Користувацький вхід

Зарубіжна література + Російська мова + Художня культура

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиРобочі картки.Езоп.Крилов

0

Робочі картки з теми "Байка", 6 клас, для учнів з особливими освітніми ппотребами«ФОРМУВАННЯ КРЕАТИВНОГО МИСЛЕННЯ У СТВОРЕННІ КОМПОЗИЦІЇ ПРОЕКТУ»

0

Розвиток креативних здібностей у студентів в відділені "Художнє оформлення" Відтворення сучасних потреб у розробці проєктівФормування українського кіномистецтва шляхом поєднання компонентів кіноідустрії.

0

Допоміжні матеріали вчителям мистецтва для 9 класу на тему "Українське кіно"«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ»

0

«РОЗРОБКА ПРОЕКТУ СУЧАСНОЇ
ТОРГІВЕЛЬНОЇ ВІТРИНИ» Основні положення розробки завдання до сучасних замовлень користувачівПрезентація до уроку "Фотомистецтво" у 9 класі.

0

Фотомистецтво

Учні:

називають засоби виразності фотомистецтва;

порівнюють фотографію з живописом і графікою;

пояснюють особливості професії фотохудожника;

називають  відомих фотохудожників;

називають напрями фотографії.Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"

0

Заняття з художньої літератури для дітей середньої групи
за твором В Сухомлинського "Бджілка і Гарбузова квітка"
Підготувала
вихователь ДНЗ N13
"Гвоздичка" Голобородько Л.Л.
Мета: продовжувати ознайомлювати дітей з творами В Сухомлинського. Вчити слухати та розуміти прозові твори, аналізувати вчинки героїв.Розвивати зв'язне логічне мовлення дітей, мислення, пам'ять. Виховувати моральні якості дітей, зокрема, працьовитість, дружелюбність, гостинність. Виховувати любов до природи.Оскар Уайльд «Хлопчик-зірка». Еволюція образу головного героя

0

Зарубіжна література 5 клас
Тема. Оскар Уайльд «Хлопчик-зірка». Еволюція образу головного герояНовела «Останній листок» - гімн людині, котра здатна на самопожертву заради ближнього. Специфіка розкриття образу Бермана. Образи дівчат (Сью, Джонсі), їхня динаміка. Особливості художньої мови новели, розповідач.

0

Зарубіжна література 7 клас
Тема. Новела «Останній листок» - гімн людині, котра здатна на самопожертву заради ближнього. Специфіка розкриття образу Бермана. Образи дівчат (Сью, Джонсі), їхня динаміка. Особливості художньої мови новели, розповідач.Р.Л.Стівенсон "Вересовий трунок". Основний конфлікт балади

0

Презентація до уроку "Р.Л.Стівенсон "Вересовий трунок". Основний конфлікт балади" розроблена під час дистанційного навчання для проведення уроків онлайн. Містить біографічні дані письменника, матеріали до аналізу твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі