Обмежити пошук фільтруванням:
Анотація. У статті акцентовано увагу на необхідності врахування у навчальному процесі з біології та хімії у закладі загальної середньої освіти принципових положень теорії множинного інтелекту Говарда Гарднера. Деталізовано складові множинного інтелекту учня та наведено засоби їх розвитку та вдосконалення. Наведено результати емпіричного дослідження основних складових інтелекту в учнів 7-9 класів.
Позакласний, позаурочний захід з біології для 7,8,9 класів "Екологічний форум: Роль людини в збереженні біорізноманіття".
Бінарний урок з хімії та англійської мови,який був складений за мотивами книги Бонні Гармус "Уроки хімії".Урок створений у вигляді квізі-вікторини,де діти у хімічній лабораторії досліджували склад харчових продуктів
Презентація "Колоїдні системи та їх властивості"
Способи одержання колоїдних систем.
Очищення і концентрування колоїдних систем.
Оптичні властивості колоїдних частин.
Електрокінетичні явища.
Молекулярно – кінетичні властивості колоїдних систем.
Коагуляція колоїдних розчинів.
Будова колоїдної частинки.
Даний матеріал допоможе вчителю на уроках креативно вивчити дану тему. Також розширити знання учнів про птахів, їх значення у природі та житті людини. Матеріал допоможе розвинути в учнів інтерес до пізнання тваринного світу, асоціативне мислення та просторову пам'ять, а також виховувати кращі людські якості, дбайливе ставлення до природи.
продовжувати формувати уявлення учнів про доброту; з’ясувати сутність понять добрий, милосердний, співчутливий; учити робити правильний моральний вибір; спонукати дітей бути милосердними, робити добрі справи; розширити уявлення про доброту як чесноту людини; удосконалювати вміння аналізувати власні відчуття, спонукати на добрі вчинки; формувати особисту життєву позицію.
У календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається, як Всесвітній день яблука.День яблука – це шанування багатства і щедрості природи, до якої людині варто ставитися з дбайливою увагою.
Пропоновані матеріали сприйяють розвитку цілісної уяви науки як єдиної системи знань про природу, суспільсвто і мислення
Компетентісний підхід у викладанні хімії у 7 класі НУШ дозволяє учням не лише засвоювати теоретичні знання, а й застосовувати їх у реальних життєвих ситуаціях. Одним із ключових методів є розв'язання компетентісних задач, які моделюють практичні проблеми, з якими люди стикаються щодня у побуті. Такий підхід сприяє розвитку критичного мислення, навичок аналізу, екологічної та хімічної грамотності.