Користувацький вхід

Джек Лондон

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку і презентація із зарубіжної літератури для 6 класу «Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя»»

0

План-конспект уроку + презентація із зарубіжної літератури для 6 класу Джек Лондон. Відомості про письменника. Оповідання «Жага до життя».Конспект уроку зарубіжної літератури. 6 клас. Джек Лондон. «Жага до життя». Проблеми життя і смерті, дружби й зрадництва у творі

0

Цілі: навчальні – ознайомити учнів з особистістю американського письменника, змістом оповідання; допомогти усвідомити його ідейно-художні особливості та естетичну привабливість, морально- етичну спрямованість;
розвивальні – розвивати образне та логічне мислення, навички роботи з художнім текстом, уміння виразно,
вдумливо читати , переказувати, висловлювати свої думки та враження;
виховні – формувати прагнення до загартування духу й тіла, до
збереження власної гідності.Урок зарубіжної літератури у 6 класі за творчістю американського письменника Джека Лондона

0

Дати короткі відомості про життя та творчість Джека Лондона, вчити працювати із статтею підручника, з додатковим матеріалом до теми, допомогти учням зрозуміти події, що описані у творі;
розвивати навички виразного читання, зв’язного мовлення, уміння будувати діалог;
викликати інтерес до творчості письменника.Урок позакласного читання «Світ людей і світ тварин, їх органічний зв’язок з природою у повісті Джека Лондона «Біле Ікло»»

0

Поглибити знання учнів про творчість американського письменника Джека Лондона; розглянути поняття про анімалістичний жанр у літературі, його суть; розкрити ідейно-художній зміст повісті; допомогти учням зрозуміти світ людей і світ тварин у творі; розвивати вміння працювати з текстом об'ємного прозового твору, формулювати власні думки, висновки щодо прочитаного; виховувати доброту, милосердя, любов до природи; формувати шанобливе ставлення до себе і до навколишнього світуУрок-гра зі світової літератури "Останній герой" 8 клас

0

презентація до уроку-гри "Останній герой" зі світової літератури у 8 класіГострота конфліктів, виразність вияву непересічних характерів, моральної сили в екстремальній ситуації за твором Д. Лондона «Біле Ікло»

0

Мета:розкрити гостроту конфліктів у повісті Д.Лондона «Біле Ікло» та характери героїв, сприяти розумінню ідейно художнього змісту твору; поглиблювати навички роботи з текстом, аналізу образів повісті; розвивати логічне мислення, зв’язне мовлення школярів; сприяти вихованню високих моральних якостей учнів.Урок-гра зі світової літератури «Останній герой»

0

Урок-гра зі світової літератури «Останній герой» (8 клас)
Тема. Людина в екстремальній ситуації. (За творами ДЖ. Лондона та іншими творами світової літератури відповідної тематики).
Мета: пов’язати знання з літератури із життєвою практикою, з сучасністю; розвивати навички роботи з додатковою (довідковою) літературою, роботи в групах інтерактивними методами, кмітливість, оптимістичний погляд на життя, впевненість у своїх силах.
Тип уроку: інтегрований урок літератури та основ безпеки життєдіяльності (ОБЖ) – урок-гра.Любов до життя

0

Урок з теми "Людина в життєвих випробуваннях". Мове піде про здатність людини долати труднощі і незгоди, що випали на її долюДжек Лондон - видатний письменник і мужня,працьовита людина. Оповідання "Любов до життя"

2

Розробка уроку із світової літератури для 6 класу. Має цікавий матеріал, елементи дослідницької роботи, інтерактивні вправи, творчц завдання, проблемні питання. Може використовуватися в підготовці до уроку вчителями світовоц літератури, студентами.Тест до оповідання Дж. Лондон «Любов до життя»

4

Дж. Лондон «Любов до життя»

1. Куди записався Дж. Лондон у 17 років:
а) матросом на шхуну;
б) солдатом до армії;
в) офіціантом у ресторан?

2. З якою метою Дж. Лондон вирушив на Аляску:
а) відвідати друзів;
б) дослідити життя Півночі;
в) знайти золото?

3. «Любов до життя» Дж. Лондона – це:
а) оповідання;
б) повість;
в) роман.

4. Берег річки, згаданий на початку твору був:
а) порослий травою;
б) всипаний камінням;
в) устелений піском.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі