Обмежити пошук фільтруванням:
Методична розробка вміщує досвід викладача по проведенню уроку історії з використанням місцевого матеріалу та ІКТ
Матеріали присвячені партизанам-захисникам Богодухівщини... Виховувати любов до Вітчизни, рідного краю; прищеплювати шану і повагу до ветеранів Великої Вітчизняної війни; виховувати гордість за подвиг українського народу у роки війни.
Під час Другої світової війни територія Богодухівського району тричі ставала ареною жорстоких боїв між німецькими і радянськими військами. У партизанських діях проти німців брали участь бойові групи, що складалися з місцевих жителів. Тут діяли 5 партизанських загонів під керівництвом М. П. Руденко, І. Й. Копьонкіна,
На основі історичних джерел, кіноповісті «Україна в огні», «Щоденника» О. Довженка та свідчень очевидців учні з’ясують плани Німеччини щодо України, причини невдач Червоної Армії на початку війни, охарактеризують німецький «новий порядок» в окупованій Україні, покажуть героїзм українців, їх віру в перемогу; досліджуватимуть історію написання кіноповісті, виявлятимуть причини її заборони, прослідкують трагічну долю кіноповісті та її автора у роки сталінського режиму.
Після цього уроку учні зможуть:
Виховний захід, приурочений 70-м роковинам вивезення населення України на роботу до фашистської Німеччини. Остарбайтери... Хто вони? Який їх внесок у перемогу?
Дана презентація створена з цілого комплексу методичного матеріалу, що містить у собі структурні елементи проекту за програмою "Intel@Навчання для майбутнього". (посилання в презентації не працюють, так як зміст посилань знаходиться в самій презентації.)
Даний сценарій можливо стане в нагоді колегам, при підготовці до позакласних заходів, що присвячені періоду Великої Вітчизняної війни.