Користувацький вхід

Українська мова, Українська література, Народознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиПозакласне читання. Казки зарубіжних письменників

0

Публікація містить розробку конспекту уроку літературного читання у третьому класі. Даний урок позакласного читання продовжує знайомити учнів з творчістю відомих зарубіжних письменників Г.К. Андерсена, братів Грімм, Шарля Перро.Перевірка знань учнів з уккраїнської мови в 9 класі за темою "Складносурядне речення"

0

У публікації містяться тестові контрольні роботи для перевірки знань учнів з української мови в 9 класі за темою "Складносурядне речення"Цикл уроків з теми "Просте речення"

0

Мета робіт, запропонованих мною, сформувати життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації в житті, навчанні та праці. Це і «спільні проєкти», і редагування текстів, робота в малих групах, вирішення проблемних питань і, звичайно, радість групового творення і спілкування.Вікторина "Сторінками українських народних казок"

0

Вікторина "Сторінками українських народних казок" розроблена для учнів початкових класів.Презентація до уроку української мови "Закріплення звукових значень букви Яя".

0

Презентація розроблена до уроку української мови в 1 класі з теми "Закріплення звукових значень букви Яя".Галина Малик. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії». Морально-етичні проблеми в казці: добро і зло, відповідальність за свої вчинки, уміння долати перешкоди на шляху до мети

0

Урок присвячений вивченню творчості Галина Малик та її твору «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії» у класі. У конспекті використані різні інноваційні методи і прийоми роботи на уроці: фішбоун, сфокусований погляд, кубування, сенкан, що дозволяє утримувати увагу учнів під час вивчення теми, зацікавити матеріалом, що вивчається, залучити до активної роботи у групах. Матеріал буде цікавим як для вчителів-практиків, так і для студентів при підготовці до уроку літератури.Конспект уроку з української мови у 4 класі. Закріплення поняття про будову текстів різних типів. Тема і мета висловлювання. Заголовок.

0

Тема. Закріплення поняття про будову текстів різних типів. Тема і мета висловлювання. Заголовок.
Мета. Поглиблювати і розширювати знання учнів про текст, його тему і мету; розвивати вміння зв’язно висловлювати думку.
Обладнання: краєвиди Дніпра, портрети князів Володимира Великого і Ярослава Мудрого, зображення Тарасової (Чернечої) гори. Софійського соборуРозробка уроку з читання для 2 класу на тему: «Т. Коломієць. «Диваки», «Лічилка – небувалиця». Скоромовка. Приказка. Чи уважно ти читав?

0

Цілі уроку.

1. Практична мета.

Сприяти вдосконаленню швидкості читання; оформлювати елементи виразного читання; вчити читати діалог; вчити давати повні відповіді; удосконалювати навички правильного читання; учити виділяти голосом важливі слова.

2. Освітня мета.

Поглибити знання учнів про творчість Т.Коломієць; сформувати уявлення про такий жанр літератури, як небилиці – небувалиці; навчити розуміти скритий зміст під оболонкою жартів; розширювати словниковий запас.

3. Розвиваюча мета.Мовно-літературна гра "Дивослово"

0

З метою формування розуміння того, що українська мова – жива скарбниця, без якої не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знання про красу і багатство української мови; підвищення інтересу до уроків української мови та читання; розвитку творчих здібностей, активності, мислення, зв`язного мовлення дітей; виховання любові до рідної мови, бажання здобувати знання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі