Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія + Правознавство

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїФОРМУВАННЯ ІСТОРИЧНИХ І ПРАВОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

0

Місце кожної держави у світі, рівень життя її громадян дедалі менше за-лежать від запасів корисних ко¬палин, сьогодні його визначають рівень людського розвитку та інте¬лектуалізація нації.Екскурсія до музею Д. Яворницького

0

Методичні матеріали до проведення екскурсії та результати екскурсії, організованої в рамках діяльності гуртка «Краєзнавство», виїзного засідання до будинку-музею Д.І. Яворницького та музею АТО під відкритим небом. Звіт складається з передмови, історичної довідки про будинок-музей Д.І. Яворницького та музею АТО, а також вражень студентів від екскурсії. Звіт насичений фотографіями.Опис досвіду

0

Опис досвіду використання компютерних технологій та інтернету для навчання історії у закладі освіти.Утворення Української Центральної Ради (конспект уроку)

0

Конспект уроку на тему "Утворення УЦР". Конспект може бути використаний при підготовці до уроку.Київська Русь за часів правління князя Ярослава Мудрого.

1

Показана діяльність Ярослава Мудрого як керівника держави. Слід звернути особливу увагу на відеофрагмент «Руська правда», у якому охарактеризовано перші писані давньоруські закони.Розвиток культури в Київській Русі наприкінці Х - у першій половині ХІ століття.

1

Показано культурні пам’ятки, обов’язкові для розпізнавання школярами. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Політичний, соціальний устрій та господарське життя Київської Русі.

1

Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми, на які слід звернути особливу увагу. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси.Початок правління князя Володимира

1

Навчальний матеріал розділено на етапи відповідно до чинної програми з історії України для 7 класу.
Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси. Показана діяльність Володимира Великого як керівника держави. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Конспект уроку з історії України 8 клас "Тема: Гетьман Іван Мазепа".

0

Створити цілісний образ гетьмана Івана Мазепи, розглянути основні напрямки його внутрішньої і зовнішньої політики; допомогти учням зрозуміти, наскільки складним було становище Української держави наприкінці XVII ст.; продовжувати розвивати вміння узагальнювати історичні події, вчити давати моральну оцінку історичній постаті; розвивати вміння учнів працювати з історичною картою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі