Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історіїКультура України періоду "відлиги". Дидактичний матеріал до уроків

0

Матеріал дає змогу учителям моделювати урок на унаочнити вивчення навчального матеріалу за програмою історії України для 11 класу.Зародження опозиційного руху в Україні. Дидактичний матеріал до уроків

0

Матеріал дає змогу вчителям моделювати урок та унаочнити викладення матеріалу.Інтелетуальна гра з історії "Галицько - Волинська держава"

0

Інтелектуальна гра "Галицько - Волинська держава. Політичне дроблення Київської держави" охоплює матеріал з історії України за ІІ Ісеместр. Включає завдання на знання дат, фактів на ілюстрацій.Брейн-ринг "Княжі часи"

0

Інтелектуальна гра "Княжі часи" охоплює матеріал з історії України за І Ісеместр. Включа. завдання на знання дат, фактів на ілюстрацій.Реформування соціальної сфери УРСР у другій половині 50-х - на рочатку 60-х рр. Дидактичний матеріал до уроків.

0

Використання матеріалу повністю чи вибірково на уроках дає змогу вчителю унаочнити вивчення історії України за програмою 11 класу.Входження Криму до складу УРСР. Дидактичний матеріал до уроків

0

Пропонований матеріал дасть змогу вчителям унаочнити вивчення історії України за програмою 11 класу.Економічні реформи другої половини 50-х - початку 60-х рр.в Україні.

0

Пропонований матеріал може бути корисним вчителям при вивченні історії України за програмою 11 класу та дассть змогу унаочнити викладення матеріалу.Суспільно-політичне життя в Україні у другій половині 50-х - першій половині 60-х рр.

0

Пропонований матеріал може стати корисним вчителям для унаочнення вивчення історії України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі