Користувацький вхід

Українська мова, Українська література, Народознавство

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури



Лепбук "Весна"

0

Лепбук «Весна» не просто папка з кишеньками. Це навчальний посібник, інтерактивна тематична тека, з різноманітними кишеньками, віконцями, рухливими деталями, картками, які заламіновано з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Їх можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд.
Лепбук допомагає закріпити і систематизувати вивчений матеріал, швидко пригадати вивчене. Доцільно використовувати на уроках української мови та читання, математики, мистецтва, англійської мова та інтегрованого курсу «Я досліджую світ».



Дієслово. Загальне поняття про дієслово

0

Дієслово. Загальне поняття про дієслово. Формувати розпізнавання дієслова серед інших частин мови



Фразеологізми

0

Фразеологізми. Розпізнавати їх у реченні, вчитись вживати фразеологізми у мовленні



Фразеологізми

1

Фразеологізми. Розпізнавати їх у реченні, вчитись вживати фразеологізми у мовленні



Фразеологізми

0

Фразеологізми. Розпізнавати їх у реченні, вчитись вживати фразеологізми у мовленні



Конспект уроку

0

Ознайомити здобувачів освіти із життєвим і творчим шляхом Михайла Коцюбинського;з’ясувати сюжет твору, особливості композиції; дослідити його жанрові особливості (риси пригодницького твору та романтично-психологічного); розвивати навички аналізувати художні засоби, встановлювати причино-наслідкові зв’язки подій.



САМОБУТНЯ ПОСТАТЬ ПОЕТА ВАСИЛЯ ГОЛОБОРОДЬКА В УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ. ОРИГІНАЛЬНІСТЬ, ПРОСТОТА ВИСЛОВЛЕННЯ ГЛИБОКИХ ПОЧУТТІВ, ВАЖЛИВИХ ДУМОК У ПОЕЗІЇ «З дитинства: дощ» (Я уплетений)

0

Ознайомити учнів із основними фактами життя та творчості Василя Голобородька, його поезією «З дитинства: дощ»; розкрити ідейний зміст твору та своєрідність поетичної форми (вільний вірш), пояснити роль ужитих художніх засобів, власне розуміння образного змісту; розкрити значення образів поезії.



Новий український правопис

0

22 травня 2019 року Кабмін ухвалив нову редакцію Українського правопису. Безліч ЗМІ поширили інформацію про зміни, які були лише в проєкті 2018 року, але після громадського обговорення їх відхилили або пропонують лише як варіативні.



Фразеологізми

0

Фразеологізми
Пояснення значення фразеологізмів
Знайти фразеологізми та пояснити їх значення
Вживання фразеологізмів у мовленні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі