Користувацький вхід

тиждень математики

Обмежити пошук фільтруванням:Тиждень математики в школі

1

Матеріали містять мультимедійну презентацію "Тиждень математики" та завдання для проведення заходу. Можуть бути корисними для вчителя-практикаКонкурс винахідливих математиків для 10 – 11 класів «Конус і Піраміда»

0

Конкурс винахідливих математиків для учнів 11-х класів. Даний матеріал можна використовувати на уроках, а також при проведенні позакласних заходів з математики.Математична гра для 7 – 9 класів «Найрозумніший»

0

Цей матеріал є корисним для учителів математики при проведенні позакласних заходів з математики для учнів 7-9кл.Брейн-ринг (інтелектуально-розважальна гра з математики)

0

Це гра з усіма присутніми для неї атребутами: два столи з червоною і зеленою лампочками, гонг, табло для висвітлення балів команд, ведучий, проектор і екран. Гра включає в себе не важкі логічні задачі, задачі пов"язані з історичним матеріалом, які під силу учням від 5 по 9 клас.Математичний турнір «Кращий математик» для учнів 3 класу

0

Це позакласне заняття є тематичним, оскільки вчитель має завдання, застосовуючи цікаві та ігрові форми вправ, сприяти закріпленню знань з теми «Тисяча. Нумерація трицифрових чисел».Математичні казки

2

Математичні казки, створені учнями 6 класу.
Матеріал подано у вигляді книжечки (програма Вёрстка)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі