Користувацький вхід

Микола Вороний

...

Обмежити пошук фільтруванням:Микола Вороний. «Євшан–зілля». Робота над змістом. Характеристика образу юнака – половця. Роль історичної пам'яті для людини. Актуальність твору.

1

Завдання та мета уроку: ознайомити шестикласників з одним із кращих патріотичних творів Миколи Вороного; вчити зіставляти художній твір з літописним оповіданням, шукати спільне та відмінне в них, співвідносити давноминулі події з сучасністю; розвивати образне мислення, вміння працювати з текстом, аргументувати власну думку; виховувати почуття відповідальності за долю рідного краю, готовність працювати й жити для блага України, усвідомлювати важливість історичної пам’яті для кожної людини.
Після цього уроку учні зможуть:Сценарій виховної години патріотичного змісту «Забудеш рідний край – твоє всохне коріння»

1

У виховному заході розглядається розуміння патріотичного виховання сучасної молоді як громадян України, що носить національний характер, базується на національних традиціях українського народу, є ідейною силою національної свідомості. Ключові слова. патріотизм, патріотичне виховання, національні традиції, національна свідомість.Микола Вороний. "Блакитна панна"

0

Микола Вороний - відомий український, поет, перекладач, режисер. Пропоную презентацію для уроку української літератури в 10 класі з теми "Пейзажна лірика Миколи Вороного. Вірш “Блакитна панна”Розробка уроку з української літератури для 10 класу «Микола Вороний – зачинатель українського модернізму. Життєва і творча спадщина письменника»

1

Урок української літератури у 10 класі, що знайомить із життєвою та творчою спадщиною Миколи Вороного -засновника українського символізму.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі