Користувацький вхід

Останні публікації

Г.Сковорода

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку "Узагальнено-особові речення"

0

Урок української мови у 8 класі з використанням технології критичного мислення, ІКТАфоризми Г.Сковороди

1

Афоризми Г. Сковороди про освіту, навчання, любов, ддружбу та ін. Матеріал можна використати для написання власного висловлення.Презентація "Питання освіти та виховання у творчій спадщині Г.Сковороди"

2

Презентація містить інформацію про погляди Г.Сковороди на освіту та виховання (принципи та методи навчання, його бачення образу вчителя). Матеріали призначені для використання на педагогічних читаннях.До 290-річчя з Дня народження Г.С.Сковороди. Стаття. Педагогічні ідеї Г.Сковороди

1

Стаття повертає до витоків української педагогіки, піднімає завісу над джерелами української педагогічної думки, збагачує педагогічними ідеями та порадами учителів - практиків 21 століття. Цінність педагогічної спадщини Г. Сковороди переоцінити неможливо, вона завжди займала і буде займати гідне місце в триєдиній системі педагогічного процесу, слугуватиме направляючими постулатами освітнього процесу, до яких постійно звертаються фахівці педагогіки,учителі, вихователі, всі, кого цікавлять проблеми формування Людини.Г.Сковорода "Байки Харківські"

1

Матеріали до уроку української літератури в 9 класі Г.Сковорода "Байки Харківські"(" Бджола і Шершень", "Вовк та Собака")Музична культура України XVII - XVIII ст.

6
Урок художньої культури (10 клас).Презентація, аудіо- та відеоматеріали (укр.народна дума "Нема в світі правди", Г.Сковорода "Всякому городу нрав і права",М.Березовський "Вірую", Д.Бортнянський "Душа моя", А.Ведель "Херувимська").
muzychna_kultura.jpg
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі