Користувацький вхід

Л.Костенко

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Поетична вистава «Жовтокрила осінь»

1

зал, де проводиться свято, прибраний вишитими рушниками, осіннім листям, барвистими квітами, гронами калини та горобини, у вазах – осінні квіти На сті¬нах виставка — дитячі малюнки,фотографії, присвячені осені, презентація, відеоролики.



Літературна вітальня «Одвічна таїна кохання ...»

0


Позакласний захід - літературна вітальня "Одвічна таїна кохання ...", створений за поезіями Л. Костенко , Л.Українки ,І. Франка , В. Симоненка та уривками з повісті "Тіні забутих предків " М.Коцюбинського , занурює глядачів у світ почуттів і пристрастей, створений майстрами поетичного слова , сприяє формуванню естетичних смаків.



ПРОБУДЖЕННЯ ДУШІ (творчість Л.Костенко)

2

Ознайомлення дітей з біографією та творчістю української поетеси Ліною Костенко.



Життєвий та творчий шлях Л.Костенко. Поезії "Чайка на крижині", "Крила"

4

Презентація містить інформацію про життєвий і творчий шлях Л.Костенко, ілюстровані матеріали, фотокартки поетеси та членів її родини, тексти поезій «Чайка на крижині», «Крила», оцінку її творчості відомими людьми, загальний висновок та список використаних джерел.
Презентація може бути використана вчителями української літератури на уроках, позакласних заходах та літературних вечорах, присвячених вивченню творчості Ліни Костенко.
Кількість слайдів: 23



Ком'ютерна презентація для урока з історії України в 11 класі "Зародження опозиційного руху у 60-70-х рр."

0

Презентація може стати у нагоді як вчителю, який може використати її як відео-ряд до уроку з означеної теми, так і учню в межах самопідготовки з теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі