Користувацький вхід

Історія + Історія України + Всесвітня історія + Правознавство

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів історії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів історії«Крутянські спартанці»

0

Сценарій заходу, присвячений подвигу Героїв Крут. «Крутянські спартанці». Героїчна боротьба української молоді за незалежність.Подорож з казковими героями до Країни Права

0

Сценарій заходу до тижня права на основі казки «Попелюшка»Голодомор 1932 – 1933 років – геноцид українського народу Методична розробка уроку

0

Розробка містить методичні рекомендації щодо формування знань про Голодомор 1932-1933рр.-геноцид українського народу. В даній розробці розкриті причини та наслідки голодомору, з’ясовані його масштаби, проаналізовані історичні факти, сформовані і вдосконалені навички роботи зі статистичним матеріалом, як джерелом історичних знань, усвідомлено трагедію народу та окремої людини. Зміст може бути корисним для викладачів загальноосвітніх дисциплін закладів професійно-технічної освіти та загальноосвітніх шкіл.Тези: Палестинське питання у зовнішній політиці Великобританії 1920 – 1948 рр.

0

Тези присвячені зовнішній політиці Великобританії під час надання їй мандата на управління Палестиною.Урок правознавства на тему "Сім’я. Шлюб. Неповнолітні діти."

0

Ознайомити учнів з поняттями «сім’я», «шлюб», розкрити умови укладення та припинення шлюбу; про неповнолітніх як учасників сімейних правовідносин; характеризувати на конкретних прикладах правові ситуації, використовуючи норми Сімейного кодексу України; розвивати навички логічного мислення, формувати вміння висловлювати та аргументувати власну точку зору, відповідальне ставлення до прийняття життєвих рішень;
виховувати пізнавальний інтерес до норм Сімейного права України.Презентація на тему "Світ юридичних професії"

0

Презентація допоможе навчати здобувачів освіти описувати юридичні професії та основні вимоги до осіб, які бажають працювати за юридичним фахом; аналізувати і розв'язувати ситуації, в яких особа звертається по юридичну допомогу; висловлювати власні судження щодо причин популярності юридичних професій у світі.Урок правознавства на тему "Практичне заняття. Власність неповнолітніх"

0

Пояснити, що таке право власності та його зміст, проаналізувати форми власності, охарактеризувати способи набуття власності, ознайомити з майновими правами неповнолітніх та шляхами реалізації; розвивати вміння та навички застосовувати та пояснювати поняття, працювати у парах, аналізувати нормативно – правові акти, давати власну оцінку, висловлювати аргументовані судження, моделювати ситуації, узагальнювати та систематизувати матеріал у схеми, робити висновки; формувати правові компетентності.Урок з історії України на тему "Окупація Криму. Крим – це Україна"

0

Довести, що Російська Федерація здійснивши анексію Криму в березні 2014 року, порушила міжнародне, українське та російське законодавство; що Спротив-це закономірна відповідь кримськотатарського і українського населення на агресію РФ;налаштовувати учнів на особисту відповідальність за долю України, готовність захищати Батьківщину, виховувати толерантність у ставленні до людей, патріотизм, повагу до законів, берегти та вшановувати історичну пам'ять, прищеплювати любов до Батьківщини, національного примирення та суспільного розвитку, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання статиУрок з історії України на тему "Монгольська навала на українські землі"

0

Дослідити особливості організації військових походів монголів на Русь – Україну у ХІІІ ст. і причини перших успіхів; формувати вміння працювати з історичними джерелами, робити висновки й узагальнення; виховувати інтерес до героїчного минулого України ; на прикладі героїчної боротьби русичів виховувати почуття патріотизму.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі