Користувацький вхід

Класному керівникові + Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Національно-патріотичне виховання учнів на уроках та позаурочній діяльності

1

Національно-патріотичне виховання учнів на уроках та позаурочній діяльності
Дитино
Вдягни, дитино, рідну вишиванку
І українцем йди у білий світ.Виховна година «Зима – чарівниця»

0

Виховна година. 4 клас.
Тема. Зима - чарівниця.
Мета. Ознайомити дітей з деякими стравами української та інших кухонь, особливостями їх приготування; продовжити знайомити з творчістю різних народів; розвивати пізнавальний інтерес і пізнавальну активність; виховувати любов та повагу до традицій різних народів.Родинне свято. Бути разом - щастя. 3-4 клас

0

Мета - Виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей – батька й матері, дідуся й бабусі, братів, сестер; бажання допомагати їм, вчити бути чемними, уважними, завжди пам’ятати місце, де народилися, рідну оселю, формувати почуття обов’язку перед батьками, створити у школярів та їхніх батьків позитивний емоційний настрій; сприяти творчому залученню дітей до навчально-виховного процесу та їхніх батьків до загальношкільних справ; розвивати навички колективної роботи; згуртувати шкільний колектив — учнів, батьків, учителів.Головна професія на землі – бути людиною Практикум-ділова гра

0

Мета: Формувати у дітей почуття доброти, любові до навколишніх людей,
допомогти дітям усвідомити, що чуйного, доброзичливого ставлення
потребують не лише люди, а й весь оточуючий світ; формувати в учнів ціннісну орієнтацію, здатність формулюва¬ти моральні судження, розвивати вміння відрізняти погане від доброго, виховувати позитивне світосприйняття. Шляхом створення психологічних ситуацій вибору підвести учнів до розуміння важливості взаємодопомоги в колективі, сприяти створенню дружнього дитячого колективу. Виховувати чемне ставлення учнів одне до одного.«Чужого горя не буває: людський вибір під час Голокосту»

0

«Чужого горя не буває: людський вибір під час Голокосту»Виховна година «Осінь усьому рахунок веде»

0

Полікультурність нашого суспільства вимагає від сучасної школи підготовки особистості, яка знає традиції та звичаї свого народу та здатна приймати та поважати культурні цінності інших етносів.
Пропоную зануритись у цікавий світ звичаїв та традицій народів світу, через тематичні виховні години.Виховна година (6 клас) До 74-ої річниці звільнення міста Марганця «903 дні боротьби та протистояння!»

0

1. Знайомство з героїчними сторінками історії нашого краю, міста.
Формування уявлень про військовий обов’язок і вірність Батьківщині, формування досвіду моральної поведінки особистості, спонукання інтересу до історії своєї країни.
2. Підвищення інформаційної культури учнів.
3. Виховання любові до рідного краю, почуття патріотизму. Емоційне стимулювання патріотичних почуттів вихованців через залучення до військових традицій. Виховання поваги один до одного, до старшого покоління.«Нумо, дівчата!» Конкурс-змагання для дівчаток до свята 8 Березня

0

Доброго дня любі друзі, дорогі гості. Я рада вітати вас. З першим словом пошани сьогодні звертаємось до жінок-матерів, бо шануємо маму за її ласку і любов, за недоспані ночі і колискові пісні, за її тиху мову і лагідну вдачу, за науку.Усі ми - діти своїх матерів

0

Виховна година "Усі ми - діти своїх матерів" 10 класДень української писемності та мови

0

«День української писемності та мови»
1. Відеопрезентація
ВЧИТЕЛЬ: Діти, ми зібрались, тому що відмічаємо сьогодні День української писемності та мови. Чи повиння ми сьогодні вважати цей день святом? Так, а чому? Тому що мова – це великий дар природи.
Ми — українці. Живемо у вільній не¬залежній державі — Україні. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі