Користувацький вхід

Зарубіжна література + Російська мова + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиДидактичний матеріал

0

Дидактичний матеріал до вивчення новели "Павутинка". Кросворд, кроссенс, тестування. Матеріал спрямований на розвиток критичного мислення учнів.Розробки уроків

0

Посібник містить розробки уроків зарубіжної літератури для 11 класу за новою програмою.
Посібник розрахований на вчителів зарубіжної літератури, які працюють за новою програмою в 11 класі. Вчителями творчої групи розроблено уроки за темами , що дає можливість вчителям зарубіжної літератури ефективно організувати вивчення тієї чи іншої теми. Розробки уроків передбачають вивчення теоретичного матеріалу та організацію перевірочних робіт, вчителі можуть долучитися до запровадження різних інноваційних технологій, використовуючи матеріал даного посібника.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Епоха ренесансу. Архітектура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "Відродження"(Ренесансу), розглянути етапи розвитку епохи Ренесансу, надати знання про особливості мистецтва Ренесансу; ознайомити із характерними рисами архітектури та скульптури цієї епохи, ознайомити із творчими здобутками видатних архітекторівПрезентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Живопис і мода класицизму"

0

Ознайомити учнів із жанрами та характерними рисами живопису класицизму, творчістю художників цього стилю; розглянути модні тенденції класицизму.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "ГОтична скульптура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "готика", "готичний стиль", "готична архітектура"; розглянути характерні особливості готичного стилю; ознайомитись з готичною скульптурою; надати знання про готичну скульптуру.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Стиль бароко"

0

Ознайомити учнів з поняттям "бароко"; визначити основні риси мистецтва бароко; надати знання про характерні риси архітектури бароко, ознайомити з шедеврами барокової архітектури; розглянути особливості архітектурних комплексів та ансамблів бароко та приклади садово-паркової архітектури.Презентація до уроку з мистецтва. 8 клас. Тема "Стиль реалізм. Характерні риси стилю. Архітектура. Скульптура"

0

Ознайомити учнів з архітектурою реалізму; надати знання про скульптуру реалізму, її характерні риси; ознайомити із прикладами шедеврів скульптури та архітектури реалізму, творчістю видатних митців стилю.Зарубіжна література.11 кл Нові імена у програмі. Джон Грін

0

Презентація життя та творчості письменника, яка включає унікальні фото. Презентацію створено з врахуванням компетентнісного підходу у навчанні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі