Користувацький вхід

Шевченко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з української літератури

1

Підсумковий урок за творчістю Т.Г Шевченка. У розробці використано такі види робіт: клоуз-тест, незакінчене речення, гра "Шифрувальник, сенкан, рольова гра.Великі жартують, або Смішне і небайдуже про великих і не дуже

1

З життя славетних українців
Матеріали для уроків української літератури
У збірці вміщені цікаві і смішні історії про письменників. Матеріал може бути використаний для мотивації на уроках української літератури«Префікс. Словотворча роль префіксів»

0

Мета: Ознайомити учнів з роллю префіксів у словах, їх слово - творчою функцією, з найуживанішими префіксами; формувати уміння утворювати нові слова за допомогою префіксів; розвивати вміння аналізувати, зіставляти, узагальнювати; виховувати бережливе ставлення до природи, працелюбність.
Обладнання: ноутбук, проектор, мультимедійна технологія (Уроки гарного поводження» - головні герої - вчителька Сова і учні – Мурчик, Говорунчик), схеми, підручник «Українська мова», 3 клас, 1 частина.День української писемності та мови

1

Розширити знання учнів про значення української мови, донести відомості про її давність, відкарбувати в їхній пам’яті імена корифеїв нашого українського слова; розвивати вміння виступати перед аудиторією, образне мислення, артистичні здібності в декламуванні прози та поезії; сформувати в учнів інтерес і повагу до нашої мови; виховувати патріотичні почуття, гуманізм, любов до України , пошану до свого народу і шанобливе ставлення до надбань української культури.Розпізнавання іменників (без уживання терміна) за питаннями хто? що?

0

Урок вивчення нового матеріалу з використанням інтерактивних технологій.Під час уроку використовуються різні методи і форми роботи.Гра "Щасливий випадок"

1

Ніжна, мила, світанкова,
Ясна, чиста, колискова,
Мелодійна, дзвінкотюча,
Дивна, радісна, співуча,
Лагідна, жива, казкова,
Красна, чарівна, шовкова,
Найдорожча, добра, власна,
Мудра, сонячна, прекрасна,
Солов’їна, барвінкова
Українська рідна мова.
Л.ЛужецькаСвято - наша Батьківщина - Україна (Джерела народної мудрості)

0

Виховна година, присвячена вивченню державних та народних символів України. Використані пісні українських композиторів, вірші, присвячені Україні.Урок позакласного читання "Велика постать українського народу Т.Г.Шевченко"

1

Україна славиться художниками, письменниками, поетами. Одним із них є Т.Г. Шевченко - великий син українського народу. В розробці свого уроку я познайомила дітей зі сторінками життя поета.Урок української мови в 8-В класі на тему: «Прикладка як різновид означення»

1

Тема: Прикладка як різновид означення.
Мета: ознайомити учнів з прикладкою як різновидом означення; сприяти
зміцненню навичок правопису прикладок через дефіс, в лапках;
формувати вміння визначати прикладку в реченні, правильно записувати
її; розвивати творчі вміння зіставляти, моделювати й конструювати мовні
явища; за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного
матеріалу усвідомити значення знань у житті людини.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, презентація.

ХІД УРОКУ
І. Оргмомент.
ІІ. Мотивація навчання.Урок-свято "Золоті зерна поезії Т.Г. Шевченка"

0

Даний матеріал, урок-свято "Золоті зерна поезії Т.Г. Шевченка" дасть змогу учителю розширити знання учнів про життєвий та творчий шлях Т.Г. Шевченка, розвивати до творчості поета, розвивати творчі здібності школярів. Також можна використати як виховний захід, присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.
Матеріал буде корисним педагогу-організатору, класному керівнику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі