Користувацький вхід

Останні публікації

Гоголь М. В.

...

Обмежити пошук фільтруванням:Микола Гоголь. "Тарас Бульба" (презентація і конспект уроку)

0

Розробка уроку на тему "«Немає зв’язків, святіших за братерство». Микола Гоголь. Повість «Тарас Бульба» (переклад М. Садовського і М. Рильського, за ред. І. Малковича). Сюжет твору. Внутрішній епічний розмах повісті" (конспект уроку та презентація)Микола Гоголь – російський і український письменник . Вплив української культури на розвиток його творчості . (Конспект уроку для 9- го класу)

1

Ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом М.В. Гоголя ; з'ясувати вплив української культури на розвиток його творчості ; розвивати зв'язне мовлення , логічне мислення , творчу уяву , навички самостійної роботи з науковою літературою, уміння готувати повідомлення на літературну тему ; виховувати поважне ставлення до культурних процесів різних народів.Урок на тему: Фольклорні елементи у повісті ”Ніч перед Різдвом”

0

Розробка уроку на тему "Фольклорні елементи у повісті ”Ніч перед Різдвом”". У ході уроку використовується інноваційні технології: робота в групах, мультимедійна презентація. У ході уроку проводиться паралель між фольклорними персонажами та гоголівськими героями.Микола Васильович Гоголь і його "Вечори на хуторі біля Диканьки"

1

Презентація мого сина, створена для уроку світової літератури. Можна використати у позакласній роботі. Коротко подано біографіяю письменника, згадано улюблений твір усіх часів "Вечори на хуторі біля Диканьки"Конспект уроку

0

Урок позакласного читання в 9 класі "До нас приїхав "Ревізор"«ВЕСЕЛИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЯРМАРОК НА КОЗАЦЬКИЙ ЛАД»

1

Розвивати інтерес до вивчення історії України, бажання добрими ділами стверджувати, що козацькому роду нема переводу.Картки зі світової літератури. М. В. Гоголь. О. С. Пушкін

1

Картки зі світової літератури. М. В. Гоголь "Мертві душі", О. С. Пушкін: лірика, "Євгеній Онєгін".Микола Гоголь. "Вечір проти Івана Купала"

1

Презентація до уроку української літератури "Микола Гоголь. "Вечір проти Івана Купала"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі