Обмежити пошук фільтруванням:
Урок-подорож "Біла Церква – зелена перлина Надросся"
Матеріали уроку можуть використовувати учителі початкових класів, асистенти вчителів, вихователі груп продовженого дня тощо.
Урок має бути яскравим, урочистим, патріотичним; виховувати любов до рідного міста, гордість за наших людей
Захід для учнів початкових класів.
Мета: розширити і поглибити знання учнів про зимові явища, про зв'язок кожного зимового місяця з іншими; розвивати в учнів природничу допитливість, навички спостережливості; виховувати бажання милуватися красою природи взимку та бережне ставлення до неї.
ЗБІРКА РОЗВИВАЛЬНО-ДИДАКТИЧНИХ, СЕНСОРНИХ ІГОР ТА НЕТРАДИЦІЙНИХ ВИДІВ РОБОТИ (з досвіду роботи)
Навички з психосоціальної підтримки для педагогів та дітей, створення безпечного освітнього середовища в умовах війни.
ігри на уроках читання. Гра це поєднання навчальної цілеспрямованості і ігрової форми, яке дозволяє стимулювати невимушене оволодіння матеріалом
В статті розкрито шляхи впровадження в освітній процес початкової школи компетентнісного підходу. Визначено методи, форми і засоби реалізації компетентнісно-інтегративного підходу на предметах мовно-літературної освітньої галузі. Використання запропонованих вправ дозволить найбільш оптимально формувати у молодших школярів комунікативні компетентності.
Ключові слова: сучасна освіта, інтеграція, компетентність, прийоми, методи, інтерактивні вправи.
Важливість та можливості інтегрованого навчання в початковій школі. Ідеї для тематичних днів в 3 класі НУШ на вересень-жовтень.
Розробка уроку позакласного читання у формі конкурсу, що дає можливість дітям не тільки перевірити свої знання казок, а і проявити свої акторські дані, розвивати зацікавленість у здобувачів освіти до казки та до читання казок; закріплювати вміння розрізняти народну й авторську казки; розвивати пам'ять, спостережливість, увагу, уяву; викликати бажання творити добро; розвивати читацьку компетентність, артистизм, уміння діяти у команді.
Твір-опис на основі власних спостережень «Калина під моїм вікном». Урок спрямований на формування вміння добирати найбільш влучні прикметники під час опису предмета та розвиток усного і писемного зв'язного мовлення учнів.