Користувацький вхід

Останні публікації

Іван Мазепа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-конкурс з історії України: "What Do You Know About the History of Ukraine and Zaporizhzhia?"

0

урок-конкурс про історію України та Запоріжжя:
"What Do You Know About the History of Ukraine and Zaporizhzhia?"Тестовий тренажер для роботи з візуальними матеріалами до ЗНО з історії України (XVII-XVIII ст.)

1

Тестовий тренажер для роботи з пам’ятками архітектури і образотворчого мистецтва, обов’язковими для візуального розпізнавання на ЗНОЕйдетика на уроках історії

0

Матеріал про гетьмана Мазепу з використанням ейдетики і коментарем для вчителя.Експрес-опитування за поемою Байрона "Мазепа"

0

1 Назва села,у якому народився Іван Мазепа.(Мазепинці).
2 Французький письменник,який описав до Байрона романтичну історію кохання Мазепи.(Вольтер)
3 Країна,в якій відбувалися події,описані Вольтером і Байроном.(Польща)
4 Ім'я короля,при дворі якого служив молодий Мазепа.(Казимир).
5 Як звали дружину графа-воєводи,в яку начебто був закоханий Мазепа?(Тереза).
6 Назва міста,біля якого військо шведського короля зазнало поразки.(Полтава)
7 Назва села,у якому помер Мазепа.(Варниця).
8 Ім'я короля,якому у творі Байрона Мазепа розповів про історію свого кохання.(Карл).Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест, змагання команд "Генеральна старшина" та "Бунчукове товариство", відеофільм, тести.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест з історії України 8 класу. Використання козацької символики, змагання двох команд, додається презентація, відеофільм.Відкритий урок "Українська козацька держава в період гетьманування Івана Мазепи."

0

На цьому уроці визначаються умови Коломацьких статей і обставини їх укладення; з’ясовується становище Гетьманщини наприкінці ХУІІ – на початку ХУІІІ ст.; її роль у війні з Туреччиною (1670 – 1700). Рекомендовано для вчителів історії.Інтерпретація образу Івана Мазепи утворах літератури та мистецтва

0

Інтерпретація образу Івана Мазепи утворах літератури та мистецтва«Порівняльний аналіз постаті Івана Мазепи у творах В. Сосюри «Мазепа» та А. Гудими «Сповідь Мазепи»

1

Цей матеріал допоможе учням детальніше ознайомитися з постаттю Івана Мазепи, який належить до тих постатей в українській історії, котрі своєю діяльністю і вчинками найвиразніше виявляли найвищу мету свого народу – прагнення до волі й державності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі