Користувацький вхід

Останні публікації

Микола Куліш

...

Обмежити пошук фільтруванням:Крик враженого почуття українця (стаття)

0

У статті висвітлюється могутній і щедро багатогранний талант драматурга Миколи Куліша, який зріс на живлющому народному ґрунті й усім своїм художницьким чуттям був спрямований на добро, на творення й утвердження найблагородніших ідеалів вселюдського гуманізму, високої соціальної правди й суспільного прогресу.Урок української літератури, 11 клас

1

Урок української літератури 11 клас
Тема: Розвиток мовлення. Дискусія на тему: «Вплив імені та прізвища людини на її особистість, успіх у житті, кар’єру» ( за твором М. Куліша «Мина Мазайло»)Драматургія. Розвиток національного театру. М. Куліш. Життєвий і творчий шлях. Сатирична комедія «Мина Мазайло». Розвінчання національного нігілізму, духовної обмеженості на матеріалі українізації.

1

Розробка уроку за п'єсою Миколи Куліша "Мина Мазайло" містить словник термінів,сенкани до образів,плани характеристики персонажів твору, питання для "мозкового штурму".Формування самоосвітньої компетентності школярів

1

Стаття містить матеріал про організацію та впровадження самоосвітньої діяльності учнів. Доводить, що кожна дитина має певні самоосвітні вміння, а підвищенням зацікавленості учнів у здобутті нової інформації можуть стати нетрадиційні уроки, до підготовки яких залучаються старшокласники. Надається розробка уроку української літератури за темою "Життєвий і творчий шлях драматурга Миколи Куліша. Процес українізації як життєва основа комедії "Мина Мазайло".М.КУЛІШ. САТИРИЧНА КОМЕДІЯ "МИНА МАЗАЙЛО". ОСОБЛИВОСТІ СЮЖЕТУ.

1

М.КУЛІШ. САТИРИЧНА КОМЕДІЯ "МИНА МАЗАЙЛО". ОСОБЛИВОСТІ СЮЖЕТУ.
В.І. Левченко, учитель української мови та літератури Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради Чернігівської області

Тема. М. Куліш. Сатирична комедія "Мина Мазайло". Особливості сюжету.
Мета уроку:
поглибити знання учнів про українізацію та художнє відтворення її,
ознайомити учнів із життєвою основою драми;
розкрити зміст, проблематику твору, його жанрові особливості;
формувати навички активної самостійної діяльності;
розвивати критичне мислення , уміння аналізувати драматичний твір;Урок-проект. Вивчення п’єси Миколи Куліша «Мина Мазайло»

2

Урок-проект дає можливість для забезпечення умов для успішної діяльності учнів, зацікавлення навчально-пізнавальним процесом;формування свідомого ставлення до результату навчальної діяльності;реалізація інтелектуальних можливостей кожного учня.Сатирична комедія М.Куліша "Мина Мазайло"

6

Матеріал стане в нагоді викладачам української літератури під час підготовки до уроку.Презентація. М.Куліш "Мина Мазайло"

17

Історія написання, короткий змістЗаперечення національного нігілізму та бездуховності героя у п’єсі М.Куліша "Мина Мазайло"

5

Урок для класів з академічним рівнем навчання. Має грунтовний відеосупровід, сучасні підходи до аналізу літературного твору.
Серед форм навчальної діяльності - виконання тестових завдань в паперовому та медіаформатах, конструктивний діалог з учнями через евристичні методи.
В уроці присутні відеосюжети про українську літературу 20х рр., життєвий шлях Миколи Куліша, його співпрацю з Театром Леся Курбаса, інтерв’ю з Оксаною Забужко. Якщо ви бажаєте отримати ці матеріали - повідомте, будь ласка, автора. :)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі