Користувацький вхід

Коперник

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з історії та природознавства "Наша планета - Земля"

1

Незвичайний урок, який спробує поєднати дві великі і давні науки - історію і природознавство. Проблемне питання: як поєднання історії та природознавства дає можливість уявити цілісну картину світу при вивченні планети «Земля»?«Що належить до природи. Природа жива і нежива»

0

Мета: розширити знання учнів про різноманітність природи; формувати уявлення про живу та неживу природу, про перетворювальну діяльність людини; розвивати вміння групувати предмети за певними ознаками (належить, не належить до природи), порівнювати предмети живої та неживої природи з метою виявлення відмінностей між ними; вчити аргументувати та доводити свої думки про живу та неживу природу; розвивати пізнавальну активність учнів; формувати природознавчу компетентність шляхом засвоєння знань про природу і людину; сприяти дбайливому ставленню до природи та речей, створених людиною.Астрономія (І заняття)

0

Електронний посібник для І курсу стедентів всіх спеціальностей коледжів, ічнів 11 класів, вчителів, які викладають астрономію як наочний посібник. Також матеріали містять елементи перевірочного та узагальнюючого контролю у вигляді письмового тесту викладеного в посібнику та електронного тестування в програмі MyTest.
Посібник викладений на Яндекс диску (т.я. "важить" 101 мб)за посиланням:
https://yadi.sk/d/GZQLCLWJqbjNV
В завантаженнях міститься електронні тестування для програми MyTest (нової та старої версії).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі