Користувацький вхід

Останні публікації

Класному керівникові + Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:План виховної роботи керівника гуртка

0

План виховної роботи керівника гуртка, схема того як краще створити таблицю і заповнити її не пропустивши важливих моментів. уде в пригоді керівнику гуртка початківцю.Сценарій - відкриття шкільної спартакіади.

0

Сценарій загальношкільного свята - "Відкриття шкільної спартакіади". На допомогу у роботі вчителя фізичної культури та педагога-організатора.Сценарій офіційної частини випускного вечора

0

Сценарій офіційної частини випускного вечора (вручення свідоцтв про освіту випускникам).Сценарій «Посвята в першокласники»

0

Сценарій загальношкільного свята, що відбулося 1 вересня "Посвята в першокласники"Година спілкування : ,, Хліб життя. Різдвяний цикл".

0

Дані матеріали можна взяти за основу до проведення виховного заходу про цінність хліба у житті українського народу.Сценарій "Мої таланти виплекала школа"

0

Сценарій заключного концерту випускників базової середньої школи. Призначений для класних керівників, педагогів-організаторів. У сценарії мають місце спогади учнів про навчання, слова подяки вчителям та працівникам школиВивчення букви"б"

0

Презентація містить загадки,складові квіти з картинками на букву "Б",ланцюжок картинок для складання історії, словникову роботу до тексту
"Добра справа",Буквар К. Паномарьової, 1 частина.Позанавчальний захід до вшанування Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).Калейдоскоп здоров’я «Комп’ютер і "мобілка"– не тільки друзі»

0

Сьогодення не уявляється без телевізора, мобільного телефону, комп’ютерної техніки. Людство увійшло у 21 століття з нескінченними проблемами. Одна з них стосується нових технологій: чи не замінить комп’ютер і мобільний телефон живе спілкування? Чому чимала частина молоді віддає перевагу комп’ютеру і мобільному, а не книзі, рухливим іграм чи спілкуванню з друзями.Тому даний захід формує уявлення учнів про шкоду надмірного захоплення мобільними телефонами та комп’ютером та розвиває уміння правильно користуватися даними приладами.Міфи про коронавірус

0

Презентація "Міфи про коронавірус" розвінчує деякі міфи та розказує правду про коронавірус.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі