Користувацький вхід

Останні публікації

Класному керівникові + Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Права дитини"

1

Виховна година «Подорож в країну прав дитини»

Мета: узагальнити знання дітей про основні права дитини; розділити поняття «права» і «обов'язки», показати єдність прав і обов'язків; сформувати негативне ставлення до проти-правних вчинків, спонукати дітей до захисту своїх прав. Розвивати активну життєву позицію. Виховувати повагу до прав інших людей.
Обладнання: скринька, люстерко, слайдопрезентація, музика для гри «Права в музиці», атрибути для сценок, світлофор, куб із завданнями, віночки, стрічки.Перший урок у 1 класі НУШ

0

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо урочистий і радісний. Сьогодні світяться очі першокласників, сяють посмішки вчителів і схвильованих батьків. Настало добре свято - 1 вересня. Це свято надзвичайно хвилююче, отож кожен вчитель намагається, щоб воно стало незабутнім для дітей та батьків.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА виховного заходу на тему: «ІНТЕРНЕТ – ЗА І ПРОТИ...»

0

Актуальність теми: підвищення рівня інформованості студентів щодо шкоди та користі Інтернету, сформувати уявлення про небезпеку Інтернету, ознайомити з різними правилами безпечної роботи в Інтернеті, показати впливу Інтернету на здоров’я та спосіб життя людиниВиступ міністрів дитячої громадської організації "МРІЯ"

0

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.Метою роботи дитячого самоврядування є згуртування учнівської молоді на корисні, добрі справи, виховувати в них кращі риси громадянина України, захищати їх права, інтереси, робити життя учнів насиченим і цікавим.Презентація "Добрий дядечко гарбуз"

0

Презентація до виховної години або уроку "Я досліджую світ"Сюжетно-рольова гра "Будинок моди"

0

Тема: сюжетно-рольова гра «Будинок моди»
Мета: вчити дітей розподілятися на підгрупи відповідно до
ігрового задуму , продовжувати формувати у дітей свідоме ставлення до дотримання правил рольової взаємодії. Розширювати і уточнювати знання дітей про професії ,пов»язані зі світом моди:кравець.швачка.моделі,перукар,фотограф,адміністратор.Удосконалювати вміння працювати з папером,тканиною,ножицями,складати з частин ціле.Розвивати комунікативні навички,уяву,творчість,ініціативність,творчість.Виховувати бажання працювати спільно,допомагати одне одному,дотримуватися норм поведінкиСценарій ювілею школи

1

Це цікавий сценарій до 60-річного ювілею школи, де задіяні великі діячі людства, а саме: Геродот, Нестор, Нострадамус. У сценарії представлена оригінальна сценка вчителів "Під прицілом", нові тексти пісень на старі мелодії, які можуть стати Гімном вчителів.Посвята в першокласники

0

Перше традиційне свято для найменших учнів нашої школи - це посвята у першокласники. Тут підібрано різноманітні завдання та конкурси, усмішки, руханки та інсценізація казки для цікавого та змістовного свята. В кінці свята діти отримують паспорт першокласника та медаль.Цукровий діабет (виховний захід)

0

Цукровий діабет – одна з основних медико-соціальних проблем сучасного суспільства, що зумовлена високою захворюваністю та поширеністю ЦД і частим розвитком хронічних ускладнень. За даними ВООЗ, кількість осіб у світі, які страждають на ЦД, у 2000 році становила 151 млн., до 2010 року - 221 млн., а до 2025 року це число зросте до 330 млн., що дає підстави говорити про «глобальну епідемію діабету». В Україні налічується близько 1 млн. хворих на ЦД, з них 130 тис. – особи, які потребують щоденних ін’єкцій інсуліну.Стаття. Інтерактивне виховання особистості

0

Кожен з нас - абсолютно унікальний. За даними генетики, спадковість визначають 23 батьківських та стільки ж материнських хромосом. « У кожній хромосомі може налічуватись від двох десятків до сотень генів, причому у деяких випадках лише один ген здатний змінити все життя людини», - пише відомий американський генетик Арман Шейнфред у книжці «Ви і спадковість». І це є науковим фактом. Історією рухають особистості. Людство завжди потребувало всебічно розвиненої особистості. Справжній сенс людського життя – якомога повніша самореалізація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі