІЇ І ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ (ЗА ДРАМОЮ М. КУЛІША «ПАТЕТИЧНА СОНАТА») 11 КЛАС

0

Пропонований урок РОЗРОБКА УРОКУ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ З ТЕМИ : «ДОЛЯ ЛЮДИНИ В ПЕРІОД РЕВОЛЮЦІЇ І ГРОМАДЯНСЬКОЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ (ЗА ДРАМОЮ М. КУЛІША «ПАТЕТИЧНА СОНАТА») 11 КЛАС з досвіду роботи учителя Кизим Л.О. являє собою модель аналізу передбаченого шкільною програмою твору для додаткового читання по формуванню в учнів навичок критичного мислення на уроках літератури.Крик враженого почуття українця (стаття)

0

У статті висвітлюється могутній і щедро багатогранний талант драматурга Миколи Куліша, який зріс на живлющому народному ґрунті й усім своїм художницьким чуттям був спрямований на добро, на творення й утвердження найблагородніших ідеалів вселюдського гуманізму, високої соціальної правди й суспільного прогресу.Урок української літератури, 11 клас

1

Урок української літератури 11 клас
Тема: Розвиток мовлення. Дискусія на тему: «Вплив імені та прізвища людини на її особистість, успіх у житті, кар’єру» ( за твором М. Куліша «Мина Мазайло»)Драматургія. Розвиток національного театру. М. Куліш. Життєвий і творчий шлях. Сатирична комедія «Мина Мазайло». Розвінчання національного нігілізму, духовної обмеженості на матеріалі українізації.

1

Розробка уроку за п'єсою Миколи Куліша "Мина Мазайло" містить словник термінів,сенкани до образів,плани характеристики персонажів твору, питання для "мозкового штурму".Формування самоосвітньої компетентності школярів

1

Стаття містить матеріал про організацію та впровадження самоосвітньої діяльності учнів. Доводить, що кожна дитина має певні самоосвітні вміння, а підвищенням зацікавленості учнів у здобутті нової інформації можуть стати нетрадиційні уроки, до підготовки яких залучаються старшокласники. Надається розробка уроку української літератури за темою "Життєвий і творчий шлях драматурга Миколи Куліша. Процес українізації як життєва основа комедії "Мина Мазайло".М.КУЛІШ. САТИРИЧНА КОМЕДІЯ "МИНА МАЗАЙЛО". ОСОБЛИВОСТІ СЮЖЕТУ.

1

М.КУЛІШ. САТИРИЧНА КОМЕДІЯ "МИНА МАЗАЙЛО". ОСОБЛИВОСТІ СЮЖЕТУ.
В.І. Левченко, учитель української мови та літератури Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради Чернігівської області

Тема. М. Куліш. Сатирична комедія "Мина Мазайло". Особливості сюжету.
Мета уроку:
поглибити знання учнів про українізацію та художнє відтворення її,
ознайомити учнів із життєвою основою драми;
розкрити зміст, проблематику твору, його жанрові особливості;
формувати навички активної самостійної діяльності;
розвивати критичне мислення , уміння аналізувати драматичний твір;Урок-проект. Вивчення п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло»

2

Урок-проект дає можливість для забезпечення умов для успішної діяльності учнів, зацікавлення навчально-пізнавальним процесом;формування свідомого ставлення до результату навчальної діяльності;реалізація інтелектуальних можливостей кожного учня.Сатирична комедія М.Куліша "Мина Мазайло"

6

Матеріал стане в нагоді викладачам української літератури під час підготовки до уроку.Презентація. М.Куліш "Мина Мазайло"

17

Історія написання, короткий зміст

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі