Користувацький вхід

Мати Тереза

...

Обмежити пошук фільтруванням:Брейн-ринг «Повага і самоповага» (урок з основ здоров'я)

0

Тема: Повага і самоповага
Мета: Формувати уявлення про повагу і самоповагу, розвивати вміння оцінювати свої вчинки і вчинки інших; виховувати патріотизм.
Обладнання: комп’ютер, проектор.
Також використовується мультфільм: "Про дівчинку, яка наступила на хліб".Добро починається з тебе... (виховна година)

1

Дана виховна година, у якій пропонується ознайомити учнів з принципами добра та милосердя на прикладі Матері Терези, є розрахована для школярів 7-8 класів.Мати Тереза про життя

2

Запропонована презентація з музичним супроводом містить відомі вислови Матері Терези про життя. Презентація може бути використана в роботі з дітьми шкільного віку (зокрема в рамках Всесвітнього дня запобігання суїциду, годинах психолога) та педагогічним колективом (на тренінгових заняттях, педагогічних радах).Заповіді матері Терези

1

Відеокліп. Мати Тереза ніколи не прагнула бути популярною. Вона просто робила людям добро. Коли її не стало – планета осиротіла. Але вона залишила нам свої заповіді.Урок-проект "Ера Милосердя"

0

У даній роботі представлений урок «Милосердя в нашому житті» з теми «Уроки доброчесності» курсу «Християнська етика в українській культурі» третій рік навчання – «Дорога Доброчинності». До структури уроку включено дослідницько-інформаційний проект «Ера Милосердя», що носить творчий характер. Матеріали, які відображені в роботі, можуть бути використані вчителями не лише під час вивчення теми «Милосердя в нашому житті» у 3 класі, а також як самостійний матеріал під час проведення уроків з інших предметів та в позакласній роботі.Виховна година "Доброта у нашому житті"

2

Формувати етичні норми поведінки учня в суспільстві , при спілкуванні один з одним, розвивати емоційно - ціннісні сфери учнів; виховувати культуру спілкування один з одним, самовиховання особистості дитини .
Презентація мала музичний супровід до кожного блоку (досить великий об'єм навіть при архівуванні), вчитель може самостійно підібрати музику.Контрольне читання мовчки 8 клас "Свята Тереза"

4

Матеріал набраний у такій формі, щоб було зручно роздруковувати, задаючи принтеру виводити 2 сторінки на одному аркуші. Містить також питання з варіантами відповідей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі