Користувацький вхід

рівняння

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація " Лінійні рівняння з двома змінними"

0

В презентації використані супроводжуючі матеріали до теми "Лінійні рівняння з двома змінними". Наведені приклади знаходження коренів рівняння, приклади взаєможалежності між невідомими.Урок з математики "Властивості множення"

1

Мета уроку:
Вивести і запровадити сполучну властивість множення, вчити її використовувати для раціоналізації обчислення.
Повторити формулу знаходження об'єму прямокутного паралелепіпеда, знаходити об'єм прямокутного паралелепіпеда.
Закріплювати знання таблиці множення, розв’язувати задачі і рівняння.
Виховувати бережливе ставлення до природи, взаємодопомогу, любов до предмета, бажання вчитися.Розробка уроку з алгебри для 8 класу «Квадратні рівняння»

0

Це узагальнюючий урок з теми "Квадратні рівняння" для учнів 8 класу з використанням інтерактивних технологій, математичного лото, історичного матеріалу. У розробці представлені різні форми і види роботи: групова,парна.Застосування похідної до розв'язування рівнянь, доведення нерівностей, тотожностей

0

Усе частіше в літературі зустрічаються рівняння, розв’язання яких стандартними способами важке, громіздке, а інколи і неможливе. Тоді можна спробувати використати властивості функцій, які є складовими рівнянь, нерівностей, тотожностей. Диференціальне числення широко використовується при дослідженні функцій. За допомогою похідної можна знайти проміжки монотонності функції, її екстремальні точки, найбільші і найменші значення.Конспекти уроків з теми: "Показникова функція"

0

Розробка системи уроків з теми "Показникова функція" включає як теоретичне вивчення матеріалу, так і практичне, охоплює завершений у змістовному плані блок програмного матеріалу в 11 класі або під час повторення та підготовки до ЗНО.
Система уроків включає:
– розв’язування завдань на основі теоретичних знань про властивості функцій;
– пошук раціональних рішень показникових рівнянь, систем та нерівностей;
– тестові завдання у форматі ЗНО.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі