Користувацький вхід

О. Довженко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Образ України в кіноповісті О. Довженка «Україна в огні»

0
Оль
га Найда

Стаття на тему: Образ України в кіноповісті О. Довженка “Україна в огні”
Сьогодні, коли український народ відстоює свободу в умовах нав’язаної війни, варто звернутися до творчості відомого українського письменника, художника, кінорежисера О. Довженка. У своїх творах О. Довженко торкається актуальних нині проблем україноцентризму, національного патріотизму, вагомими є його роздуми про долю України, майбутнє її народу.Виховний захід «Творцям українського поетичного кіно присвячується»

1

Українському кіно вже понад сто років! Українські кінематографісти зробили величезний вклад у розвиток світового кіно. Світову славу на початку ХХ ст. українському кінематографу приніс талант Олександра Довженка, якого було названо «першим поетом кіно». Стилістика, створена Довженком, поклала початок напряму, який визначають як «українське поетичне кіно». Новий сплеск українського кіно почався в кінці 50 – х початку 60 – х років минулого століття.Методична розробка уроку з української літератури для 11 класу«О. П. Довженко «Україна в огні» – твір про трагедію українського народу»

0

Зміст розробки:
1) методичні рекомендації щодо проведення уроку;
2) план-конспект уроку;
3) мультимедійна презентація.О. Довженко

0

Виховний захід для учнів старшої ланки виховує любов до рідного краю, ЧернігівщиниОкупація України військами Німеччини та її союзників. О. Довженко «Україна в огні»

9

На основі історичних джерел, кіноповісті «Україна в огні», «Щоденника» О. Довженка та свідчень очевидців учні з’ясують плани Німеччини щодо України, причини невдач Червоної Армії на початку війни, охарактеризують німецький «новий порядок» в окупованій Україні, покажуть героїзм українців, їх віру в перемогу; досліджуватимуть історію написання кіноповісті, виявлятимуть причини її заборони, прослідкують трагічну долю кіноповісті та її автора у роки сталінського режиму.
Після цього уроку учні зможуть:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі