Користувацький вхід

Пантелеймон Куліш

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку української літератури Пантелеймон Куліш "Чорна Рада"

1

Презентація до уроку української літератури в 9 класі на тему "Життєвий і творчий шлях Пантелеймона Куліша та його перший історичний український роман-хроніка "Чорна Рада"Презентація "Від ієрогліфа -до книжки".

1

Презентація може використана під час проведення Тижняукраїнської писемності, проведення години спілкуваня, з позакласної роботи з предмета в 5-х класах.Творчий проект "Кулішева наука"

1

Творчий проект присвячений ювілею видатного письменника П.Куліша, авторові першого історичного роману.Пантелеймон Куліш. Мультимедійна презентація

3

МУЛЬТИМЕДІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРО ЖИТТЄВИЙ І ТВОРЧИЙ ШЛЯХ ПАНТЕЛЕЙМОНА КУЛІША ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ НА УРОКАХПантелеймон Куліш. Чорна рада (Аудиокнига)


“Чорна рада” (1843—1857) – перший історичний роман української літератури, масштабна епопея, яка яскраво і багатогранно змальовує події, що трапилися після смерті Богдана Хмельницького.
Центр роману – чорна рада в Ніжині навесні 1663 року, коли за гетьманську булаву боролися декілька висуванців від козацтва. Це переломний пункт нашої історії, в якому віддзеркалена боротьба за припинення чвар в Україні, за її єдність.Пантелеймон Куліш. Роман "Чорна рада"

2

Презентація розповідає про історію створення роману «Чорна рада», спираючись на відомості з історії України тощо.Життєвий та творчий шлях Пантелеймона Куліша.

5

презентація містить відомості про життєвий та творчий шлях великого письменника, допомагає здійснити віртуальну подорож у історико-меморіальний музей-заповідник «ГАННИНА ПУСТИНЬ» (хутір Мотронівка, с. Оленівка, Борзнянський район)Відеофільм "Чорна рада" (2000)

Екранізація роману П.Куліша "Чорна рада"

ЗавантажитиЖулинський М.Г. У ПРАЦІ КАТОРЖНІЙ, В ТРАГІЧНІЙ САМОТІ (Пантелеймон Куліш).

1

Літературно-критична статтяПрезентація про біографію та творчість П . Куліша

5

Презентація містить матеріал про біографію та особливості творчості Пантелеймона Куліша

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі