Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїЄвропейська революція 1848-1849 років на західноукраїнських землях

0

Пропоную матеріал вчителям історії.Урок з використанням ІКТ з програмним забезпеченням.learningapps.PadletРусь-Україна за Ярослава Володимировича (Мудрого, 1019-1054рр)

0

Метою уроку є: ознайомити учнів зі змінами, що відбулися в Київській державі за часів правління Ярослава Мудрого; розглянути зовнішню та внутрішню політику, з’ясувати значення діяльності князя для розвитку давньоруської держави;розвивати в учнів навички роботи з джерелами інформації та їх основі робити певні висновки про історичні факти і події; розвивати творчі здібності учнів;виховувати повагу до видатних історичних діячів, почуття гордості за минуле свого народу.Великі географічні відкриття та становлення капіталістичних відносин

0

Причини і наслідки Великих географічних відкриттів.
Каравела, конкіста, колонізація, мануфактура, Вест-Індія.«Основні стоянки та пам'ятки первісних людей на території України».

0

Найдавніша стоянка первісних людей на території України розташована біля сучасного села Королеве в Закарпатській області. Вона була знайдена в 1974 р. київським археологом В. Гладіліним.Інформація до 80 роковин Бабиного Яру

0

Інформаційні листи до 80 роковин Бабиного Яру, які можна використати на п'ятихвилинках.Рекомендації для підготовки до ЗНО з історії України

0

Поради від вчителя історії, як самостійно підготуватись і успішно скласти ЗНО з історії України. Прості кроки для самостійної підготовки до іспитів і вивчення історії.Розробка уроку для 5 класу" Географічний та історичний простір" за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України"

0

Створення дидактичних ситуацій, які дозволять учням / ученицям
взаємодіяти з навчальними текстами, адаптованими історичними джерелами,
використовуючи відповідний поняттєвий апарат.

Застосування переважно активних та інтерактивних методів навчання (учні працюють з текстом/картою, джерелом, парами та групами, задають питання учителеві/вчительці та одне одному, дискутують, виконують проблемні завдання тощо).

Врахування особистого досвіду учнів,Військове мистецтво козаків

0

Розробка практичного заняття з історії України за темою "Військове мистецтво козаків"Презентація "Українська хата. Інтер'єр і оздоблення"

0

Презентація присвячена традиційному вбранню української хати, символам і особливостям побуту наших пращурів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі