Обмежити пошук фільтруванням:
Підлітковий вік є критичним періодом у розвитку дитини, під час якого відбувається формування його особистості, виробляється соціальна компетентність та розвивається пізнавальна активність. Одночасно це період підвищеної чутливості до впливу зовнішнього середовища, який може бути результатом низки труднощів у психічному розвитку дитини [1, c. 247].
Конфлікти серед підлітків - це поширене явище, яке може мати
серйозні наслідки для їхнього розвитку та благополуччя. Розуміння
причин, типів та наслідків конфліктів допомагає розробити ефективні
стратегії їх вирішення.
Проблема сьогодення - вживання нецензурної лексики.
Мета: привернути увагу до проблеми вживання нецензурної лексики.
У сучасному світі, особливо серед молоді, спостерігається поширення вживання ненормативної лексики. До того ж молодь вважає це модним і престижним. І ми, дорослі, часто чуємо цю грубу лайку на вулиці й проходимо мимо, роблячи вигляд, що не чуємо, і вдаємо, що нас це не стосується. Та насправді — це наша з вами спільна біда, це біда усього суспільства.
Систематичні приниження та образи, висміювання, псування особистих речей або коментарі з погрозами в соціальних мережах є проявами булінгу серед здобувачів освіти. Одна з причин булінгу у освітніх закладах є бажання самоствердитися за рахунок слабших.
Булінг негативно впливає на фізичний та психоемоційний стан дітей. Вчителі,батьки, учні мають робити все для того, щоб помічати найперші його прояви і протидіяти йому, щоб зберегти життя і здоров'я наших дітей.
Гора – це метафора вашого зростання. Під час цього тренінгу ви дізнаєтесь, як знайти джерела енергії всередині себе, подолати перешкоди та побачити світ з нової перспективи. Адже саме з вершини гори відкривається найкращий краєвид, і кожен з вас заслуговує побачити цей краєвид у своєму житті.
Мета нашої зустрічі – навчитися довіряти собі, працювати зі своїми страхами та відкривати власну силу. Кожен із вас уже сьогодні зробив важливий крок, вирішивши піднятися на свою гору.
Тренінг з елементами арт-терапії
“Крила відновлення”
Мета цього тренінгу – допомогти кожному з вас зрозуміти, як пройти через зміни, розправити свої внутрішні крила й відчути впевненість у собі. Трансформація – це процес, який потребує сміливості, довіри до себе та готовності зробити крок у невідоме.
Тренінг з елементами арт-терапії
“Крила відновлення”
Мета цього тренінгу – допомогти кожному з вас зрозуміти, як пройти через зміни, розправити свої внутрішні крила й відчути впевненість у собі. Трансформація – це процес, який потребує сміливості, довіри до себе та готовності зробити крок у невідоме.
Концепція Нової української школи (НУШ), втілює в собі принципи Конвенції про права дитини, передбачає створення безпечного і дружнього до дитини освітнього середовища. Створення мирного, незагрозливого середовища, поваги до прав і свобод людини, дискримінації за будь якими ознаками, уникнення гендерних стереотипів, нетерпимості до приниження честі та гідності. В занятті - тренінгу особливу увагу приділено визначенню та розмежуванню понять «гендер», «стать», «гендерні стереотипи», «гендерна рівність» та «дискримінація» для чоловіків і жінок.
Авторська програма «Розвиток навичок саморегуляції у підлітків» сприяє розвитку навичок саморегуляції у підлітків, самоаналізу, формування самоконтролю, навичок усвідомлення та керування емоціями, розвиток стратегії саморегуляції, формуванню стресостійкості, навичок конструктивного спілкування, усвідомлення життєвих цінностей і власних потреб та вміння планувати майбутнє.
Поданий матеріал містить інформацію про завдання і типи психодіагностики в початковій школі.