Користувацький вхід

В.Винниченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-подорож.В.Винниченко "Федько -халамидник"

0

У розробці використано інноваційні методи та форми роботи . Пропонується для вчителів-словесників, студентів педагогічних навчальних закладів .Виховний захід " Соборна - то єдина"

0

Виховний захід приурочений Дню Соборності. Щороку кожен українець відзначає День Соборності. В цьому році учні 6 класу готувалися до відзначення 98-річчя з особливим ентузіазмом. Як результат – свято вдалося на славу. Презентуємо Вашій увазі, написаний нами сценарій виховного заходу. Тут Ви зустрінете історичні довідки пов’язані зі злукою ЗУНР та УНР. Емоційні поетичні рядки, присвячені цій вікозначимій події. Українські народні та літературні пісні, які Ваші вихованці співатимуть з любов’ю та насолодою.РМ Художні засоби у творі В. Винниченка "Федько-халамидник" (усно)

2

Матеріал для проведення уроку з української літератури в 6 класі.В. Винниченко "Федько-халамидник"

0

Матеріал для проведення уроку за творчістю В. Винниченка, а саме аналіз героїв твору, проблематика оповіданням "Федько- халамидник".Презентація "День Соборності України"

0

Презентація до виховних і позаурочних заходів, уроків історії з теми "Боротьба за Українську державність".Урок "Акт злуки УНР і ЗУНР"

0

Розробка музейного уроку з історії України на тему "Акт злуки УНР і ЗУНР". Мета - військово-патріотичне виховання учнів на прикладі краєзнавчого музеюКонтрольна робота за творчістю Миколи Вороного, Олександра Олеся, Володимира Винниченка

1

Контрольна робота має на меті виявити рівень знань учнів з даної темиДиректорія УНР. Дидактичний матеріал до уроку.

0

Дидактичний матеріал до уроку з історії України. Може стати у пригоді всителям при плануванні, організації та проведенні уроку за означеною темою.Яким повинен бути справжній друг? (порівняльна характеристика Федька і Толі за твором «Федько-халамидник» В.Винниченка)

0

Урок познайомить дітей із творчістю В.Винниченка, допоможе учням розібратися в складнощах характерів та вчинків героїв оповідання;
сприятиме усвідомленню найважливіших цінностей моралі та етики, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро, порядність, чесність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі