Користувацький вхід

Останні публікації

Маркіян Шашкевич

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виховного заходу "Там ти скаже дуб старенький"

0

Багатьма відомими історичними постатями відома Золочівщина, що на Львівщині. Та, помітно вирізняється з-поміж них постать Маркіяна Шашкевича – поета, громадського діяча, священника, просвітителя. Очолив «Руську трійцю», ініціатор видання альманаху «Русалка Дністровая» (1837). Виступав за рівноправність української мови з польською в умовах того часу.Урок-конференція з літератури рідного краю «Маркіян Шашкевич – «апостол українського відродження»»

0

Конспект уроку літератури рідного краю. Урок-конференція "Маркіян Шашкевич-"апостол українського відродження".Розробка уроку з історії України «Поширення ідей Просвітництва в Західній Україні»

0

Розробка уроку та презентація до нього з історії України на тему "Поширення ідей Просвітництва на Західній Україні".Пробудження національного життя в Західній Україні. «Руська трійця».

2

Проаналізувати основні складові пробудження національного життя та поширення ідей Просвітництва в Західній Україні, з’ясувати історичне значення діяльності греко-католицьких священиків, «Руської трійці», виходу у світ альманаху «Русалка Дністровая»; розвинути в учнів уміння самостійної роботи, уміння аналізувати та узагальнювати, робити висновки, уміння передавати свої знання однокласникам; виховувати гордість за представників українського греко-католицького духівництва та діячів культури, які докладали зусиль для національного відродження УкраїниВінок Маркіяну Шашкевичу.Узагальнення та закріплення вивченого про дієслово.

2

Оскільки у листопаді святкуємо день народження Маркіяна Шашкевича--"великого будителя Галичини", засновника "Руської трійці", батька "Русалки Дністрової",пропоную вашій увазі матеріал до уроку:"Узагальнення та закріплення вивченого про дієслово", пов"язаний з життям і творчістю поета.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі