Користувацький вхід

Останні публікації

Українська мова, Українська література, Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиТестові завдання з української мови. 5 клас

0

Тестові завдання з української мови для учнів 5 класу з розділу "Лексикологія"Літературний проект. Мозаїка кохання в житті і творчості Лесі Українки.

0

Дослідження учнів про кохання в житті Лесі Українки, про відомих людей, які мали місце в житті поетеси, їхній вплив на формування характеру, почуттів, емоцій Лесі.Ситуативні вправи для складання діалогів

1

Ситуативні вправи для складання діалогів сприяють розвитку зв`язного мовлення, розвивають творче мислення, уяву дітей.Урок з літературного читання.Тема: Так зароджується дружба... Григір Тютюнник "Ласочка"

0

Ознайомлення дітей з особистістю письменника Григора Тютюнника викликати інтерес до його творчості. Розкрити причинно-наслідкові зв`язки дружніх стосунків людини і звіра, вчити із розумінням ставитися до "братів наших менших". Вдосконалювати навички швидкого і свідомого читання, уміння швидко орієнтуватися у тексті, ділити його на частини, складати план. Розвивати зорову пам`ять, уяву, зв`язне мовлення, уміння співпрацювати в парах і мікрогрупах. Виховувати спостережливість, доброту і чуйність, бережне ставлення до тварин.Урок з позакласного читання " Життя дається людині на добрі справи".

0

Формування уміння знаходити твір у книжці за змістом. Ознайомлення дітей з новим оповіданням, зацікавити творчістю В.О. Сухомлинського, розповісти про життя відомого педагога. Вчити орієнтуватися в тексті, виділяти головне, творчо переказувати. Заохочувати дітей писати власні казки про найкращі людські якості. Розвивати навички виразного, швидкого і правильного читання, уміння передбачати події, ставити запитання ; зв'язне мовлення, творчі здібності, читацькі інтереси учнів, виховувати доброту, чуйність, любов та дбайливе ставлення до природи.Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (2 семестр)

0

Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (2 семестр)Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (1 семестр)

0

Календарні планування з української мови для 2 класу за програмою О.Я.Савченко (1 семестр)Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в. Текст- розповідь"

0

Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в Текст- розповідь". Буде корисна для проведення уроку.Календарно-тематичне планування уроків літературного читання в 4 класі (за підручником М. В. Коченгіної)чником

0

Календарно-тематичне планування уроків літературного читання в 4 класі за підручниками «Літературне читання. Українська мова: підр. для 4 класу загальноосвіт. навч. закладів/ М. В. Коченгіна, О. А. Коваль.-Х. : Видавництво « Ранок», 2015»; «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3,4 класах серії «Шкільна бібліотека»/ укладач Тетяна Стус.-Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі