Користувацький вхід

Останні публікації

Михайло Булгаков

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку зарубіжної літератури в 11 класі на тему "Утвердження цінності творчості і кохання в долях Майстра і Маргарити (за романом М.Булгакова "Майстер і Маргарита")"

1

Основною метою було при складанні конспекту було розкрити своєрідність художнього світу митця, дати поштовх учням для самостійного аналізу та роздумів, вчити їх формувати свою незалежну думку.
Конспект уроку можуть використовувати учителі-філологи, студенти педагогічних навчальних закладівКонспект уроку

0

Основною метою було при складанні конспекту було розкрити своєрідність художнього світу митця, дати поштовх учням для самостійного аналізу та роздумів, вчити їх формувати свою незалежну думку.
Конспект уроку можуть використовувати учителі-філологи, студенти педагогічних навчальних закладівЛітературний проект "Духовний подвиг Майстра"

0

Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.Урок ток-шоу із зарубіжної літератури за романом М.Булгакова «Майстер і Маргарита» на тему: «Добро і зло в житті головних героїв»

0

Дана розробка уроку сприятиме завершенню аналізу роману, розвитку мовлення учнів; вдосконаленню навичок учнів вести аргументовану дискусію та відстоюванню власної позиції; розумінню авторської позиції щодо філософсько-моральних категорій "добра" і "зла"; формуванню культури поведінки та загальнолюдських моральних якостей.Виховна година "Віртуальне знайомство з Михайлом Булгаковим"

0

Виховна година у вигляді віртуального знайомства з Булгаковим зацікавить учнів і змусить по-новому глянути на його долю, особистість, творчість; надихне під іншим кутом зору поглянути на деякі твори письменника і по-новому їх оцінити.Літературний батл за творчістю Михайла Булгакова

0

Літературний батл за творчістю М. Булгакова.

Захід розрахований на учнів 10 – 11 класів, які попередньо опрацювали інформацію про життєвий і творчий шлях М. Булгакова.Методичні розробки уроків із світової літератури «Формування читацьких, мовленнєвих та життєвих компетентностей учнів»

0

На сайт подаю матеріали для проведення уроків світової літератури з вивчення нового матеріалу, розвитку мовлення. Уроки створено з метою формування читацьких, мовленнєвих та життєвих компетентностей учнів. Збірник методичних розробок уроків призначений для викладачів світової літератури професійно-технічних навчальних закладів.СВІТЛО. ВОГОНЬ. ПОЛІТ

0

Матеріал для позакласного заходу для учнів 10-х та 11-х класів, присвяченого російському письменнику Михайлові Булгакову.
Світло.Вогонь. Політ. Київ. Біла гвардія. Майстер і Маргарита.Добро і зло в романі М.Булгакова "Майстер і Маргарита". Образи Воланда та його почту

2

Тема: Добро і зло в романі М. Булгакова «Майстер і Маргарита». Образи Воланда та його почту.
До уроку додаються презентація, фрагменти із фільму В.Бортко "Майстер і Маргарита"Розробка уроку до вивчення роману М. Булгакова "Майстер і Маргарита"

0

Анотація

Даний урок є одним з серії уроків в 11 класі, присвячених вивченню роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита» (за чинними програмами: Світова література. 10-11 класи. Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Природничо-математичний, технологічний напрями. Рівень стандарту / Укладачі: Ю. І. Ковбасенко - керівник авторського колективу; Г. М. Гребницький, Т. Б. Недайнова, К. Н. Баліна, Г. В. Бітківська, І. А. Тригуб, О. О. Покатілова. - К.: Грамота, 2011. та Світова література. 10-11 класи. Програма для профільного навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Суспільно-гуманітарний, художньо-естетичний напрями. Академічний рівень / Укладачі: Ю.І. Ковбасенко – керівник авторського колективу; Г.М. Гребницький, Т.Б. Недайнова, К.Н. Баліна, Г.В. Бітківська, І.А. Тригуб, О.О. Покатілова. – К.: Грамота, 2011). У діючих програмах обумовлена можливість вивчення художнього твору мовою оригіналу, цим і пояснюється вибір російської мови при вивченні творчості М. Булгакова.
Тема для розробки електронного уроку була обрана не випадково, вибір викликаний необхідністю провести глибокий аналіз центральних персонажів роману шляхом самостійної дослідницької діяльності учнів. Для кращого засвоєння матеріалу були використані різні методи і прийоми, у тому числі й інформаційно-комунікаційні технології, зокрема проектна технологія, результати використання якої ми можемо побачити на прикладі даного уроку, коли учні захищали проекти, що являють собою літературне дослідження.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі