Користувацький вхід

Останні публікації

Ярослав Мудрий

Обмежити пошук фільтруванням:РУСЬ-УКРАЇНА наприкінці X – у першій половині XI ст.

0

Узагальнення знань учнів з теми "РУСЬ-УКРАЇНА наприкінці X – у першій половині XI ст."Київська Русь за часів правління князя Ярослава Мудрого.

1

Показана діяльність Ярослава Мудрого як керівника держави. Слід звернути особливу увагу на відеофрагмент «Руська правда», у якому охарактеризовано перші писані давньоруські закони.Дидактичні картки до теми "Русь-Україна наприкінці Х - у першій половині ХІ ст."

0

Дидактичні картки до теми "Русь-Україна наприкінці Х - у першій половині ХІ ст."Русь-Україна за Ярослава Володимировича (Мудрого, 1019-1054рр)

0

Метою уроку є: ознайомити учнів зі змінами, що відбулися в Київській державі за часів правління Ярослава Мудрого; розглянути зовнішню та внутрішню політику, з’ясувати значення діяльності князя для розвитку давньоруської держави;розвивати в учнів навички роботи з джерелами інформації та їх основі робити певні висновки про історичні факти і події; розвивати творчі здібності учнів;виховувати повагу до видатних історичних діячів, почуття гордості за минуле свого народу.Конспект уроку на тему "Київська Русь за правління Ярослава Мудрого"

1

Урок дасть можливість познайомитись із зовнішньою та внутрішньою політикою ЯрославаОлександр Олесь. «Ярослав Мудрий» (із книги «Княжа Україна»)

0

розробка сучасного уроку української літератури з електронним додатком (презентацією), 5 класПрактичне заняття. Ярослав Мудрий. Велич особистості.

0

На практичному занятті учні ознайомляться з життям та діяльністю великого князя Ярослава Мудрого, визначатимуть його роль і місце в історії України, сформують вміння критично мислити, аналізувати, висловлювати власну думку, а також вдосконалять навички складання портрету історичної особи.Презентація "Русь-Україна за часів Ярослава Мудрого"

1

Презентація містить 31 слайд, які складені відповідно до плану уроку, та є суттєвим доповненням коментарів учителя. Презентація складається з проблемного завдання, світлин різної тематики, що характеризують різні єтапи життя князя Ярослава Мудрого, архітектурні памятки доби, карту періоду, домашнє завдання.Веб- квест

0

Віртуальний простір надає все більше можливостей. Сьогодні учень самостійно може отримати текстову інформацію, переглянути відео на конкретну тему, перевірити рівень своїх знань.
Якщо шкільний учитель обмежується лише функціями надання інформації і перевіркою знань, то він перестає бути цікавим дитині і не сприяє розвитку особистості.
Педагог, який викликає повагу та інтерес, може заохотити навчатися не з примусу. Щоб зацікавити учня, потрібно перебувати на його території і впевнено себе там почувати.Київська Русь за часів Ярослава Мудрого

0

Розробка уроку з історії України у 7 класі про внутрішню та зовнішню політику князя Ярослава Мудрого та його діяльність.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі