Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівОбіймемо Землю красою й любов’ю!

0

Свято екології "Обіймемо Землю красою й любов’ю!"
Мета:розширити уявлення учнів про цінність і багатогранність природи;
формувати екологічну культуру;
розвивати пізнавальний інтерес, логічне мислення;
виховувати любов до рідного краю, дбайливе ставлення до природи.НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

0

Про концепцію НУШ представлену міністром освіти України Лілією Михайлівною ГриневичПедагогічна технологія "Щоденні 5. Опорні схеми"

0

Методичний посібник містить опорні схеми "Я - схема" для проведення педагогічної технології "Щоденні 5" в Новій українській школі.Педагогічна технологія "Щоденні 3"

0

В посібнику зібрані методичні рекомендації щодо педагогічної технології "Щоденні 3".
Методичний посібник допоможе вчителям початкових класів НУШ правильно організувати та впровадити педагогічну технологію "Щоденні 3" на уроках математики.Навчально-дослідницька і пошукова діяльність молодших школярів

1

Формування та розвиток пошукової навчально-пізнавальної діяльності школярів – одна з актуальних проблем сьогоденняМетодичні розробки гурткових занять Воронько Олени Володимирівни керівника гуртка «Іграшка-сувенір»

0

Мета: пошити іграшку ведмедика з тканини.
Навчальна – вчити дітей намічати послідовність виконання роботи, добирати нитки для роботи, відповідно кольору тканини, вдосконалювати навички шиття тканини петельним швом та швом «назад голка», естетично оформлювати готову роботу.
Розвиваюча – розвивати дрібну моторику пальців рук, зорову пам`ять, увагу, художній смак, творчі здібності.
Виховна – виховувати акуратність і точність при виконанні завдання, наполегливість, цілеспрямованість, виховувати цікавість, інтерес і любов до живої природи.Відкрите заняття: «В`язання спицями. Сувенір «Родина тюленів»

0

Мета: навчальна –вив`язати тюленів, вчити дітей прийомам роботи спицями (набір петель, лицьові та виворітні петлі, закріплення петель в кінці роботи.
Розвиваюча – розвивати просторову уяву, творчі здібності, дрібну моторику пальців рук, пізнавальні інтереси.
Виховна – виховувати любов до природи, до праці, економне використання матеріалів, виховувати колективізм, відповідальність за доручену справу, охайність.Extraordinary event in English in the form of KVN

0

цей захід підходить для учнів початкової школи. У ньому використані різноманітні завдання для розвитку лексичних, граматичних навичок.Topic: All seasons are good

0

Дана розробка уроку англійської мови на тему «All seasons are nice» розрахована на учнів 10-11 років (4 клас) загальноосвітньої школи.
Значна частина уроку – це повторення та актуалізація вивченого лексико-граматичного матеріалу, систематизація знань, умінь і навичок учнів за темою уроку.
На уроці використовуються різні форми класної роботи: фронтальна, робота в парах, робота в групах, індивідуальна, ігрові форми роботи, методи стимулювання зацікавленості дітей, творча робота.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі