Користувацький вхід

Леся Українка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лесі Українці присвячується...

0

Дана розробка допоможе вчителю збагатити знання учнів про Лесю Українку і допомогти їм скласти повніше (цілісне) уявлен¬ня про неї не тільки як про митця, громадянина, а й як про жінку, що сподівалася на звичайне людське щастя, розкрити зумовленість еволюції світогляду і стиль письменниці.Інтегрований урок з української мови з використанням ІКТ (інтеграція з українською літературою). " Узагальнення та систематизація знань з теми "Однорідні члени речення. Розділові знаки при однорідних членах речення".

0

Інноваційний урок з викаристанням ІКТ. Інтегруються українська мова і література. За формою проведення - урок- квест. Учні працюють в групах на досягнення мети - розгадати за допомогою підказок, отриманих в ході розв`язування завдань, таємничу історичну та культурну персоналію (Лесю Українку).Леся Українка. Життєвий і творчий шлях. Роль родини, оточення та самоосвіти у формуванні її світобачення.

0

Життєвий і творчий шлях Лесі Українки. Роль родини у формуванні світогляду поетеси. Ранні твори.Іменник як частина мови

0

Урок побудований на основі міжпредметних зв"язків:українська мова та українська література. Діти більше дізнаються про Лесю Українку, послухають її прекрасні поезії, вмітимуть легко знаходити іменники в текстах та складати власні вислови, використовуючи іменники."Я в серці маю те, що не вмирає"

0

Розробка містить цікаві факти з життя поетеси. Урок підготовлений для проведення з учнями 8 класу у 4 класіТема уроку: «Леся Українка. Життя і творчість геніальної дочки українського народу»

0

Тема уроку: «Леся Українка. Життя і творчість геніальної дочки українського народу»
Мета уроку:
Методична – Втілення проблемно-пошукового методу навчання
Дидактична – Дослідити життєвий та творчий шлях Лесі Українки
Виховна – Ознайомити учнів з героїчним творчим подвигом життя поетеси: «30-річна війна з хворобою», відданість своїй справі, народу, Україні. На цьому прикладі виховувати людяність, щедрість душі, любов до слова. Розвивати творче мислення, потяг до прекрасногоСпівачка досвітніх огнів

0

“На шлях я вийшла ранньою весною”
Ти себе українкою звала і чи краще знайти ім’я
Тій, що радістю в муках сіяла, як вітчизна велика твоя.Моя Україно кохана!

0

Методична розробка позакласного заходу з національно-патріотичного виховання у формі літературної години, мета якого - виховувати любов до українського слова, до України, до творчої спадщини Лесі Українки; бути готовим стати на захист Вітчизни.Безсмертна Леся Українка була і є повік жива

1

"Безсмертна Леся Українка була і є повік жива"
Дослідницько-пошуковий, міжпредметний, груповий проект, основна проблема якого спрямована на те, щоб дізнатись про життя і творчий шлях поетеси.Стан природи і настрій людини в поезії Лесі Українки «Давня весна»

0

Розробка уроку з читання в 4 класі за темою: Стан природи і настрій людини в поезії Лесі Українки «Давня весна".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі