Користувацький вхід

Богдан Хмельницький

Обмежити пошук фільтруванням:Козацька революція середини XVII ст. і війна за суверенітет козацької держави другої половини ХVІІ ст.

0

Узагальнення з теми "Козацька революція середини XVII ст. і війна за суверенітет козацької держави другої половини ХVІІ ст."Передумови та початок Національно-визвольної війни.

0

Тип уроку: урок-дослідження
Після цього уроку учні зможуть:
• застосовувати та пояснювати на прикладах термін «Національно-визвольна війна»;
• визначати причини та передумови Національно-визвольної війни;
• скласти історичний портрет Богдана Хмельницького;
• називати імена сподвижників Богдана Хмельницького, досліджувати їх життєвий шлях.
• аналізувати та порівнювати історичні джерела, зіставляючи історичну інформацію, робити висновки, виділяти головне, визначати причини історичних подій, місце історичних діячів та їхню роль в історичному процесі.Виховний захід "Козацькі забави"

0

Даний захід можна застосувати для позакласної роботи з історії для учнів 5-6 класів. В цій розробці міститься матеріал про козацькі часи.Тематичне оцінювання "Національно-визвольна війна українського народу проти польського панування під проводом Б. Хмельницького".

0

Завдання дають можливість оцінити та перевірити набуті учнями знання з
теми "Національно-визвольна війна українського народу проти польського панування під проводом Б. Хмельницького".Презентація Жінки Богдана Хмельницького

0

До уроку- конференції "Богдан Хмельницький. Об'єктивний погляд" ,дві групи учнів за методом проектів створювали презентації за двома темами"Б.Хмельницький-голова держави"та "Богдан Хмельницький-голова родини".«Козацька Україна. Богдан Хмельницький»

0

Тема. Козацька Україна. Богдан Хмельницький
Мета: пояснити учням причини виникнення козацтва Україні та утворення Запорозької Січі; створити в уяві учнів образ козаків як хоробрих вояків – землеробів; ознайомити учнів з відомим українським гетьманом Богданом Хмельницьким та його роллю в житті українських козаків; розвивати творчу уяву учнів, виробляти вміння працювати з різними історичними джерелами, складати зв’язну розповідь; розвивати інтерес до історії; виховувати повагу до захисників Батьківщини.Розробка масового заходу з військово-патріотичного напряму

0

Близько 1760 року на землях поселення Веселих Тернів оселився відставний військовий старшина Григорій Шрам. Привіз власну родину, запросив родичів з-під Києва, добрих друзів. Завів тут зимівник, влаштував землянки та мазанки. Саме тут козаки відпочивали після того, як Богдан Хмельницький розбив польську шляхту під Жовтими Водами. То де, як не на цій місцині, що є однією з дендрологічних перлин України, провести патріотичну гру для козачат – «Козацький квест», яка відповідатиме перспективним інтересам українського народу, а також принципам культурно-національного самозбереження.Урок-узагальнення «Національно-визвольна війна під проводом Б.Хмельницького»

1

Урок-узагальнення на тему " Національно-визвольна війна українського народу під приводом Б. ХмельницькогоТестовий тренажер для роботи з візуальними матеріалами до ЗНО з історії України (XVII-XVIII ст.)

1

Тестовий тренажер для роботи з пам’ятками архітектури і образотворчого мистецтва, обов’язковими для візуального розпізнавання на ЗНОПрактичне заняття: Богдан Хмельницький - людина, полководець, державний діяч

1

Розглядається постать Б. Хмельницького як державного діяча, полководця та його роль і місце в українській історії.
Зіставляти мотиви і наміри Хмельницького і його оточення з практичними формами їх здійснення;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі