Користувацький вхід

Леонід Глібов

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з читання та української мови «Короткі відомості про життя і творчість поета Леоніда Глібова. Вірш-загадка. Леонід Глібов «Котилася тарілочка»

0

Інтегрований урок 2 клас
(Читання та українська мова)

Тема. Короткі відомості про життя і творчість поета Леоніда Глібова.
Вірш-загадка. Леонід Глібов "Котилася тарілочка".
Мета. Дати короткі відомості про життя і твор¬чість Леоніда Глібова, ознайомити дітей із його віршами-загадками; удосконалювати читацькі уміння; на основі творів художньої літератури розширювати уявлення учнів про навколишній світ.Леонід Глібов «Зозуля і Півень» (урок літературного читання)

0

Урок. Літературне читання. 4 клас.
Тема: Леонід Глібов « Зозуля і Півень».
Мета: розширювати знання учнів про особливості жанру байки; продовжити ознайомлення учнів із життям і творчістю Л. Глібова; навчати визначати головну думку байки; розвивати образність мовлення; виразність читання, артистичні здібності; виховувати почуття справедливості і переконання, що тільки щирість і відвертість – запорука душевного спокою.
Розробку уроку можна використовувати при вивченні розділу "Розповіді про нас самих". Розробка містить текстовий варіант уроку, презентацію, аудіозапис у виконнанні диктора.Леонід Глібов. Відомий поет і байкар.

0

ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Л. Глібова; розкрити поняття його оригінальних творів – акровіршів, їхню фольклорну основу; удосконалювати вміння читати художній твір емоційно, вкладати у слово частинку світла, яке йде від серця; розвивати творчу уяву, фантазію; виховувати любов до художнього слова, рідної мови.Буктрейлер до поезії-пісні "Журба" Л.І.Глібова

0

Чернігівщина,місто Седнів, альтанка з видом на річку Снов. Ця місцина надихнула Л.Глібова на створення безсмертних рядків поезії "Стоїть гора високая..." У буктрейлері пісню виконує Квітка Цісик. 1859 рік - зрада коханої дружини Параскеви та смерть семирічної дочки Лідочки вилилися в елегійні рядки "Журби".Леонід Глібов. Розповідь про поета. Фольклорна основа віршованих загадок

0

Знайомство з біографією Леоніда Глібова, віршовані загадки, акровірші, їх своєрідність.Життя і творчість Л. Глібова

0

1. Коли народився Л.Глібов?
а)5 січня 1814р.
б)15 вересня 1841р.
в)5 березня 1827р.Урок з української літератури в 5 класі. Леонід Глібов. «Химерний, маленький…», «Що за птиця?», «Хто вона?»

1

Урок з української літератури в 5 класі.
Леонід Глібов. «Химерний, маленький…», «Що за птиця?», «Хто вона?»
Стислі відомості про Л. Глібова, фольклорну основу його віршо-
ваних загадок, особливості поетичної мови, пестливі слова та визначення їхньої ролі у тексті, поняття про акровірш.«Діаманти поезії» Лірика Л.І.Глібова. Поетичне втілення мотиву ефемерності людського існування у поезії «Журба»

0

Д и д а к т и ч н і т а
р о з в в а л ь н і ц і л і.
• Познайомити восьмикласників із ліричним доробком поета, розкрити зміст поезії «Журба»;
• розвивати навички та вміння здійснювати аналіз поетичного твору, творчу уяву та мислення, виразно декламувати вірші, хором виконувати пісню;
• виховувати любов до природи, відчуття її краси через поєднання різних мистецьких жанрів: поетичного слова, музики та образотворчого мистецтва.Презентація до уроку

0

Леонід Глібов.
Розповідь про поета.
«Химерний маленький»,
«Що за птиця?»,
«Хто розмовляє»,
«Хто сестра і брат».Презентація на тему "Байка Леоніда Глібова "Зозуля і Півень"

0

Презентація байки Леоніда Глібова "Зозуля і Півень" на тему "Два брехуни однієї правди не скажуть".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі