Користувацький вхід

М. В. Гоголь

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вистава "Одруження М.В. Гоголя для постановки шкільним театром

1

Це адаптований сценарій вистави "Одруження" М.В. Гоголя для постановки шкільним театром, де динамізовані композиційні елементи: експозиції, зав'язки, розвитку подій, кульмінації та розв'язки. П'єса стала більш мобільною і зрозумілою для сприйняття сучасними школярами. Розкрито вічну проблему "молода людина на рандеву": якщо не може зважитися на те, щоб щось змінити у своєму житті та ощасливити хоч одну людину, то чи зможе зважитися на те, щоб змінити та ощасливити увесь світ...Вечір з нагоди 210 річниці з дня народження М. В. Гоголя

1

Ці матеріали будуть корисні для проведення Вечору М.В. Гоголя як вчителям зарубіжної літератури, так і педагогам-організаторам, керівникам гуртків. Весь контент представляє духовний спадок М.Гоголя, його актуальність в наш час, коли "тіло не встигає за душею", коли шукаються відповіді на вічні питання в перехідні періоди життя країниЛітературний брейн-ринг «Творчість М.В. Гоголя»

0

Проведення літературного конкурсу з метою зацікавлення учнів творчістю видатного письменника М. В. ГоголяБІНАРНИЙ УРОК З ЧИТАННЯ ТА ПРИРОДОЗНАВСТВА 4 КЛАС

1

ТЕМА: НАЙБІЛЬША РІЧКА УКРАЇНИ КРІЗЬ КИЇВ ДО МОРЯ ПЛИВЕ

МЕТА.
 Розширювати словниковий запас, удосконалювати вміння виразно читати, аналізувати художні засоби твору, продовжувати формування поняття про річку, вчитися давати характеристику річки Дніпро, формувати вміння працювати з фізичною картою.
 Розвивати логічне мислення та уявлення про річку як природний об’єкт, пізнавальний інтерес, спостережливість, увагу.
 Виховувати екологічну культуру, бережливе ставлення до водойм, викликати в учнів захоплення красою опису великої ріки.Завдання з математики для 5 класу, присвячені 205-й річниці від дня народження М. В. Гоголя

0

До уваги читачів добірка завдань з математики для 5 класу, присвячена 205-й річниці від дня народження М. В. Гоголя. Такі завдання допоможуть учителю не тільки провести міжпредметні зв’язки математики з літературою, використати історичні і краєзнавчі матеріали, але й активізувати навчальний процес, зацікавити дітей, показати їм несподівані грані вивчення математики, спонукати їх до активної пізнавальної діяльності.Мультимедійна презентація "Портретная галерея помещиков из поэмы "Мертвые души" Н. В. Гоголя, или "В мире животных"

1

Мультимедійна презентація "Портретная галерея помещиков из поэмы "Мертвые души" Н. В. Гоголя, или "В мире животных" - це результат творчої співпраці учителя й учня. Презентація містить ілюстрації художника Боклевського до цього художнього твору, світлини із зображенням тварин, схожих на поміщиків поеми, та поетичну характеристику кожного з них. Може бути творчо використана вчителем під час вивчення творчості М. В. Гоголя на уроках світової літератури в 9 класі.Мультимедійна презентація "Тарас Бульба" (М. В. Гоголь)

1

Пропонована мультимедійна презентація - це творчий продукт учителя, який містить ілюстрації до історичної повісті
М. В. Гоголя "Тарас Бульба" та поетичну версію переказу його змісту. Матеріал може бути використаний учителем на етапі сприйняття й засвоєння матеріалу або ж під час узагальнення роботи над цим художнім твором.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі