Користувацький вхід

Звук

Обмежити пошук фільтруванням:



Звук. Вплив звуку на живі організми.

0

Ми живемо у світі різних звуків і часто не помічаємо, що вони відрізняються один від одного. Звук, створюваний одним джерелом, може відрізняєтися від звуку, створюваного іншим.
Все це вимагає введення характеристик, за допомогою яких можна було б оцінювати випромінювання й сприйняття звуку. До таких належать: гучність, висота тону, тембр.



Розробка уроку з української мови для 2 класу «Звуки [дж], [дз], [ дз´]. Позначення їх на письмі буквосполученнями дж, дз. Орфоепічні вправи»

1

Тема. Звуки [дж], [дз], [ дз´]. Позначення їх на письмі буквосполученнями дж, дз.
Мета. Вчити правильно вимовляти слова із звуками [дж], [дз], [ дз´], записувати їх. Розвивати фонематичний слух, звукову культуру мовлення, логічне мислення; поширювати словниковий запас. Виховувати любов до природи, працьовитість, відповідальність, почуття дружби.
Обладнання. Підручник, зошит, ручка. Картки із завданням роботи в парах. М’яч. Мультимедійний проектор. Презентація уроку.
Тип уроку. Комбінований



Звук, його властивості та характеристики. Вплив звуку на живі організми та людину

1

Бінарний урок фізики та основ здоров'я.Мета уроку: ввести поняття про звук, джерела та приймачі звуку, сформувати уявлення про основні його властивості (поширення, відбивання і поглинання) та основні характеристики (швидкість, гучність, тон). Розглянути особливості інфразвуку, ультразвуку, сприймання звуку людиною та з’ясувати шкідливий вплив вібрацій та шумів на функціонування живих організмів. До уроку додається презентація, опорний конспект, тестові завдання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі