Користувацький вхід

Артур Конан Дойль

...

Обмежити пошук фільтруванням:Зарубіжна література "Артур Конан Дойл. 7 клас"

0

Урок для учнів 7 класу "Секрет популярності творів про Шерлока Холмса"Урок зарубіжної літератури "Артур Конан Дойль "Собака Баскервілів"".Захоплива інтрига - основа детективного твору

1

Даний урок- це урок вивчення нового матеріалу, який розроблений відповідно до програми зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і входить в систему уроків « Творчість Конан Дойля» із розділу «Пригоди та фантастика».Роздатковий матеріал "Кодування та декодування символів"

0

Люди часто користуються кодуванням інформації. Щоб розуміти одне одного, вони придумували назви предметів та явищ — слова. Зі слів за певними правилами утворювалися речення. Так виникли мови спілкування. Одна й та сама інформація різними мовами звучить по-різному.Бінарний урок в 7-А класі на тему: «Секрети Бейкер-стріт. АртурКонан Дойл. Життя і творчість. Oh, London, you are great!»

0

Бінарний урок по темі «Секрети Бейкер-стріт.
Артур Конан Дойл. Життя і творчість. Oh, London, you are great!» - урок засвоєння новмих знань, містить цікаві презентації ("Welcome to London!", "Sherlock Holmes Museum at 221b Baker Street", "Біографія Конан Дойла"), засідання клубу шанувальників Конан Дойла, інсценізацію уривку з твору "Пістрява стрічка".
Матеріал сприяє формуванню інтересу до предметів, розвиває логічне мислення, виховує наполегливість в досягненні мети, високі моральні якості.Тестова перевірка знання змісту повісті К. Дойля «Собака Баскервілів» (світова література 7 кл.)

0

Матеріал розрахований на учнів 7-х класів для перевірки знання твору та розвитку пам’яті.Літературний диктант за темою «Творчість Артура Конан Дойля»

0

Матеріал розрахований на учнів 7-их класів, щоб перевірити знання з творчості А. Конан ДойляА.Конан дойль «Собока Баскервілів».Захоплююча інтрига – основа детективного твору"

0

Людина великого серця ,велика на зріст,великою душею .К.Джером.Мета. Ознайомити учнів з життям і творчістю Артура Конан Дойля ,з його повістю «Собака Баскервілів»,довести ,що основою детективних творів є захоплююча інтрига ,розвивати критичне мислення школярів ,вміння працювати з опорними конспектами ,виховувати культуру зв’язного мовлення ,цікавість до творів детективного жанру.ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А. Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих».

1

Розробка уроку із світової літератури у 7 класі за темою «ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ. СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А.Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих»». Урок містить методи (творчо-пошуковий, дослідницький) та прийоми (слово вчителя, бесіда, робота в групах, колективне складання схеми), які відповідають типу уроку – проблемний урок з елементами дослідницької роботи, та його формі – урок-дослідження, доповнений супроводом у вигляді інформаційно-комунікаційних технологій (робота з інтерактивною дошкою).урок "артур Конан Дойль-автор популятних творів про Шерлока Холмса. Оповідання "Пістрява стрічка"

1

Урок розроблено за технологією "Упровадження критичного мислення на уроках світової літератури для розвитку особистості учня"Літературна конференція

0

Літературна конференція "Тайна детективного жанра".Основа -творчість А.К.Дойла та видатних авторів детективного жанру.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі