Користувацький вхід

Останні публікації

Українська мова, Українська література, Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиФормування ключових та предметних компетентностей на уроках української мови та літератури.

0

Стаття присвячена дослідженню теоретичних питань методики й організації уроків з української мови та літератури згідно нових державних стандартів загальної середньої освіти, які повинні ґрунтуватися на компетентнісному та особистісно-орієнтованому підході до навчання, враховувати вікові особливості психофізичного розвитку учнів, передбачати здобуття ними умінь і навичок, необхідних для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності.Діагностувальні роботи у української мови для 2 класу за підручником Г. А. Іваниці

0

Презентації та завдання подані у цій публікації стануть у нагоді вчителям початкових класів, які працюють за Типовою освітньою програмою, розробленою Р.Б.Шияном за підручником Галини Іваниці"Українська мова та читання 2 клас".
Учні зможуть перевірити свої знання та вміння, виконавши подані завдання.Скаднопідрядне речення ,його будова.

0

У розробці містяться завдання на повторення сполучників підрядності.Учні мають розрізняти сполучники і сполучні слова.Формувати компетентності:вміння визначати смислові відношення у реченні.Олімпіадні завдання з теми "Лексикологія"

0

Матеріал містить добірку завдань із теми "Лексикологія", зокрема: загальновживана та професійна лексика, діалектизми, застаріла лексика. Завдання можна використовувати під час підготовки учнів до олімпіад та мовних конкурсів.Конспект заняття з художньої літератури І молодшої групи Тема: «В гостях у казки».

1

Мета: Продовжувати вчити дітей розгадувати загадки, розповідати за картинками зміст знайомих літературних та фольклорних творів; відповідати на запитання, не перебиваючи одне одного.
Збагачувати активний словник дітей прикметниками, дієсловами; сприяти вживанню засвоєних слів у самостійному мовленні.
Розвивати зорову увагу (уміння розглядати ілюстрацію та розповідати зміст зображеного); розрізняти та співвідносити кольори.
Виховувати впевненість, товариськість, бажання допомагати одне одному.Розвиток зв’язного мовлення

0

Розвиток зв’язного мовлення
Тема «Вчуся визначати ознаки осені»
Мета. Формувати і розвивати навички письма. Навчати сприймати усну та письмову інформацію, вчити аналізувати її. Виховувати любов до природи.Літературний кросворд

0

Літературний кросворд з теорії літератури на тему проза, поезія, драмаДіагностувальна робота Книжка вчить, як на світі жить (Г. Тютюнник, Г. Малик, В. Нестайко, Д. Красицький)

0

Діагностувальна робота з української літератури для учнів 5 класу НУШ.Збірка конспектів занять з народознавства для дітей дошкільного віку "Моя країна Україна"

0

Збірка містить ряд занять для дітей дошкільного віку національно-патріотичного та народознавчого спрямування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі