Користувацький вхід

Пилип Орлик

Обмежити пошук фільтруванням:Становлення громадянина: від часів козацтва до сьогодні

0

Мета заходу: дати поштовх до самовдосконалення людини, здатної гідно існувати і самореалізуватися за складних реалій XXI століття; для формування соціально компетентного, активного, відповідального громадянина й патріота України.Розробка уроку і презентація з історії України «Пилип Орлик – гетьман у вигнанні»

0

поглиблювати знання учнів про історичний контекст становлення особистості та діяльності Пилипа Орлика, його внесок у політичну історію та розвиток юридичної і суспільно-політичної думки України; розвивати навички виділення комплексу ознак, що дають можливість характеризувати людину як сформовану особистість; виховувати повагу до людини в основі якої лежить така своєрідна та унікальна властивість, як здатність бути особистістю.Гетьман-емігрант Пилип Орлик – невтомний борець за незалежність українських земель

0

робота на конкурс "Моя Батьківщина - Україна" напрямок "Козацькому роду - нема переводу"Чухліб Т. - Пилип Орлик (2008) djvu


У книзі в науково-популярному форматі розповідається про одного з найвидатніших українських гетьманів, палких поборників незалежної України, одного з авторів першої української Конституції 5 квітня 1710 р. Пилипа Орлика. Простежено його походження, життєвий шлях, політичні погляди, діяльність на посаді гетьмана. Висвітлюються його особисті чесноти, поетичний талант, подвижницька, подиву гідна діяльність в еміграції, спрямована на визволення України з-під імперського ярма.Урок з історії України у 8 класі за темою: «Гетьман Пилип Орлик та його Конституція»

0

Мета даного уроку ознайомити учнів з міжнародним становищем у Європі в першій третині XVIII ст.Пилип Орлик - невтомний борець за державність України.

0

Історичний проект "Пилип Орлик - невтомний борець за державність України". План реалізації проекту в школі ІІ та ІІІ ступеню. Презентація проекту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі