Користувацький вхід

Іноземна мова + Англійська мова + Німецька мова + Французька мова + Іспанська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Формування позитивної мотивації до вивчення англійської мови

0

Як і для будь-якої іншої справи, для вивчення англійської мови, дитині потрібна позитивна мотивація — тобто бажання займатися, потреба у цьому, інтерес. Без неї усі зусилля батьків чи вчителів будуть приречені на невдачу: дитина або не вчитиметься, або вчитиметься лише для того, щоб її не карали (негативна, деструктивна мотивація), і в останньому випадку знання будуть поверхневі й швидко забуватимуться.Програмні засоби навчання іноземних мов. Комп'ютери.

0

Бінарний урок з використанням інтерактивних і комп’ютерних
технологій.
Мета уроку:
Навчальна складова:
• навчитися використовувати програмні засоби для вивчення іноземної мови, зокрема електронні словники та перекладачі;
• ознайомити учнів з новими словами з теми «Computers» та здійснювати переклад текстів;
•формування вмінь застосовувати свої знання.Моніторингова діагностична робота з англійської мови

1

Моніторингова діагностична робота з англійської мови 8 клас, яка включає Listening, Reading, Use of English
https://youtu.be/f1IcbEEdBb8"Одяг"

0

Цей онлайн - урок у 5 класі "Одяг" допоможе урізноманітнити урок та зробити його більш цікавішим."Мої іграшки"

0

Розробка онлайн - уроку з англійської мови "Мої іграшки" у 1 класі допоможе вчителям урізноманітнити урок, зробити його більш цікавішим.Музикотерапія на уроках англійської – засіб вивчення мови та подолання стресу під час війни

0

Музикотерапія в контексті CLIL стала засобом досягнення немузичних цілей, а саме – подолання стресу в умовах війни та вивчення англійської мови. Поєднання мови та музики через спів – це дієвий спосіб для учнів вивчити фрази, ознайомитися з структурою та звуками мови, навчитися реагувати на діапазони висоти, тону та експресії голосу.Гра на уроці англійської мови як інструмент формування когнітивних компетенцій молодших школярів у контексті НУШ

0

Даний матеріал передбачає практичне використання ігрових технологій та методик на уроках англійської мови при вивченні різних тем під час викладання англійської мови у молодших школярів."Спорт у нашому житті"

0

Подана розробка уроку передбачає повторення та закріплення лексики до теми "Спорт" у 7 класі,спрямована на розвиток комунікативних навичок, виховання цікавості до різних видів спорту та формування негативного ставлення до шкідливих звичок.Гра-квест «Easter Egg Hunt»

0

Умови: Гра розрахована на 4 команди. Команди рухаються за маршрутними листами. Маршрут кожної команди починається з різних станцій. На станції кожна команда знаходиться рівно 5 хвилин.

Мета:
активізувати лексику по темі «Великдень», розвивати мовну та мовленнєву компетенцію, формувати соціокультурну компетенцію, розвивати логічне мислення, формувати та розвивати навички роботи у групах, виховувати позитивне ставлення та мотивацію до вивчення англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі