Користувацький вхід

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівДоповідь на тему "Сучасні форми та методи навчання".

0

У доповіді розглядаються особливості використання сучасних форм та методів навчання, що відіграють важливу роль у вивченні англійської мови та допомагають ефективному засвоєнню навчального матеріалу, сприяють збільшенню мотивації, розкривають творчий потенціал учнів.Формування позитивної мотивації молодших школярів засобами творчих завдань

1

Запропоновані вправи з формування позитивної мотивації,зекономлять час вчителя,дозволять урізноманітнити арсенал мотиваційних прийомів. Учень на уроці буде налаштований на ефективний процес пізнання, матиме особисту зацікавленість.Кейс-метод як форма інтерактивного навчання учнів початкових класів

0

У статті розглядаються основні аспекти і доцільність використання кейс-технологій у навчанні молодших школярів, а саме: види і зміст кейсів, їх складові, технoлoгiчні схеми ствoрення кейсів для учнів початкової школи. Розкриваються характерні риси кейс-уроку, а також його відмінності від традиційного.Арт-проект до Дня Соборності України

0

Арт-проект до Дня Соборності України

Завданням арт-проекту є створення великої карти-колажу України з карт областей на стіні в холі школи .
Учасники: учні 2-11 класів, класні керівники, учнівське самоврядування, батьки.
Кожен клас має завдання творчо оформити задану область.
Після оздоблення областей за допомогою шпильок створили карту-колаж України на стіні в холі школи, яка стала одночасно виставкою та тематичною фото зоною."Козацьки Забави" Спортивно-музичне свято

0

Спортивно-музичне свято для дітей початкових класів «Козацькі забави»

Закріпити знання дітей про козаків,їх побут,звичаї,традиції.
Викликати бажання брати участь в іграх – естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів. Виховувати потяг до зростання здоровими та спритними.
Розвивати швидку реакцію ,спритність,швидкість,сміливість,обережність.
Виховувати любов до рідного краю,свого народу.Сценарій свята " Мелодії весни"

0

Сценарій свята "Мелодії весни" можна використовувати в позакласній роботі учнів початкової школи. Він допоможе закріпити уявлення учнів про зміни в природі навесні; ознайомити з ранньоквітучими трав'янистими рослинами, буде розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення і любов до природи.
До сценарію підібрані чудові пісні.Діалоги

0

Подані діалоги можуть використовуватися на уроках для вивчення нової лексики у початковій школі.Олімпійський урок "Спорт - посол миру"

0

Поширювати ідеї олімпізму; популяризувати олімпійський рух; формувати інтерес учнів до занять фізичними вправами та стійкий інтерес до олімпійського спорту — провідника миру, духовності, єдності.Булінг у дитячому колективі. ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ.

0

Булінг. Соціально-психологічні причини виникнення булінгу. Булінг у дитячому колективі. Передумови виникнення булінгу, причини проявів насильства.
Теоретико-методологічною основою програми є роботи зарубіжних вчених, які вивчали це явище (DanOlweus, 1978;Pellegrini, 2001; Jimersonetal, 2010; Sweareretal. 2010; Rose, Espelage, 2012).
Булінг, згідно визначення CDC (Centers for Disease Control and Prevention),

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі