Користувацький вхід

Останні публікації

Джек Лондон

Обмежити пошук фільтруванням:«Зображення людського характеру в екстремальній ситуації за оповіданням Джека Лондона «Любов до життя».

0

Урок стане в пригоді учителям словесникам. Допоможе сформувати навички учнів аналізувати невеликий за обсягом художній твір – оповідання Джека Лондона «Жага до життя», вивчати ключові епізоди, характеризувати образ головного героя, робити висновки; розвивати в школярів спостережливість, навички уважного читання, уміння чітко висловлювати власну думку, творчу уяву, образне мислення, зв’язне мовлення; виховувати любов до читання, захоплення долею героїв, любов до життя, повагу до людини; формувати оптимістичний погляд на життя, упевненість у своїх силах."Вижити не можна програти"

0

Підсумковий урок у 6 класі після вивчення теми "Людина в екстремальній ситуації"Джек Лондон «Жага до життя». Тестові завдання

0

Тестові завдання для поточного контролю за рівнем засвоєння твору Джека Лондона "Жага до життя"Джек Лондон «Жага до життя». Проблеми життя і смерті, дружби й зради.

0

Розробка уроку за творчістю Джека Лондона. Проблеми життя і смерті, дружби й зради в його творах.Джек Лондон «Жага до життя». Характеристика героїв твору.

0

конспект уроку зарубіжної літератури в 6 класі "Джек Лондон «Жага до життя». Характеристика героїв твору."Характеристика героїв оповідання Дж. Лондона «Жага до життя». Значення назви твору (інтегрований урок)

0

Матеріали направлені на допомогу вчителеві у проведенні інтегрованого уроку: зарубіжна література, англійська мова, художня культура.Зображення сильного людського характеру в оповіданнях Джека Лондона «Жага до життя» та О. Довженка «Воля до життя»

0

Матеріали спрямовані на допомогу вчителеві у проведенні уроку компаративного аналізу творів (зарубіжна і українська література)Пейзажі Північної Америки у оповіданні Дж. Лондона «Жага до життя» та на полотнах Р. Кента. Своєрідність зображення картин природи в літературі та живопису

0

Матеріали спрямовані на допомогу вчителеві у проведенні інтегрованого уроку: література, живопис, музикаПрезентация к открытому уроку по литературе в 6 классе на тему:"Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни»".

0

Презентация к открытому уроку по литературе в 6 классе на тему:"Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни»".Открытый урок по литературе в 6 классе. Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни».

0

Открытый урок по литературе в 6 классе. Изображение воли к жизни, самообладания, мужества в минуты смертельной опасности в рассказе Джека Лондона «Любовь к жизни».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі