Користувацький вхід

Класному керівникові + Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Зустрічаєм свято мами

0

Розширити уявлення дітей про свято. Розвивати вміння вітати близьких людей,робити їм приємні сюрпризи з повагою ставитися до жінок і дівчаток. Виховувати доброзичливість,увагу, любов до людей.Земля - наш спільний дім.

0

Тема: Земля – наш спільний дім!
Цілі: розширити уявлення дітей про взаємозв'язки у природі, про способи збереження і надання допомоги природі; ознайомити з фактами знищення природи в Росії; сприяти формуванню позитивної моральної оцінки таких якостей особистості, як екологічна культура, екологічна грамотність; пробуджувати у дітей прагнення до здорового способу життя, бажання брати участь у природоохоронних заходах.Виховна бесіда "Чорнобиль не має минулого часу"

0

Для сучасних дітей Чорнобильська катастрофа є найтрагічнішою сторінкою в книзі їхнього життя. Тому й повинні вони знати правду про причини і наслідки цієї непоправної трагедії.
Як саме розкрити для дітей страшну правду сьогодення, яка гірчить полином і роз’їдає серця матерів, не даючи спокою ні вдень, ні вночі, щоб не спопелити ніжну дитячу душу, не вбити віру в самих себе і любов до світу ?Сценарій випускного вечора "Поговоримо відверто..."

0

Сценарій випускного вечора, який є підсумком творчої співпраці вчителів, учнів та батьків. Діти мають можливість показати свою креативність, учителі - професіоналізм.,,Сценарій зустрічі з випускниками".

0

Даний сценарій розроблений для зустрічі з випускника ювілейних років закінчення школи.Виховна година з елементами тренінгу в 10-11 класах

0

Розробка виховної години з елементами тренінгу в 10-11 класах "Сімейні цінності"Виховний захід КВК "Знай, люби і бережи"

0

Вчити учнів усвідомлювати себе частиною світу природи; формувати інтерес до навколишнього середовища; розвивати увагу, спостережливість, бажання допомогти довкіллю; виховувати в школярів дбайливе і гуманне ставлення до природи, бажання милуватися її красою.Виховний захід "Свято зустрічі зими"

0

Розширити знання учнів про зиму; розвивати вміння відчувати красу поетичного слова; вчити бачити прекрасне в природі; розвивати творчість дітей; привчати дітей спостерігати за природою; виховувати любов до тварин, дбайливе ставлення до них.Коледжівський ярмарок (сценарій заходу)

1

Сценарій коледжівського ярмарку, що має на меті розширення уявлень про проведення ярмарку, формування у студентів комерційного підходу до розв'язання виробничих завдань, виховує риси дбайливого господаря

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі