Користувацький вхід

Зарубіжна література + Російська мова + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиСвоєрідність світобачення та його художнє втілення в новелі "Перевтілення" Ф.Кафки

0

Урок-роздум з елементами дискусії. Використана групова форма навчання, комп'ютерна підтримка, метод "Незакінчене речення. На уроці розв'язується проблемне завдання, читання уривку у музичному супроводі.О. Вайльд "Портрет Доріана Грея" Філософсько-естетичні та моральні проблеми твору.

1

Метою розробки є поглиблення знань дітей про творчий спадок О.Вайльда,зокрема, його роману «Портрет Доріана Грея»; уміння робити аналіз тексту,сприяння розвитку аналітичного мислення; розвиток логічного мислення, зв̕ язного мовлення;виховування морально-етичних норм поведінки,почуття відповідальності за свої вчинки; сприяння розвитку соціальних і громадянських компетентностей, умінню навчатися упродовж життя; виховування любов до художньої літератури.Основні образи комедії Мольєра " Міщанин- шляхтич"

0

Тема: Основні образи комедії Мольєра «Міщанин – шляхтич» (пан Журден, пані Журден, граф Дорант, графиня Дорімена, Клеонт)
Мета: продовжити знайомити учнів із сюжетом комедії Мольєра; допомогти глибше зрозуміти зміст твору та його художні особливості; характеризувати та порівнювати героїв, розвивати образне мислення, уміння читати за ролями, коментувати художній текст; прищеплювати учням кращі людські якості, почуття гумору.Урок "Чайна церемонія та її доля у ХХ столітті (за твором Ясунарі Кавабата «Тисяча журавлів»)."

0

Вивчаючи твір Я.Кавабати «Тисяча журавлів», учні 11 класу мають не просто ознайомитися з особливостями чайної церемонії в Японії, але й побачити, яка доля спіткала цю традицію у ХХ столітті. Це урок – роздум, урок – культурологічна подорож до східної країни, урок – ознайомлення з новим письменником та його твором.Внеклассное мероприятие по русскому языку «Лингвистические Олимпийские игры»

0

Цель: проверить знания по русскому языку в объёме программы, уровень развития речи, грамматический кругозор; развивать сообразительность и смекалку школьников; воспитывать любовь к русскому языку.
Форма проведения: игра.Урок «А.С. Пушкин. “Капитанская дочка”. Маша Миронова, ее преданность и верность любимому человеку. Образ Маши Мироновой в свете авторского идеала. Смысл заглавия произведения»

0

Цели:
обучающие:
 совершенствовать навыки анализа литературного произведения с последующей морально-этичной оценкой;
 учить обобщать литературный материал при работе над образом героини, совершенствовать навыки владения материалом при работе с текстом;
 формировать умение выделять главное;
 научить определять авторское отношение к героям, в частности, к Маше Мироновой.
развивающие:
 развивать навыки анализа образной системы художественного произведения;
 развивать грамотную речь;Урок «Обращение, его назначение в языке и роль в речи. Нераспространённые и распространённые обращения, знаки препинания при обращении»

0

Цели:
обучающие:
 систематизировать и углубить знания учащихся об обращении, полученные в 5 классе;
 установить назначение обращения в языке и его роль в речи;
 познакомить учеников со всеми возможными позициями обращения в предложении;
 совершенствовать навыки постановки знаков препинания при обращении;
 показать стилистические особенности обращения в художественной литературе и интонационные нюансы обращений в речи;
развивающие:
 развивать навыки видеть обращения в текстах, правильно выделять их;
 развивать языковое чутье, умение связно излагать мысли;Вчительський щоденник, або 50 відтінків вчительських буднів

1

Це міні-вистава до Дня освітян, яка з гумором розкриває душу сучасного вчителя, показує його будні, роздуми, сподівання і проблеми. Постмодерновий присмак залишить вас у літературному полі "вічних цінностей"ЕФЕКТИВНИЙ РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ СОЦІАЛІЗІЦІЇ ШКІЛЬНОЇ ЮНІ ЕФЕКТИВНИЙ РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ – ЗАПОРУКА УСПІШНОЇ СОЦІАЛІЗІЦІЇ ШКІЛЬНОЇ ЮНІ

0

Духовний стрижень освіти – створення універсальної системи цінностей: культурно-історичних, національних, патріотичних, сімейних... Формування національної особистості, позбавленої колабораціоналістської психології, можливе тільки на глибинному підґрунті історії, етнографії, етнолінгвістики, національно-культурної мотивації мовленнєвої поведінки, звернення до народного ідеалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі