Користувацький вхід

В.Винниченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:РМ Художні засоби у творі В. Винниченка "Федько-халамидник" (усно)

1

Матеріал для проведення уроку з української літератури в 6 класі.В. Винниченко "Федько-халамидник"

0

Матеріал для проведення уроку за творчістю В. Винниченка, а саме аналіз героїв твору, проблематика оповіданням "Федько- халамидник".Презентація "День Соборності України"

0

Презентація до виховних і позаурочних заходів, уроків історії з теми "Боротьба за Українську державність".Урок "Акт злуки УНР і ЗУНР"

0

Розробка музейного уроку з історії України на тему "Акт злуки УНР і ЗУНР". Мета - військово-патріотичне виховання учнів на прикладі краєзнавчого музеюКонтрольна робота за творчістю Миколи Вороного, Олександра Олеся, Володимира Винниченка

1

Контрольна робота має на меті виявити рівень знань учнів з даної темиДиректорія УНР. Дидактичний матеріал до уроку.

0

Дидактичний матеріал до уроку з історії України. Може стати у пригоді всителям при плануванні, організації та проведенні уроку за означеною темою.Яким повинен бути справжній друг? (порівняльна характеристика Федька і Толі за твором «Федько-халамидник» В.Винниченка)

0

Урок познайомить дітей із творчістю В.Винниченка, допоможе учням розібратися в складнощах характерів та вчинків героїв оповідання;
сприятиме усвідомленню найважливіших цінностей моралі та етики, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро, порядність, чесність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі