Користувацький вхід

перший урок

Обмежити пошук фільтруванням:Перший урок-гра «Пазли» для 4 класу «Я – громадянин України»

0

Цей урок поглиблює знання дiтей про нашу державу — Україну, ознайомлює учнiв з нацiональними символами, формує нацiональну свiдомiсть; розвиває пiзнавальний iнтерес; сприяє вихованню почуття любовi до рiдного краю.Перший урок

0

Перший урок у початковій школі на тему "Україна - єдина країна".До конспекту уроку додається презентація.Перший урок «Космічна подорож до країни знань»

1

Перший урок у 1 класі,тема «Космічна подорож до країни знань»Розробка уроку «Перший раз у перший клас»

0

Тема: Перший раз у перший клас.
Мета: сформувати уявлення про школу як Країну Знань; ознайомити дітей зі змістом понять «Україна», «держава», «незалежність»; розвивати інтерес до навчання, бажання бути розумним, щасливим; виховувати любов до школи, дбайливе ставлення до шкільного майна; вчити пишатися своєю Вітчизною.
– Добрий день, мої любі діти!
Ви прийшли нині в перший клас.
Вчитись будете і радіти,
І рости кожен день і час.
Школа двері для вас відчинила
І запрошує вчитись вас,
Бо знання – це велика сила!
Тож навчайтеся! В добрий час!Перший урок «Перший раз у перший клас»

1

Перший урок у першому класі.Урок-подорож на повітряній кулі розбитий на 5 станцій: 1 - День народження, 2- Школярики, 3- Родина, 4- Родинний альбом, 5- Україна.Перший урок «Україна – єдина країна»

0

 Мета. Створити святковий мікроклімат в класі для знайомства дітей, формувати поняття учнів про Батьківщину як спільний дім українського народу, розширювати знання про рідний край. Розвивати почуття людяності, патріотизму. Виховувати любов до людей, до України.Конспект першого уроку на тему: «З Україною в серці»

2

Поглибити знання учнів про нашу державу – Україну, державні та національні символи;формувати почуття патріотизму та національну свідомість школярів.Перший урок у першому класі "Моя Україна - найчарівніша перлина"

0

Цікавими формами роботи учитель неодмінно викличе інтерес до пізнання своєї Батьківщини, розвиватиме почуття патріотизму, виховуватиме дружні відносини і взаємоповагу у шкільній родині, почуття гордості за свою школу, родину, країну.Презентація до першого уроку в 2 класі «Це - наше і це - твоє»

2

Презентація до першого уроку в 2 класі. Логічним продовженням до неї є перегляд мультфільмів з теми.Розробка першого уроку «Українець – це на все життя!»

1

Незалежність України дає можливість кожному з нас стати справжнім господарем своєї землі. А для цього потрібно любити свою Батьківщину, віддавати їй розум і серце. Тому на завершення нашого урочистого Першого уроку у п’ятому класі , я хочу подарувати кожному патріотичну листівочку-прапорець з такими словами привітання:
П’ятикласник, любий , друже!
Будь веселим, вмілим, дужим,
Вчись старанно і відмінно,
Бо ти – майбутнє України!
Є мета – іди вперед,
Здійснюй мрії заповітні.
Крок за кроком, день за днем,

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі