Користувацький вхід

Українська мова, Українська література, Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературирозвиток зв"язного мовлення учнів молодшого шкільного віку

0

Цей матеріал допоможе вчителю краще зрозуміти дітей і дозволить правильно підібрати матеріал до уроків розвитку зв"язного мовленняпрезентації з мови та математики для 1 класу

0

Допоміжний матеріал до уроків для 1 класу з математики і української мовиПрезентація до уроку за темою : "Займенник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди займенників за значенням."

1

Презентація допоможе вчителю в простій зрозумілій формі допомогти учням здобути базові знання про Займенник.Презентація до уроку за темою: “Проблема вибору життєвої позиції у поемі І.Я.Франка «Перехресні стежки»”

1

Презентація допоможе учням проаналізувати образну систему твору.
За допомогою характеристики образів персонажів зрозуміти проблему вибору життєвої позиції у поемі І.Я.Франка «Перехресні стежки»Літературні диктанти для 10 класу

0

Літературні диктанти дають можливість перевірити рівень знань учнів 10 класу за новою програмою (за підручником О. Авраменка)Брейн-ринг (за творами, які вивчалися протягом 5 класу)

0

Розробка може бути використана як підсумковий урок у 5 класі для перевірки знань, умінь і навичок.Презентація до уроку "Словосполучення"

1

Презентація допоможе вчителю сформувати в учнів Уявлення про словосполучення, його структуру, засоби зв'язку.Презентація до уроку "Коротко про письменницю Л. Костенко. «Чайка на крижині»

1

Презентація допоможе вчителю поглибити знання школярів про життя і творчість Л. Костенко, розпочати роботу щодо аналізування поеми «Чайка на крижині», на прикладі цього твору дослідити різницю між матеріальним і духовним; розвивати вміння виразно читати поетичні твори, грамотно висловлювати свої думки, почуття, спостереження, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття пошани, поваги до творчості Л. Костенко, прищеплювати високі моральні якості учням, прагнення духовно збагачуватися.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі