Користувацький вхід

Шевченко

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Тема жіночої долі у творчості Т. Шевченка. «Катерина» 9 клас

0

Тема жіночої долі у творчості Т. Шевченка. «Катерина» 9 клас



Мовно - літературна вікторина «Чи гарно ми знаємо рідну мову та літературу»

0

Мовно - літературна вікторина «Чи гарно ми знаємо рідну мову та літературу» розрахована для проведення тижня української мови та літератури.



Ілюстрований фотоальбом «Сторінками життя і творчості Великого Кобзаря – Тараса Шевченка» (навчальний посібник)

0

Дане методичне видання містить матеріал, рекомендований для використання в навчально-виховному процесі під час вивчення творчості Т. Шевченка.



Розробка уроку з української літератури

1

Підсумковий урок за творчістю Т.Г Шевченка. У розробці використано такі види робіт: клоуз-тест, незакінчене речення, гра "Шифрувальник, сенкан, рольова гра.



Великі жартують, або Смішне і небайдуже про великих і не дуже

1

З життя славетних українців
Матеріали для уроків української літератури
У збірці вміщені цікаві і смішні історії про письменників. Матеріал може бути використаний для мотивації на уроках української літератури



«Префікс. Словотворча роль префіксів»

0

Мета: Ознайомити учнів з роллю префіксів у словах, їх слово - творчою функцією, з найуживанішими префіксами; формувати уміння утворювати нові слова за допомогою префіксів; розвивати вміння аналізувати, зіставляти, узагальнювати; виховувати бережливе ставлення до природи, працелюбність.
Обладнання: ноутбук, проектор, мультимедійна технологія (Уроки гарного поводження» - головні герої - вчителька Сова і учні – Мурчик, Говорунчик), схеми, підручник «Українська мова», 3 клас, 1 частина.



День української писемності та мови

1

Розширити знання учнів про значення української мови, донести відомості про її давність, відкарбувати в їхній пам’яті імена корифеїв нашого українського слова; розвивати вміння виступати перед аудиторією, образне мислення, артистичні здібності в декламуванні прози та поезії; сформувати в учнів інтерес і повагу до нашої мови; виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України , пошану до свого народу і шанобливе ставлення до надбань української культури.



Розпізнавання іменників (без уживання терміна) за питаннями хто? що?

0

Урок вивчення нового матеріалу з використанням інтерактивних технологій.Під час уроку використовуються різні методи і форми роботи.



Гра "Щасливий випадок"

1

Ніжна, мила, світанкова,
Ясна, чиста, колискова,
Мелодійна, дзвінкотюча,
Дивна, радісна, співуча,
Лагідна, жива, казкова,
Красна, чарівна, шовкова,
Найдорожча, добра, власна,
Мудра, сонячна, прекрасна,
Солов’їна, барвінкова
Українська рідна мова.
Л.Лужецька



Свято - наша Батьківщина - Україна (Джерела народної мудрості)

0

Виховна година, присвячена вивченню державних та народних символів України. Використані пісні українських композиторів, вірші, присвячені Україні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі