Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівПоетичний калейдоскоп

0

Захід присвячений дню поезії (21 березня).Мета : вдосконалювати навички виразного читання ; працювати над інтонацією , логічним наголосом ; навчати особливостей прочитання жартівливого твору на прикладі поезій Григорія Бойко ; виховувати культуру мовлення.Авторська розробка на тему «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей»

0

ВСТУП

Тема «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей. Розробка аналізу творів»
Діти від природи допитливі, прагнуть пізнавати світ, висовувати оригінальні ідеї. Роль вчителя – позиція вдумливого помічника, який скеровує пізнавальну діяльність дітей та стимулює їх пізнавальну активність.
Мета і завдання авторської розробки:
1. Вивчити і вибрати нові форми роботи з дітьми шестирічного віку; підібрати поезію для малечі, що викликає різні емоції, використовувати цей матеріал в конкретних умовах і ситуаціях.Урок позакласного читання з елементами театралізації, дослідження. Тема "Шевченко великий син України"

0

Тема. Шевченко великий син України.

Мета: систематизувати знання дітей про життя і творчість Т. Г. Шевченка. Продовжити ознайомлення учнів з красою, неповторною чарівністю Шевченкового слова. Розвивати пам'ять, мислення, читацькі інтереси. Виховувати в учнів любов і шану до народного поета, прищеплювати повагу до творчої спадщини митця, бажання слідувати його заповіту.
Тип уроку: урок позакласного читання з елементами театралізації, дослідження.Родинне виховання – запорука формування духовності людини

0

Мета і основні завдання проекту
1. З'ясувати за науковими джерелами провідні завдання родинного виховання
та його роль у формуванні духовності вихованців.
2. Дослідити родовідні дерева вихованців.
3. Дібрати афоризми про родину, її роль у формуванні майбутнього
громадянина України.
4. Дібрати фотоматеріали, які демонструють напрямки родинного виховання
(вихованців).
5. Сприяти вихованню шанобливого ставлення до родини, бажанню вивчати та
примножувати традиції української родини, сприяти формуванню
духовності та національної свідомості вихованців .Земля – планета, на якій я живу!

0

Мета. Розширити поняття дітей про довкілля і прищеплювати бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем. Виховувати любов до природи, інтерес до її охорони та вивчення.
Обладнання. Малюнки планети Земля (краєвиди), звірів, про яких буде йти мова.Українська народна казка "Колобок" (буктрейлер)

0

Заохочує учнів до читання казки ,розвиває логічне та критичне мислення,увагу,пам'ять.Українська народна казка " Солом'яний бичок" (буктрейлер)

0

Буктрейлер допоможе учням пригадати,вивчити,переказати казку,дати характеристику казковим героям,пограти в різні інтерактивні ігри.ТРОЄ ПОРОСЯТ ( БУКТРЕЙЛЕР)

1

У буктрейлері відображено сюжет та короткий зміст казки.Це дасть змагу учням швидко пригадати та відтворити казку.Розвиток творчих здібностей молодшого школяра

0

Даний матеріал призначений для розвитку творчого мислення дитини. Основними особливостями розвитку творчих здібностей є висока пізнавальна активність, допитливість, прагнення створити нове, самостійність в розв'язуванні нових завдань, пошук оригінальних рішень.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі