Користувацький вхід

Останні публікації

М. М.Коцюбинський.

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок української літератури у 8 класі

0

Перший урок у темі. Основний акцент зробленно на поглибленному досліджені творчості та біографії М.Коцюбинського та його нащадків.Розробка уроку з української літератури для 10 класу «М.Коцюбинський «Тіні забутих предків». Трагічна доля Івана і Марічки як наслідок суперечностей між мрією і дійсністю»

0

Розробка уроку української літератури, 10 клас
М. Коцюбинський. «Тіні забутих предків». Трагічна доля Івана і Марічки як наслідок суперечностей між мрією і дійсністю.
Мета: ознайомитися з життям гуцулів, чарівною природою цього краю, історією написання, фольклорними джерелами, змістом і проблемами повісті «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського, усвідомити ідейно-художній зміст твору, розвивати навички аналізу художнього твору, творчі здібності учнів, учити висловлювати власну думку щодо прочитаного; виховувати повагу до звичаїв, традицій, вірувань українського народу, до природи.Урок української літератури. М.М.Коцюбинський. Життєвий і творчий шлях письменника. Гуманізм світогляду митця.

1

Українська література (10 клас). Урок-дослідження з використанням мультимедіа; вивчення біографії письменника.Тіні забутих предків

2

ознайомлення з міфічними істотами, що зустрічаються у повісті М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», зі сприйняттям і віруванням в цих істот жителів Карпат, їхнє життя в атмосфері казки, міфу, повір’я і забобонів.Дорогою ціною

0

урок узагльнення знань з комп'ютерною підтримкою, в якому досліджується, як кохання стає непереможною силою, гартує характер людини, як відбувається боротьба проти будь-якого насильства над людиною.Урок - культурологічне дослідження. М. М. Коцюбинський "Тіні забутих предків".

2

Розробка уроку- культурологічного дослідження. М. М. Коцюбинський "Тіні забутих предків".Урок - культурологічне дослідження. М. М. Коцюбинський "Тіні забутих предків".

1

Цей нестандартний урок- культурологічне дослідження "Тіні забутих предків М. М. Коцюбинського допоможе учням краще пізнати звичаї та традиції гуцулів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі