Обмежити пошук фільтруванням:
Пезентація підготовлена для уроку української мови.
Тема:Подовжені м’які приголосні звуки. Позначення їх на письмі. Виготовлення аплікації «Осінній букет»
Мета: знайомити учнів із вимовою та написанням слів з подовженими м'якими приголосними звукам; розвивати вміння робити звуко-буквений аналіз слів, формувати навички грамотного письма, поповнювати словниковий запас учнів; розвивати почуття прекрасного, формувати навички роботи з папером, естетичний смак учнів.
Мета та завдання: поглибити знання дітей про Україну, її природні багатства; пригадати міста України за їх визначними місцями (Київ, Одеса, Умань, Сорочинці); удосконалити знання про міста-промисли: Опишня, Косів, Яворів, Петриківка; ознайомити дошкільнят з географічним розподілом України на Західну, Південну, Східну, Північну, Центральну частини та дати уявлення про географічне положення цих зон України на мапі (лісостеп, степ, мішані ліси, гори); викликати у дітей захоплення природою України (лісами, морями, річками, горами), народним промисловим мистецтвом; закріпити назви диких тварин, які
Контрольна робота з української мови
З теми «ПРОАВОПИС ІМЕННИКА»
2 семестр
4 групи результатів
За програмою О. Заболотного (підручник О. Авраменко, З. Тищенко)
Автором розроблені Тестові завдання для ЗНО та проведення уроків.
Тест складається з 41 завдання різного рівня складності:
1 рівень – 1–31 - завдання з вибором однієї правильної відповіді.з 1 по 31 завдання - завдання з вибором однієї правильної відповіді.
У розробці автор вказує,що сучасна школа повинна допомогти молодій людині усвідомити сутність глобальних змін, знайти своє місце в цьому процесі. І основне її завдання –формування основних життєвих та предметних компетентностей школярів.
У збірці зібрані есе ,які розкривають творче мислення і творчі здібності людини як умова прогресивного розвитку особистості і суспільства.
Автором досліджено різні напрямки розвитку літератури,проаналізовані твори українсьої .зарубіжної літератури, педагогіки та філософії.Це підвищує інтерес учнів до вивчення предметів, зростає активність, посилює у в учнів прагнення здобувати знання самостійно.
У методичній розробці розглянуті умови використання інноваційних технологій у поєднанні з традиційними методами навчання, що підвищує інтерес учнів до вивчення предметів, зростає активність, посилює у в учнів прагнення здобувати знання самостійно. На уроці створюється атмосфера співробітництва, розуміння і доброзичливості.
Вивчення частин мови має бути комунікативно спрямованим. А оскіль¬ки комунікативною одиницею мови є речення, то зрозуміло, чому на кожному уроці, незалежно від виучуваної теми, мовні явища мають розглядатися на синтаксичній основі — у словосполученнях і реченнях.
Дніпро — найбільша річка в Україні та одна з найбільших у Європі. Вона протікає через центральну частину країни, відіграючи важливу роль у культурному та економічному розвитку. Дніпро є основним джерелом водопостачання, транспортної артерії, а також має значення для гідроенергетики. Річка має багатий природний і історичний контекст, вона здавна була важливим елементом української ідентичності. Заняття з народознавства допоможе дітям глибше ознайомитися з історією, природою та культурою, пов'язаною з цією величною річкою.