Користувацький вхід

театральне мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:Театр як засіб соціалізації підлітків з особливими освітніми потребами

0

В недалекому минулому людей з особливостями психофізичного розвитку показували в театрах та цирках як щось дивне, аномальне. Але зараз театральне мистецтво зазнає змін і «нормальність» сучасному театру не притаманна. Сьогодні активно діють безліч експериментальних театрів, театрів-лабораторій. В театрі більше не має слова «норма», саме тому люди з певними порушеннями мають можливість реалізовуватися у театрі так само повноцінно, як і інші члени суспільства. Вони стають повноцінними акторами. Це нова сторінка в історії театру. Нова сторінка в історії людства.Система позакласної роботи із світової літератури(драмгурток "Мельпомена")

1

Театр завжди був і залишається могутнім засобом ідейного, морального, естетичного та етичного ви¬ховання людини. Театральне мистецтво пропонуєть¬ся дітям як невичерпне джерело гуманізму, пізнання, творчого спілкування.
Учнів потрібно вчити розуміти театр і закладати бажання ділитися цим розумінням з друзями, умі¬ти радіти разом з товаришами новим надбанням, які відкриває мистецтво театру.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі