Користувацький вхід

Джек Лондон

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентация к открытому уроку по литературе в 6 классе на тему:"Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни»".

0

Презентация к открытому уроку по литературе в 6 классе на тему:"Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни»".Открытый урок по литературе в 6 классе. Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни».

0

Открытый урок по литературе в 6 классе. Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни».Розробка уроку «Сильний людський характер в екстремальній ситуації» (за оповіданням Джека Лондона «Любов до життя»)

0

Розробка уроку на тему: "Сильний людський характер в екстремальній ситуації (за оповіданням Джека Лондона «Любов до життя»)". Розроблена "Ментальна карта",у якій зібраний додатковий матеріал до уроку.Розробка уроку і презентація із зарубіжної літератури для 6 класу «Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя»»

0

План-конспект уроку + презентація із зарубіжної літератури для 6 класу Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя».Конспект уроку зарубіжної літератури. 6 клас. Джек Лондон. «Жага до життя». Проблеми життя і смерті, дружби й зрадництва у творі

0

Цілі: навчальні – ознайомити учнів з особистістю американського письменника, змістом оповідання; допомогти усвідомити його ідейно-художні особливості та естетичну привабливість, морально- етичну спрямованість;
розвивальні – розвивати образне та логічне мислення, навички роботи з художнім текстом, уміння виразно,
вдумливо читати , переказувати, висловлювати свої думки та враження;
виховні – формувати прагнення до загартування духу й тіла, до
збереження власної гідності.Урок зарубіжної літератури у 6 класі за творчістю американського письменника Джека Лондона

0

Дати короткі відомості про життя та творчість Джека Лондона, вчити працювати із статтею підручника, з додатковим матеріалом до теми, допомогти учням зрозуміти події, що описані у творі;
розвивати навички виразного читання, зв’язного мовлення, уміння будувати діалог;
викликати інтерес до творчості письменника.Урок позакласного читання «Світ людей і світ тварин, їх органічний зв’язок з природою у повісті Джека Лондона «Біле Ікло»»

0

Поглибити знання учнів про творчість американського письменника Джека Лондона; розглянути поняття про анімалістичний жанр у літературі, його суть; розкрити ідейно-художній зміст повісті; допомогти учням зрозуміти світ людей і світ тварин у творі; розвивати вміння працювати з текстом об'ємного прозового твору, формулювати власні думки, висновки щодо прочитаного; виховувати доброту, милосердя, любов до природи; формувати шанобливе ставлення до себе і до навколишнього світуУрок-гра зі світової літератури "Останній герой" 8 клас

0

презентація до уроку-гри "Останній герой" зі світової літератури у 8 класіГострота конфліктів, виразність вияву непересічних характерів, моральної сили в екстремальній ситуації за твором Д. Лондона «Біле Ікло»

0

Мета:розкрити гостроту конфліктів у повісті Д.Лондона «Біле Ікло» та характери героїв, сприяти розумінню ідейно художнього змісту твору; поглиблювати навички роботи з текстом, аналізу образів повісті; розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення школярів; сприяти вихованню високих моральних якостей учнів.Урок-гра зі світової літератури «Останній герой»

0

Урок-гра зі світової літератури «Останній герой» (8 клас)
Тема. Людина в екстремальній ситуації. (За творами ДЖ. Лондона та іншими творами світової літератури відповідної тематики).
Мета: пов’язати знання з літератури із життєвою практикою, з сучасністю; розвивати навички роботи з додатковою (довідковою) літературою, роботи в групах інтерактивними методами, кмітливість, оптимістичний погляд на життя, впевненість у своїх силах.
Тип уроку: інтегрований урок літератури та основ безпеки життєдіяльності (ОБЖ) – урок-гра.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі