Користувацький вхід

Омар Хайям

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з літератури «Рубаи Омара Хайяма – поэтические раздумья о различных проблемах жизни: о познании мира, смысле человеческого бытия»

0

урок- раздумье о различных проблемах жизни : о познании мира, смысле человеческого бытия.Урок з математики, читання та рідної мови у 3 класі за темою: "Час"

0

Інтегрований урок у 3 класі за темою :"Час", створений з метою підвищення знань учням з різних дисциплін.Омар Хайям. Корифей персько-таджицької лірики

1

Презентація створена для уроку світової літератури у 8 класі, подає короткі біографічні відомості, цитати, фотографії.Таблиця. Міри часу

0

Розробка уроку математики у 3 класі за педаогічною технологією "Росток" і підручником Петерсон Л.Г. Тема: "Таблиця мір часу". До уроку додаються роздаткові, демонстраційні і мультимедійні матеріали.Омар Хайям — корифей персько-таджицької лірики (1048–1133 рр.)

0

Конспект уроку з теми : "Омар Хайям — корифей персько-таджицької лірики(1048–1133 рр.)Омар Хайям – корифей персько – таджицької лірики (1048 – 1138) «Маленькі поеми» Хайяма

0

Методична розробка уроку з літератури для 8 класу за темою
Омар Хайям – корифей персько – таджицької лірики (1048 – 1138)
«Маленькі поеми» Хайяма. Урок призначений для того, щоб познайомити учнів з особистістю Хаяма як математика, астролога, поета, філософа, вченого та пробудити інтерес до його лірики з її філософським змістом. Підкреслити сучасність проблем, які по-своєму вирішує поет у своїх рубаї.Внеклассное мероприятие "Имам Хорасана"

0

Разновозрастное внеклассное мероприятие, посвященное работам и творчеству великого Омара Хайяма, основанное на освещении литературного, математического и астрономического вклада персидского ученого в мировую культуру и науку. Рекомендуется для проведения в 8- 10 классах. Позволяет расширить знакомство с поэзией Хайяма в 8-х классах, со способами решения уравнений высших степеней с помощью конических сечений в 10-х классах.Жемчужины мудрости Омара Хайяма

0

Рубаї Омара Хайяма — класика середньовічної східної поезії, яка
і в наш час приваблює усіх поціновувачів мудрого слова. Даний кліп можна використати при знайомстві з особистістю поета-мудреця.« ЯКЩО ТВОЯ ДУША ВСЯКЧАС ЖИЛА ВИСОКИМ, ЧИСТИМ, ДОБРИМ І СВЯТИМ…»

1

Розробка уроку з вивчення життєвого шляху Омара Хайяма, персько-таджицького поета і вченого (1048 –1131)Урок за темою «Омар Хайям»

0

Відкритий урок у 8класі
Тема: Форум шанувальників творчості Омара Хайяма. Миттєвості життя людини в рубаї Омара Хайяма.

Девіз уроку: Хай живе Життя!
Мета: ознайомити учнів з особливостями лірики О. Хайяма, дослідити філософські погляди поета на життя, людину, світ і місце людини у ньому;сприяти усвідомленню учнями загальнолюдського значення віршів поета; розвивати вміння аналізувати поетичні твори, навички дослідницької роботи, виховувати почуття любові до життя, високі моральні якості, людяність, порядність, почуття власної гідності.

Епіграф

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі