Користувацький вхід

Замєсова Любов Миколаївна

Обмежити пошук фільтруванням:Звіт про роботу над проблемою: Активізація пізнавальної діяльності учнів як одна із складових роботи над проблемою «Формування інноваційної особистості в умовах сільської школи»

0

Основна мета роботи вчителя з активізації пізнавальної діяльності учнів полягає в розвитку її творчих здібностей. З психології відомо, що здібності людини в тому числі учнів, розвиваються в процесі діяльності. Засобом розвитку пізнавальних здібностей учнів є уміле застосування таких методів і прийомів, які забезпечують високу активність учнів у навчальному пізнанні. Методи і прийоми активізації повинні враховувати рівень пізнавальних здібностей учнів, бо непосильні завдання можуть підірвати віру учнів у свої сили і не дадуть позитивного ефекту.Активізація пізнавальної діяльності учнів як одна із складових роботи над проблемою «Формування інноваційної особистості в умовах сільської школи» Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти АТЕСТАЦІЙНА РОБОТА За темо

0

Основна мета роботи вчителя з активізації пізнавальної діяльності учнів полягає в розвитку її творчих здібностей. З психології відомо, що здібності людини в тому числі учнів, розвиваються в процесі діяльності. Засобом розвитку пізнавальних здібностей учнів є уміле застосування таких методів і прийомів, які забезпечують високу активність учнів у навчальному пізнанні. Методи і прийоми активізації повинні враховувати рівень пізнавальних здібностей учнів, бо непосильні завдання можуть підірвати віру учнів у свої сили і не дадуть позитивного ефекту.Презентація досвіду роботи “ Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології. ”

0

Вчитель хімії та біології, спеціаліст
вищої категорії, вчитель-методист
Шолоховської ЗОШ І-ІІІ ступенів
с. Шолохове Нікопольського району
Дніпропетровської області.

Мій педагогічний стаж: 41 рікПрезентація досвіду роботи “ Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії та біології. ”

0

“ Перш ніж лаяти пітьму,-
запали хоча б одну іскру. ”
Щоб дати учням іскорку знань,
учителю потрібно увібрати
ціле море світла.
Тому треба вчитись, щоб навчити.Інтегрований урок "Екологічний стан України" урок - конференція

0

закріпити знання учнів про вплив господарської діяльності людини на природні умови і ресурси. Ознайомити учнів з геоекологічною ситуацією в Україні, основними заходами з охорони природних ресурсів; формувати уявлення про сучасну наукову картину світу, науковий стиль мислення; формувати життєвий принцип безконфліктного співіснування людини і навколишнього середовища на основі гармонізації стосунків з природою; виховувати почуття відповідальності за долю рідної землі, за майбутнє планети, особисту відповідальність за охорону навколишнього середовища.Тиждень хімії та біології

0

Розвивати здібності дітей, виявляти обдарованих, стимулювати їх творче самовдосконалення і творчу активність, дати їм ґрунтовні міцні знання, озброїти їх практичним розумінням основ наук, підвищити їх інтерес до хімії, допомогти у виборі професії – це завдання, які дає можливість реалізувати позакласна робота з хімії.
Основна мета позакласної роботи з хімії – це допомога учням у формуванні стійкого інтересу до предмету, розширення світогляду та знань, естетичного та трудового виховання."Корекція та контроль знань з теми: Періодичний закон та періодична система хімічних елементів Д.І. Мєнделєєва. Будова атома.

0

визначити рівень навчальних досягнень учнів з теми «Періодичний закон і періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва. Будова атома». Систематизувати знання учнів з пройденої теми, виявити ускладнення в засвоєнні навчального матеріалу та визначити шляхи їх подолання;б) розвити уміння логічно мислити, швидко й чітко формулювати і висловлювати свої думки; продовжувати розвивати уміння користуватися періодичною системою хімічних елементів.
в) виховувати науковий світогляд, самостійність, чесність, самоконтрольРЕАКЦІЯ ОБМІНУ МІЖЕЛЕКТРОЛІТАМИ. ЙОННІ РІВНЯННЯ

0

Мета: поглибити знання учнів про йони, їх відмінність від атомів; ознайомити з найважливішими властивостями йонів; розкрити причино-наслідкову залежність властивостей розчинів електролітів від властивостей йонів; дати уявлення про реакції йодного обміну, пояснити їх суть з позиції електролітичної дисоціації; формувати вміння складати повні та скорочені рівняння реакції йонного обміну.
Тип уроку: комбінований.
Основні поняття, що вводяться вперше: реакції йонного обміну, умови перебігу реакції до кінця, повні та скорочені йонні рівняння.Метали

0

Мета: у цікавій формі узагальнити знання учнів про властивості, будову, застосування металів, способи їх добування; розвити інтерес до вивчення предмета, уміння логічно і критично мислити; виховувати культуру спілкування.
Тип уроку: узагальнення і поглиблення знань.
Метод: проблемно-пошуковий.
Обладнання: таблиця «Витискувальний ряд металів», роздатковий матеріал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі