Користувацький вхід

Інклюзивна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:



Театр як засіб соціалізації підлітків з особливими освітніми потребами

0

В недалекому минулому людей з особливостями психофізичного розвитку показували в театрах та цирках як щось дивне, аномальне. Але зараз театральне мистецтво зазнає змін і «нормальність» сучасному театру не притаманна. Сьогодні активно діють безліч експериментальних театрів, театрів-лабораторій. В театрі більше не має слова «норма», саме тому люди з певними порушеннями мають можливість реалізовуватися у театрі так само повноцінно, як і інші члени суспільства. Вони стають повноцінними акторами. Це нова сторінка в історії театру. Нова сторінка в історії людства.



Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами

0

Стаття присвячена розгляду факторам успішного
впровадження інновації в освіті дітей з порушеннями психофізичного
розвитку – інклюзивній формі навчання.



Семінар «Індивідуальна та інклюзивна форми навчання дітей з особливими освітніми потребами (з розладами спектру аутизму)»

0

Семінар для учителів загальноосвітніх шкіл, на якому розкриваються основні напрямки організації інклюзивної та індивідуальної форм навчання в ЗОШ дітей з особливими освітніми потребами (з розладами спектру аутизму). Презентується багаторічний досвід роботи учителя початкових класів загальноосвітньої школи та надаються рекомендації вчителчм та батькам з метою підвищення результатів навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.



Стаття «Інклюзивна модель забезпечення прав на освіту в Україні дітей з особливими освітніми потребами»

0

Автор статті розкриває особливості впровадження інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах України. Визначає основні завдання, шляхи та умови введення дітей з особливими потребами до загальноосвітнього простору в дошкільному закладі.



Свята та розваги для дошкільнят з затримкою розвитку

0

Свята та розваги – одна з найбільш яскравих форм всебічного розвитку дитини. Як відомо – емоції живлять розум. Весела музика, цікавий сюжет, сюрпризи, оформлення залу. дають імпульс емоційному життю дитини та сприяють вдосконаленню мислення, розвитку активної мови. У дитини починають формуватися естетичні смаки, потреба жити в красі та гармонії. Музично – ритмічні рухи, танці, театралізована ритміка сприяють розвитку рухової, зорової, м’язової пам’яті. В групі дітей з ППР (я працюю вихователем) часто виникають труднощі під час написання сценарію.



Тренінг для батьків дітей з особливими освітніми потребами "Наші особливі діти"

2

Діти з особливими освітніми потребами у загальноосвітній школі - явище доволі нове. З такими учнями вчаться по-новому працювати вчителі, проте не менше проблем і у батьків. Мета даного тренінгового заняття - зняття психологічного напруження у батьків, залучення їх до активної участі у шкільному житті дітей, вироблення навичок адекватної допомоги у навчанні своїм дітям.



Опорні конспекти з української літератури для учнів з вадами слуху (цикл уроків вивчення життєвого та творчого шляху І.С. Нечуя-Левицького)

2

У даному посібнику розглянуто можливий варіант використання опорних конспектів з української літератури для учнів з вадами слуху.



Урок-презентація з української мови на тему: «Рід іменників»

1

урок -презентація з української мови на тему: "Рід іменників" і допоміжній спеціальній школі-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку



СЕМІНАР Взаємодія педагогів з батьками дітей з особливими потребами

1

У зв'язку з погіршенням екологічної обстановки, високим рівнем захворюваності батьків , з рядом невирішених соціально -економічних, психолого-педагогічних і медичних проблем збільшується число сімей, що виховують дітей з обмеженими можливостями здоров'я. З посиленням цієї тенденції найбільш актуальним стає питання про створення ефективної кваліфікаційної допомоги даній категорії сімей. Яке це- виховувати дитину з особливими потребами? Як допомогти батькам зрозуміти, полюбити й прийняти свою дитину?



Ситема психолого-педагогичного супроводження в iнклюзiї

0

У статті розкривається досвід роботи з дітьми з особливими навчальними потребами в умовах інклюзії. Надані рекомендації складання психолого-педагогічної карти, індивідуального плану, корекційної роботи на основі психодіагностики. Розглянуті взаємодії вчителя, психолога та батьків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі