Користувацький вхід

Зарубіжна література + Російська мова + Художня культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів світової літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів світової літературиФорми роботи з книжкою у педагогічній практиці Василя Сухомлинського ( до 100-річчя від Дня народження )

1

Метою роботи є розкриття теоретичних основ і аналіз практичного досвіду видатного педагога, гуманіста, вченого, дитячого письменника В.О. Сухомлинського у питаннях роботи з книжкою в навчально-виховному процесі школи.
На думку педагога, школа може бути життєдайним джерелом для дитини лише за умови наявності в ній чотирьох культів: культу Вітчизни, культу людини, культу книги і культу рідного слова.

У даній роботі розкрито настанови педагога-гуманіста Василя Сухомлинського, які спрямовані на форми роботи з книжкою як на уроках, так і в позаурочний час.Рей Дуглас Бредбері "451° за Фаренгейтом"

0

Робочі картки для вчителя та учня під час вивчення роману-антиутопії Рея Дугласа Бредбері "451° за Фаренгейтом"Літературний диктант за твором Шолом – Алейхема «Пісня над піснями»

0

Літературний диктант за твором Шолом – Алейхема «Пісня над піснями» створений для перевірки знань твору. Також розвиває та вдосконалює навички роботи з текстом.Тестова перевірка знання змісту твору О. Гріна «Пурпурові вітрила»

0

Перевірити знання змісту твору О. Гріна «Пурпурові вітрила», виховувати прагнення досягти кращих результатів.«Їх розшукує Інтерпол» - літературна вікторина

0

Перевірити рівень знань за даною темою. Виховувати якості уважного читача, прививати інтерес до літератури.Вікторина на кращого знавця світового детективу

0

Перевірити рівень знань за вивченою темою, виховувати прагнення досягти кращих результатів та любов до читання.Бінарний урок з української літератури та зарубіжної літератури на тему "Природа злочину "на основі порівняльної характеристики Чіпки за романом П.Мирного «Хіба ревуть воли, як ясла повні?» та Родіона Раскольнікова за твором «Злочин та кара» Ф.Достоєвсько

0

Даний урок розроблено для вчителів зарубіжної та української літератури, щоб розкрити природу злочину в творах П. Мирного та Ф.Достоєвского на основі порівняння головних персонажів, з’ясувати історичну епоху появи цих творів,розривати критичне мислення,зв’язане мовлення,виховувати гуманне ставлення до людини, її гідності, поваги до законів, непримиренного ставлення до несправедливості.Із літератури доби бароко і класицизму

0

Матеріал містить тестові завдання у двох варіантах для перевірки рівня засвоєння теми із зарубіжної літератури учнями 8 класу.Методичний посібник. Інтерактивні вправи для перевірки знань учнів із зарубіжної літератури ( 9 клас)

0

Методичний посібник містить різні за формою інтерактивні вправи з перевірки знань учнів 9 класу із зарубіжної літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі