Користувацький вхід

Іван Мазепа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест, змагання команд "Генеральна старшина" та "Бунчукове товариство", відеофільм, тести.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест з історії України 8 класу. Використання козацької символики, змагання двох команд, додається презентація, відеофільм.Відкритий урок "Українська козацька держава в період гетьманування Івана Мазепи."

0

На цьому уроці визначаються умови Коломацьких статей і обставини їх укладення; з’ясовується становище Гетьманщини наприкінці ХУІІ – на початку ХУІІІ ст.; її роль у війні з Туреччиною (1670 – 1700). Рекомендовано для вчителів історії.Інтерпретація образу Івана Мазепи утворах літератури та мистецтва

0

Інтерпретація образу Івана Мазепи утворах літератури та мистецтва«Порівняльний аналіз постаті Івана Мазепи у творах В. Сосюри «Мазепа» та А. Гудими «Сповідь Мазепи»

1

Цей матеріал допоможе учням детальніше ознайомитися з постаттю Івана Мазепи, який належить до тих постатей в українській історії, котрі своєю діяльністю і вчинками найвиразніше виявляли найвищу мету свого народу – прагнення до волі й державності.Україна в подіях Північної війни

1

Україна в подіях Північної війни: Українсько-шведський союз; воєнно-політичні акції російського царя проти українців; Полтавська битва; гетьман Іван Мазепа в історії України; Кость Гордієнко.Пилип Орлик - невтомний борець за державність України.

0

Історичний проект "Пилип Орлик - невтомний борець за державність України". План реалізації проекту в школі ІІ та ІІІ ступеню. Презентація проекту.Гетьманщина наприкінці XVII — на початку XVIII ст. І. Мазепа.

3

Характеристика зовнішньої та внутрішньої політики Гетьманщини наприкінці XVII — на початку XVIII ст.; ознайомлення з умовами Коломацьких статей і обставинами їх укладення; гетьман І. Мазепа і початок його гетьманування.Тема. Риси романтичного героя в образі Мазепи.

1

У розробці уроку вдало поєднано літератрний та історичний матеріал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі