Користувацький вхід

Останні публікації

Соціалізація

Обмежити пошук фільтруванням:Театр як засіб соціалізації підлітків з особливими освітніми потребами

0

В недалекому минулому людей з особливостями психофізичного розвитку показували в театрах та цирках як щось дивне, аномальне. Але зараз театральне мистецтво зазнає змін і «нормальність» сучасному театру не притаманна. Сьогодні активно діють безліч експериментальних театрів, театрів-лабораторій. В театрі більше не має слова «норма», саме тому люди з певними порушеннями мають можливість реалізовуватися у театрі так само повноцінно, як і інші члени суспільства. Вони стають повноцінними акторами. Це нова сторінка в історії театру. Нова сторінка в історії людства.Ток-шоу «Стосується кожного» «Шляхи формування та створення моделі соціалізованої особистості учня початкової школи»

0

Ток -шоу "Стосується кожного"«Шляхи формування та створення моделі соціалізованої особистості учня початкової школи» проведено у рамках науково-практичної конференції за підсумками І етапу роботи над обласною науково-методичною проблемою "«Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства».Презентація «Соціалізація особистості в сучасному освітньому просторі»

0

Презентація містить поняття освітнього простору, пріоритети суспільства, соціалізація освіти, складові процесу соціалізаціїї, модель формування основних груп компетенцій. Розглянуто характеристики соціальної компетентності, форми і методи роботи на уроці, методичні засоби, які використовуються для успішної соціалізації учня. Зроблено висновки.Методологічні та методичні підходи соціалізаціі особистості в сучасному освітньому просторі

0

Методологічні та методичні підходи соціалізації особистості в сучасному освітньому просторіВиховання Людини-патріота як пріоритетна складова процесу соціалізації особистості

1

Серед виховних напрямів найбільш актуальними виступають патріотичне,громадянське виховання як стрижневі,основоположні,що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь.«Соціалізація дітей та учнівської молоді в умовах сучасного навчального закладу»

0

Презентація розкриває поняття "соціалізація особистості". Корисна для використання на засіданні педради з теми «Соціалізація дітей та учнівської молоді в умовах сучасного навчального закладу».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі