Користувацький вхід

використання інтерактивної технології

Обмежити пошук фільтруванням:Використання інтерактивних технологій навчання на уроках історії (з досвіду роботи)

0

Натхнення до дії
Чого чекає дитина, яка перестає поріг школи? Лише успіху. Ситуація успіху — необхідна умова для становлення позитивного відношення школяра до навчання та переростання його в активний, творчий процес. Я переконалася, що успіх пов'язаний з відчуттям емоційного підйому, створює відчуття внутрішнього благополуччя. Один раз, переживши успіх, учень буде знов і знов прагнути до нього.
Історія – це фортеця, і штурмувати її потрібно усіма можливими засобами!Використання комп’ютерних технологій як засіб творчого та інтерактивного навчання

0

У методичній розробці вміщені матеріали, які допоможуть учителям англійської мови застосовувати метод проектів у поєднанні з ком`ютерними технологіями на уроках англійської мови та у позакласній роботі.Особлива увага приділяється проекту з методикою Intel. У своїй роботі автор подає опис проекту „There is no place like home” для учнів 6-го класу.
Методичні рекомендації допоможуть в організації та створені різних проектів в умовах навчального закладу, враховуючи особисті інтереси учнів, їх схильності та власний досвід.Організаційно-методичні засади впровадження технологій інтерактивного навчання (з досвіду роботи)

0

Опис досвіду роботи з теми: "Організаційно-методичні засади впровадження технологій інтерактивного навчання"Лабораторна робота "Вимір потужності електричного струму"

0

Урок розроблен з використання інтерактивних технологій. При виконанні дослідів використовуються ІКТ ресурси.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі