Користувацький вхід

Білокур Катерина

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий урок на тему: Складання письмового твору-опису за картиною К.Білокур «Соняшники»

0

Складання письмового твору-опису за картиною К.Білокур «Соняшники», проведений у 4 класіВиховний захід "Славетні люди України"

0

Катерина Білокур народилася в селі Богданівка Пирятинського повіту Полтавської губернії (тепер це Яготинський район Київської області), коли саме до кінця не з'ясовано. Офіційною датою її народження було, зрештою, визнано 25 листопада (7 грудня) 1900 року. Це було логічніше за все, адже - це день святої великомучениці Катерини.Тема:Симфонія квіткової краси. Інтегрований урок музики та обр.мистецтва.(4 клас)

1

Інтегрований урок музики та образотворчого мистецтва у 4 класі.Тема:Симфонія квіткової краси.Проектна робота художньо-естетичного спрямування «Клас-музей «Квітка-душа Катерини Білокур»»

0

Даний клас – музей був створений з метою розкриття талановитості українського народу, самобутності його таланту на прикладі К. Білокур – художниці – самоучки.Заквітчана Катерина (презентація)

2

Презентація у програмі Power Point під назвою «Заквітчана Катерина» про життя і творчість незвичайної народної художниці Катерини Білокур. Кожен слайд містить як текстову інформацію про життя і творчість геніальної художниці-самоучки, так і фоторепродукції з її картин. Презентація може бути використана вчителями образотворчого мистецтва або класними керівниками при проведенні заходів із образотворчого мистецтва. Тому: Напрямок - естетичне виховання. Форма проведення - презентація. Вік учасників - можна використовувати для учнів різного віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі