Користувацький вхід

Останні публікації

Ярослав Мудрий

...

Обмежити пошук фільтруванням:Олександр Олесь. «Ярослав Мудрий» (із книги «Княжа Україна»)

0

розробка сучасного уроку української літератури з електронним додатком (презентацією), 5 класПрактичне заняття. Ярослав Мудрий. Велич особистості.

0

На практичному занятті учні ознайомляться з життям та діяльністю великого князя Ярослава Мудрого, визначатимуть його роль і місце в історії України, сформують вміння критично мислити, аналізувати, висловлювати власну думку, а також вдосконалять навички складання портрету історичної особи.Презентація "Русь-Україна за часів Ярослава Мудрого"

1

Презентація містить 31 слайд, які складені відповідно до плану уроку, та є суттєвим доповненням коментарів учителя. Презентація складається з проблемного завдання, світлин різної тематики, що характеризують різні єтапи життя князя Ярослава Мудрого, архітектурні памятки доби, карту періоду, домашнє завдання.Веб- квест

0

Віртуальний простір надає все більше можливостей. Сьогодні учень самостійно може отримати текстову інформацію, переглянути відео на конкретну тему, перевірити рівень своїх знань.
Якщо шкільний учитель обмежується лише функціями надання інформації і перевіркою знань, то він перестає бути цікавим дитині і не сприяє розвитку особистості.
Педагог, який викликає повагу та інтерес, може заохотити навчатися не з примусу. Щоб зацікавити учня, потрібно перебувати на його території і впевнено себе там почувати.Київська Русь за часів Ярослава Мудрого

0

Розробка уроку з історії України у 7 класі про внутрішню та зовнішню політику князя Ярослава Мудрого та його діяльність.Русь - України за часів правління князя Ярослава Мудрого

0

Розробка уроку з історії України для учнів 7 класу з теми " Русь - Україна за часів правління Ярослава Мудрого".Це урок подорож містом Ярослава.Знайомство з біографією князя Ярослава Мудрого, робота з історичним джерелом - збірником зоконів "Руською Правдою", розгадування кросворду, сюжетною розповіддю вчителя.Русь-Україна за часів правління князя Ярослава Мудрого (урок-подорож та презентація для 7 класу)

0

Тема. Русь-Україна за часів правління князя Ярослава Мудрого.

Мета. У цікавій формі уявної подорожі ознайомити учнів з життям та діяльністю великого князя Ярослава Мудрого, визначити його роль і місце в історії України. Продовжити роботу з розвитку в школярів умінь самостійно здобувати знання, аналізувати історичні джерела, робити висновки. Вдосконалити навички складання схеми-портрету історичної особи. Виховувати почуття патріотизму на прикладі Ярослава Мудрого, тягу до знань, освіти, культури.

Тип уроку: урок-подорож, урок вивчення нового матеріалу.Гра-турнір «Історичний калейдоскоп»

0

Анотація
на узагальнюючий урок
з історії у 7 класі
Даний урок використовується при узагальнені розділу з історії України. Матеріал уроку систематизує в учнів знання про період Київської Русі, діяльність князів періоду утворення і розквіту Русі-України, культурний та політичний розвиток.Київська держава (Русь-Україна) Я.Мудрого

0

Мета: з’ясувати з учнями хід міжусобної боротьби між синами Володимира Великого та утвердження в Києві Ярослава Мудрого, процес зміцнення великокняжої влади та стабілізації внутрішнього життя; дати учням поняття про внутрішню та зовнішньополітичну діяльність Ярослава Мудрого; ознайомити їх з основними положеннями першого писаного збірника законів «Руська правда»; розвивати пізнавальні інтереси, здатність аналізувати історичні джерела; виховувати учнів на принципах загальнолюдської моралі, любові до рідної землі, книжної мудрості.

Тип уроку — урок засвоєння нових знань, умінь, навичок.Бібліотека Ярослава Мудрого

0

Библиотека Ярослава Мудрого — легендарное собрание книг и документов, принадлежавшее Великому князю киевскому Ярославу Мудрому. Согласно наиболее распространённой версии, в XII веке и позднее она находилась в Софийском соборе Киева или в подземельях под ним.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі