Користувацький вхід

Іван Мазепа

Обмежити пошук фільтруванням:ЛІТЕРАТУРНО-ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ 9-й клас

1

Квест як елемент інтегрованих уроків у контексті компетентнісного навчання. Розробка адресована учителям історії, української мови і літератури, інших навчальних дисциплін та учням старших класів.Гетьманщина в часи Івана Мазепи

0

Мета: охарактеризувати становище українських земель Гетьманщини за часів Івана Мазепи, аналізувати та узагальнювати історичні факти, сприяти формуванню умінь роботи з історичними картами, поняттями, тестами, розвивати вміння аналізувати матеріал, висловлювати власну точку зору, виховувати в учнів зацікавленість історичним минулим своєї держави.Урок-конкурс з історії України: "What Do You Know About the History of Ukraine and Zaporizhzhia?"

0

урок-конкурс про історію України та Запоріжжя:
"What Do You Know About the History of Ukraine and Zaporizhzhia?"Тестовий тренажер для роботи з візуальними матеріалами до ЗНО з історії України (XVII-XVIII ст.)

1

Тестовий тренажер для роботи з пам’ятками архітектури і образотворчого мистецтва, обов’язковими для візуального розпізнавання на ЗНОЕйдетика на уроках історії

0

Матеріал про гетьмана Мазепу з використанням ейдетики і коментарем для вчителя.Експрес-опитування за поемою Байрона "Мазепа"

0

1 Назва села,у якому народився Іван Мазепа.(Мазепинці).
2 Французький письменник,який описав до Байрона романтичну історію кохання Мазепи.(Вольтер)
3 Країна,в якій відбувалися події,описані Вольтером і Байроном.(Польща)
4 Ім'я короля,при дворі якого служив молодий Мазепа.(Казимир).
5 Як звали дружину графа-воєводи,в яку начебто був закоханий Мазепа?(Тереза).
6 Назва міста,біля якого військо шведського короля зазнало поразки.(Полтава)
7 Назва села,у якому помер Мазепа.(Варниця).
8 Ім'я короля,якому у творі Байрона Мазепа розповів про історію свого кохання.(Карл).Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи

0

Урок з історії України (8 клас) на тему "Внутрішня і зовнішня політика Івана Мазепи". Особлива увага приділяється біографічним даним.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест, змагання команд "Генеральна старшина" та "Бунчукове товариство", відеофільм, тести.Зовнішня та внутрішня політика Івана Мазепи. Північна війна.

0

Урок-квест з історії України 8 класу. Використання козацької символики, змагання двох команд, додається презентація, відеофільм.Відкритий урок "Українська козацька держава в період гетьманування Івана Мазепи."

0

На цьому уроці визначаються умови Коломацьких статей і обставини їх укладення; з’ясовується становище Гетьманщини наприкінці ХУІІ – на початку ХУІІІ ст.; її роль у війні з Туреччиною (1670 – 1700). Рекомендовано для вчителів історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі