Користувацький вхід

Т. Шевченко

Обмежити пошук фільтруванням:Т.Г. Шевченко – народний співець. Значення творчості великого Кобзаря (розробка уроку)

0

Цей урок можна використовувати як позакласний захід до Шевченківських днівПроект та презентація «Музи Кобзаря»

1

Проект призначений для учнів 9 класу (можливе застосування як додаткового матеріалу для учнів 5-7 класів).
Під час уроків та в позаурочний час учні, поділившись на групи, збиратимуть необхідний матеріал, будуть досліджувати життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка, аналізуватимуть його інтимну лірику, твори живопису. Пошук інформації здійснюватимуть у «Кобзарі», енциклопедичних довідниках,спогадах сучасників , журналах тощо.Літературно-мистецький захід «Мандрівка Тарасовими шляхами»

1

У сценарії заходу розповідається про життя і творчість Веикого Кобзаря. Розкрито всі грані його творчості: як поета, художника, пророка, мислителя.
Мета заходу: виховувати любов до Шевченкового слова, яке прйняте безмежною любов ю до свого народу, сприяти формуванню патріотичних почуттів.Урок позакласного читання «День пам’яті Тараса Шевченка (до 200-річчя від дня народження)»

0

Мета. Розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г.Шевченка; сприяти вихованню національної самосвідомості учнів; формувати у дітей уміння працювати в команді; розвивати здатність до взаємодії; формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати творчі здібності дітей, музичний слух, почуття ритму; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її національного генія – Тараса Григоровича Шевченка.Презентація "Національно - визвольна війна Богдана Хмельницького в творах мистецтва"

0

Моя презентація відображає національно - визвольну війну українського народу середини XVII ст. в творах мистецтва. Вважаю, що її перегляд, допоможе учням краще запам'ятовувати події війни.Її використання на уроці зробить урок більш яскравішим. Учні будуть долучатися до розуміння творів мистецтва та запам'ятовувати їх авторів. Ця презентація є доповненням моєї попередньої презентації - "Національно - визвольна війна українського народу середини XVII ст." Вважаю, що цю презентацію можна також використовувати і в позаурочних заходах.Я зі щирістю ділюсь своїм доробком. Дякую.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі