Користувацький вхід

Останні публікації

логіка

Обмежити пошук фільтруванням:Логічні задачі (для учнів 5-х класів)

0

Пропоную розробку уроку математики для учнів 5-го класу, який можна провести на заняттях спецкурсу «Розвязуємо текстові задачі» або використати при підготовці до олімпіади.
Мета. Формування прийомів розумової діяльності: порівняння, аналогії, співставлення. Виховання інтересу до науки математики, прагнення до вдосконалення знань.Конспект контрольного заняття для другої молодшої групи з логіки та розвитку мовлення «Весела подорож»

1

Програмовий зміст: ( логіка) виявити рівень знань та вмінь дітей :
в розрізненні геометричних фігур та в умінні порівнювати їх з предметами.
серіювати предмети за висотою (висока – низька ялинка).
розкладати предмети на площині, орієнтуватися в поняттях : над, під,праворуч, ліворуч, по середині.
розуміти поняття великий, маленький.
Вправляти в рахунку предметів в межах трьох; в умінні визначати рівність або нерівність груп предметів шляхом упорядкування пар предметів ( прийом прикладання).Розвиток продуктивного мислення (розробка уроку, 3 клас)

0

Навчальний курс "Розвиток продуктивного мислення"(автор Ольга Гісь), який викладається у 1-4 класах, має на меті розвиток евристичного мислення і вимагає творчого підходу до його викладання. Розробки уроків для 3 класу - результат творчої роботи вчителя.Розвиток продуктивного мислення (розробка уроку,3 клас)

0

Навчальний курс "Розвиток продуктивного мислення"(автор Ольга Гісь), який викладається у 1-4 класах, має на меті розвиток евристичного мислення і вимагає творчого підходу до його викладання. Розробки уроків для 3 класу - результат творчої роботи вчителя.Решение задач с множествами

0

Презентация создана для проведения урока логики в 3 классе по программе А.МитникаІнтелектуальна гра "Зоряний час"

1

Цікава інтелектуальна гра на розвиток логічного мислення молодших школярів.Перевірка знань учнів з літератури,математики,народної творчості.Перевір себе. Розв’язування задач і прикладів на логічне мислення.

0

Позакласний урок з математики, створений для користування вчителями початкових класів. Матеріал уроку також можна використовувати на уроках з логіки.У Країні Міркувань

0

Розробка уроку з курсу "Логіка", 3 клас за програмою Митник О. на тему: Множини. Зображення обсягу понять за допомогою кругів Ейлера. Урок спрямований на узагальнення та систематизацію знань про поняття множини; вдосконалення умінь зображувати обсяги понять за допомогою кругів Ейлера, розвиток логічного мислення, пам'яті, виховування самостійності, формування зацікавленості у результатах спільної роботи. В ході уроку використані інтерактивні форми і методи навчання.Повторення вивченого про алгоритми, їх види. Складання блок-схем

0

Тема: Повторення вивченого про алгоритми, їх види. Складання блок-схем.
Мета:
Закріпити поняття : «алгоритм», «виконавець» , «команда» , «блок-схема»;
формувати вміння аналізувати, знаходити помилки, робити висновки, оцінювати свою роботу;
розвивати увагу, пам”ять та алгоритмічне мислення;
виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп”ютером.
Тип уроку: Урок- мандрівка.

Обладнання: картки -очікування, анаграми, ребус, проектор, картки для самостійної роботи.

Урок інтегрований інформатика - логіка в 4 класі, проведений 20 листопадаУзагальнення та систематизація вивченого

1

Розробка уроку логіки 4 клас
Тема. Узагальнення та повторення вивченого матеріалу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі