Користувацький вхід

фізична культура

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з фізичної культури для спеціальної медичної групи (учні молодших класів)

0

Матеріал до уроку фізичної культури (розробка уроку) для спеціальної медичної групи в молодших класах.
Підвищення фізичного здоров'я дітей.Гендерне виховання в аспекті фізичної культури

0

Стаття призначена для організації уроку фізичної культури в школі на основі гендерного підходу. Показано, що організація гендерних ролей школярів потребує створення сприятливих умов, які б загострювали стереотипи чоловічої і жіночої поведінки. При цьому слід враховувати різницю в мотивах занять фізичною культурою між хлопцями і дівчатами.
Приведені дані експериментальної роботи з формування моторної творчості у школярів при організації навчального процесу з урахуванням гендерних особливостей підлітків.Урок баскетболу для учнів 6 класу «Подорож у країну баскетболію»

0

Автор розробки: Балабанова Світлана Анатоліївна, вчитель фізичної культури

Навчальний заклад: Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Вільнянської районної ради Запорізької області

Клас: 6

Назва навчальної програми «Навчальна програма з фізичної культури для 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів », Київ, 2012 р.

Тема уроку: Баскетбол

Тип уроку : Урок-подорож

Мета уроку:

Навчальна

Навчити виконувати кидки по кільцю;удосконалити передачу і прийом м'яча, ведення м'яча правою і лівою рукою;ведення м'яча без зорового контролю

РозвивальнаПсихічне та фізичне здоров'я школярів. Формування довільної поведінки.

0

У роботі розкриті загальні засади педагогіки, психології, функції процесу навчання, розвиток навичок і рухових якостей, формування основ здорового способу життя. Подано матеріал про довільну поведінку, яка опосередкована певними правилами та нормами, безпосередню роль та допомогу батьків у навчанні, вихованні та формуванні всебічно розвиненої гармонійної особистості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі