Обмежити пошук фільтруванням:
Повномаштабна війна Росії проти України стала великою трагедією українського народу. Основою національно-патріотичного виховання молоді є насамперед вшанування загиблих в боротьбі з ворогом за національні цінності українського народу. Виховання відданості рідній Батьківщині.
Маштаби руйнацій та кількість загиблих за волю та демократію -вражають.
Зберігаючи пам`ять про події війни ми зберігаємо пам `ять про героїв сучасності , будуємо основу вільного , демократичного суспільства.
сучасна молодь повинна виховуватись на історичному минулому та сучаній історії становлення українського народу.
Позаурочний захід для 8 класу "Голодомор в Україні: Сторінки історії".
Сьогодні нова українська школа продовжує активно просувати ідею багатоперспективного підходу в навчанні історії. Однією з найважливіших проблем, що виникла після здобуття незалежності Україною, стало створення ефективної системи історичної освіти, яка відіграє ключову роль у формуванні національної ідентичності, особливо в умовах війни.
Мета :
-патріотичне виховання молоді;
-формування бажання вивчати історичне минуле свого народу, його культуру, традиції та звичаї;
-виховання у здобувачів освіти інтересу до української народної спадщини;
-формування навичок працювати у команді.
Тестові завдання з вибором однієї або декількох відповідей розроблені з метою формування предметних та ключових компетентностей учнів у вивченні теми уроку "Монгольська навала на українські землі. Утворення улуса Джучі (Золотої Орди)».
Стаття містить короткий опис біографії та основних історичних характеристик видатних постатей середньовічної історії України (складено у відповідності до програми «Історія України. 7-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Бурлака О. В., Желіба О. В., Павловська-Кравчук В. А., Худобець О. А., Черкас Б. В., Щупак І. Я.), до підручника «Історія України 7 клас». Підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти. Автори: І.Щупак, О.Бурлака, В.Дрібниця, О.Желіба, І.Піскарьова. Рік видання 2024.).
Мета розробки уроку: ознайомити учнів з розвитком єгипетської писемності, науки, літератури, архітектури, живопису, літератури, музики; визначити особливості культури Давнього Єгипту; розвивати уміння учнів відповідати на питання, виконувати творчі та пошукові завдання, виступати з повідомленнями; сприяти розширенню кругозору учнів та активізації їх пізнавального інтересу до вивчення культури Давнього Єгипту; сприяти вихованню почуття прекрасного та естетичних смаків.
Урок контролю і корекції навчальних досягнень учнів із розділу
"Передумови Першої світової війни. Війна та революція»
Мета: перевірити рівень підготовки учнів з теми відповідно до програмових вимог: рівень теоретичних знань дат, фактів, подій, понять та їх розуміння і використання; перевірити рівень набутих умінь і сформованих навичок; оцінити рівень навчальних досягнень учнів з вивченої теми.
Тип уроку: урок контролю та перевірки знань
Бінарний урок з англійської мови
та всесвітньої історії (10 клас) Урок-вікторина про відомих жінок Великобританії: Еммелін Панкхерст, Єлизавети II, Єлизавета І, королева Вікторія, Маргарет Тетчер