Користувацький вхід

Артур Конан Дойль

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ми - детективи

0

У літературі є такі твори, що не залишають байдужими ні дорослих, ні дітей. До них весь час повертаються, їх перечитують із величезним задоволенням дивляться екранізації. Саме такі твори належать перу Артуру Конан Дойлу. Мабуть, у цілому світі немає людини, яка б не знала про Бейкер – Стріт. Ця англійська вулиця стала знаменитою завдяки тому, що на ній оселився улюблений герой письменника – Шерлок Холмс.Розробка уроку із зарубіжної літератури для 7 класу «Секрет популярності творів про Шерлока Холмса»

0

Урок для учнів 7 класу "Секрет популярності творів про Шерлока Холмса"Урок зарубіжної літератури "Артур Конан Дойль "Собака Баскервілів"".Захоплива інтрига - основа детективного твору

1

Даний урок- це урок вивчення нового матеріалу, який розроблений відповідно до програми зі світової літератури для загальноосвітніх навчальних закладів і входить в систему уроків « Творчість Конан Дойля» із розділу «Пригоди та фантастика».Роздатковий матеріал "Кодування та декодування символів"

0

Люди часто користуються кодуванням інформації. Щоб розуміти одне одного, вони придумували назви предметів та явищ — слова. Зі слів за певними правилами утворювалися речення. Так виникли мови спілкування. Одна й та сама інформація різними мовами звучить по-різному.Бінарний урок в 7-А класі на тему: «Секрети Бейкер-стріт. АртурКонан Дойл. Життя і творчість. Oh, London, you are great!»

0

Бінарний урок по темі «Секрети Бейкер-стріт.
Артур Конан Дойл. Життя і творчість. Oh, London, you are great!» - урок засвоєння новмих знань, містить цікаві презентації ("Welcome to London!", "Sherlock Holmes Museum at 221b Baker Street", "Біографія Конан Дойла"), засідання клубу шанувальників Конан Дойла, інсценізацію уривку з твору "Пістрява стрічка".
Матеріал сприяє формуванню інтересу до предметів, розвиває логічне мислення, виховує наполегливість в досягненні мети, високі моральні якості.Тестова перевірка знання змісту повісті К. Дойля «Собака Баскервілів» (світова література 7 кл.)

0

Матеріал розрахований на учнів 7-х класів для перевірки знання твору та розвитку пам’яті.Літературний диктант за темою «Творчість Артура Конан Дойля»

0

Матеріал розрахований на учнів 7-их класів, щоб перевірити знання з творчості А. Конан ДойляА.Конан дойль «Собока Баскервілів».Захоплююча інтрига – основа детективного твору"

0

Людина великого серця ,велика на зріст,великою душею .К.Джером.Мета. Ознайомити учнів з життям і творчістю Артура Конан Дойля ,з його повістю «Собака Баскервілів»,довести ,що основою детективних творів є захоплююча інтрига ,розвивати критичне мислення школярів ,вміння працювати з опорними конспектами ,виховувати культуру зв’язного мовлення ,цікавість до творів детективного жанру.ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А. Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих».

1

Розробка уроку із світової літератури у 7 класі за темою «ШЕРЛОК ХОЛМС І ЙОГО ТВОРЕЦЬ АРТУР КОНАН ДОЙЛ. СЕКРЕТ ПОПУЛЯРНОСТІ ТВОРІВ ПРО ШЕРЛОКА ХОЛМСА. Урок додаткового читання. А.Конан Дойл. Оповідання «Пістрява стрічка», «Спілка рудих»». Урок містить методи (творчо-пошуковий, дослідницький) та прийоми (слово вчителя, бесіда, робота в групах, колективне складання схеми), які відповідають типу уроку – проблемний урок з елементами дослідницької роботи, та його формі – урок-дослідження, доповнений супроводом у вигляді інформаційно-комунікаційних технологій (робота з інтерактивною дошкою).урок "артур Конан Дойль-автор популятних творів про Шерлока Холмса. Оповідання "Пістрява стрічка"

1

Урок розроблено за технологією "Упровадження критичного мислення на уроках світової літератури для розвитку особистості учня"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі