Користувацький вхід

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСценарій проведення Тижня початкової школи

0

З метою розвитку пізнавальної та творчої активності учнів, виявленню обдарованості серед молодших школярів, виховання пошани до культури і традицій українського народу та екологічного виховання в школі №27 кожного року проводиться Тиждень початкової школи. Тематика тижня цього року була присвячена осіннім святам.
Вся школа була прикрашена зробленими власноруч учнями і вчителями різнокольоровими паперовими витинанками та прикрасами, які створили атмосферу творчості і святковості.Використання міжпредметних зв"язків на уроках математики у початковій школі

0

Стаття показує можливості інтеграції предметів різних циклів у початковій школі, зокрема, поєднання математики з українською мовою, літературним читанням, природознавством та предметами естетичного циклу. Автор ділиться власним досвідом створення таких уроків та творчим використанням спадщини В.О. Сухомлинського.Джинсовий алфавіт з дітками

50099.jpg


Джинсовий алфавіт з дітками

Український алфавіт у джинсовому стилі з дітками і кляксами.
Кожна буква окремо і на прозорому фоні.
В комплекті букви, цифри і додаткові знаки.

Кількість: 42 / Формат: png, 2363х2362 рх (20х20 см) / Мова: укр.Добро и дружба помогают творить чудеса

1

На розробку позакласного виховного заходу в початкових класах «Добро и дружба помогают творить чудеса» .
Даний позакласний захід сприяє вихованню в учнів доброзичливого толерантного ставлення до людей , доброти і милосердя , розкриває роль в житті кожної людини.
В структурі позакласного заходу використовуються різноманітні методи виховної роботи , а саме:ігрова діяльність, робота в групах .Виховна година спілкування «Непрощений злочин...»

0

Вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих .Розвиток позитивної мотивації як запорука успішної реалізації Державного стандарту початкової освіти

0

Мотивація - особливо важливий і специфічний компонент навчальної діяльності, через реалізацію і за допомогою якого можливе формування навчальної діяльності школярів у цілому.Формування ключових компетентностей як умови всебічного і гармонійного розвитку особистості

0

Формування ключових компетентностей як умови всебічного і гармонійного розвитку особистості(вправи і завдання)Стаття "Значення фізкультхвилинок"

0

Фізкультхвилинки, що проводяться на кожному уроці, слід розглядати не просто як елемент рухової активності для переключення уваги на інший вид діяльності, а як реально можливий чинник формування здоров'я. У цьому їхня принципова відмінність від звичайної зарядки, оскільки вони гармонізують весь організм дитини.Декоратвино-прикладний гурток "Країна майстрів"

1

Методичний посібник з досвіду роботи декоративно-прикладного гуртка пришкільного табору "Країна майстрів". Матеріали підібрані відповідно до вікових особливостей учнів початкової школи. Заняття побудовані у ігровій формі ( учні подорожують чарівною Країною майстрів разом із помічником Зайчиком Розумакою). Посібник містить план роботи гуртка, методичні рекомендації, змістовні презентації до кожного заняття.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі