Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівДмитро Білоус "Кожну літеру ціни"

0

Урок з літературного читання 3 клас. Дмитро Білоус "Кожну літеру ціни"+презентаціяЗвірі взимку. Турбота людей про тварин узимку

0

ІНТЕГРОВАНИЙ УРОК З ПРИРОДОЗНАВСТВА

ТЕМА: Звірі взимку. Турбота людей про тварин узимкуМатематика. Таблиця ділення на 2. Обчислення значень виразів. Задачі на ділення.

0

ТЕМА: Математика. Таблиця ділення на 2. Обчислення значень виразів.
Задачі на ділення.
Образотворче мистецтво. Розширення уявлення про симетричну форму.
Поєднання силуетної форми та декору. Виготовлення фігурки
янголятка в техніці витинання«Інтернет в житі школярів»

0

З досвіду роботи вчителя початкових класів стаття та презнтація на тему"Інтернет в житі школярів"Підготовка молодших школярів до написання творчих робіт (з досвіду роботи)

0

В статті подано методику роботи з підготовки молодших школярів до написання творчих робіт. Вона дає можливість навіть учителю-початківцю впроваджувати у практику роботу з розвитку зв'язного мовлення, формувати у дітей зв'язне мовлення, допомагти розкритися багатству індивідуального світу дитини й творчого сприйняття навколишнього, навчити виражати думки і почуття через написання творчих робіт.
Методика апробована на учнях. Дає гарний результат, учні є презери та переможці олімпіад з української мови.Виховний захід "Бережливе ставлення до хліба"

0

Мета:
розповісти учням, як хліб прийшов на стіл; виховувати бережливе ставлення до хліба, пошану до праці людей.
Обладнання:
Хліб на вишитому рушнику, хлібні вироби, фотокартки з послідовністю вирощування хліба.Казка - засіб виховання молодших школярів

0

Казка вигадка та в ній - ти повчання зрозумій!
Жили - були дідусь Андрушка, бабуся Марушка, внук Петрик, внучка Варварка , собачка Фінка, кицька Мурка та мишка Сіроманка.
Купив дідусь онукові ноутбук з надією, що Петрик буде розвиватись. Але де ж там. Він сів одразу ж гратись. Проходять дні – червоні очі, а він все грає аж до ночі. Стали думати, гадати, як хлопчика врятувати.Використання ниткографії в позакласній роботі в початкових класах (інноваційні методи роботи розвитку творчих здібностей учнів).

0

Використання ниткографії в позакласній роботі в початкових класах. Методика навчання учнів виготовленню декоративних виробів технікою „ізонитка” (інноваційні методи роботи розвитку творчих здібностей учнів).Здоровенькі були! (музична програма)

0

Мета: формувати ціннісне ставлення до себе, свого здоров’я, спільного майбутнього;
розвивати артистичні здібності, мову, пам’ять;
коригувати артикуляційно-мовленнєвий апарат, моторику та сенсорне відчуття тіла;
спрямувати учнів на здоровий спосіб життя, на стійке бажання бути здоровими;
виховувати в учнів культуру здоров'я - складову загальної культури людини, людяність, взаємоповагу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі