Користувацький вхід

Богдан Хмельницький

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-узагальнення «Національно-визвольна війна під проводом Б.Хмельницького»

1

Урок-узагальнення на тему " Національно-визвольна війна українського народу під приводом Б. ХмельницькогоТестовий тренажер для роботи з візуальними матеріалами до ЗНО з історії України (XVII-XVIII ст.)

1

Тестовий тренажер для роботи з пам’ятками архітектури і образотворчого мистецтва, обов’язковими для візуального розпізнавання на ЗНОПрактичне заняття: Богдан Хмельницький - людина, полководець, державний діяч

1

Розглядається постать Б. Хмельницького як державного діяча, полководця та його роль і місце в українській історії.
Зіставляти мотиви і наміри Хмельницького і його оточення з практичними формами їх здійснення;Передумови та причини Національно-визвольної війни

1

Урок проводиться у 8 класі з історії України, як вступний до вивчення нової теми. Учні класу поділені на групи, готують за здалегіть одержані завдання і ведуть дослідницьку роботу, яку презентують в ході уроку.Історія України. Національно-визвольна війна 1648-1654 рр.

0

Тестування до національно-визвольної війни 1648-1654 рр. Для учнів 8 класу.Розгортання національно-визвольної війни під проводом Б. Хмельницького в 1648-1651 рр.

0

План-конспект уроку присвячений подіям початку національно-визвольної війни в 1648-1651 рр.Урок-практичне заняття з історії України для 8 класу «Богдан Хмельницький як людина і політик»

0

Історія України
8 клас
Тема. Практичне заняття. Богдан Хмельницький як політик і людина.
Мета: охарактеризувати Богдана Хмельницького як політика, людину та полководця; формувати уміння учнів давати власну оцінку цій історичній постаті; визначати її місце в українській історії.
Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть:
- висловлювати власне ставлення до діяльності Богдана Хмельницького;
- оцінювати його діяльність як видатного українського політичного, державного і військового діяча.
До уроку додаються:
презентації, історичні рівняння.Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції". Урок узагальнення знань. Урок - експедиція.

1

Конспект відкритого уроку з математики на тему: "Відношення. Пропорції".
Урок узагальнення знань. Урок - експедиція. (Подорож по визначних місцях України розташованих на українських купюрах).Леся Українка. Громадянська лірика “І ти колись боролась, мов Ізраїль…”

1

Розкрити зумовленість еволюції світогляду і стиль письменниці, спрямувати учнів на сприйняття поезії в єдності змісту й форми;
розвивати в учнів поетичне сприйняття світу, навички аналізу поетичних творів;
виховувати естетичний смак, прищеплювати любов до поезії.Розробка уроку з історії України з використанням кейс-технологій, групової роботи та методів випереджального навчання для 8 класу «Українсько-московський договір 1654 р.»

0

Урок для учнів 8- класів з історії України.
Урок із використанням кейс-технологій, групової роботи та методів випереджального навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі