Користувацький вхід

Патріотичне виховання молоді

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка положення «Теренової гри»

1

Дане положення може використовуватись у всеукраїнській спортивно-патріотичній грі Сокіл «Джура» розділ «Теренова гра»

Мета та завдання.

Мета змагань:
– виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА;
– виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України;Наказ та положення Про проведення у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

1

Про проведення у 2018/2019
навчальному році
Всеукраїнської дитячо-юнацької
військово-патріотичної гри
«Сокіл» («Джура»)Розробка уроку з літературного читання «Добрий день тобі, Україно моя!»

0

Урок складено з урахуванням особистісно орієнтованого підходу до навчання та з використанням інтерактивних форм та методів. Ігрова технологія стимулює пізнавальний інтерес дітей, спряє розвитку процесів мислення.
Учні удосконалюють навички свімого виразного читання текстів;
розширюють читацький кругозір; розвивають зв'язне мовлення;
удосконалюють читацьку культуру; розвивають вміння аналізувати тексти, виділяти головну думку. Урок несе у собі глибокий виховний зміст: виховує любов до Батьківщини, почуття гордості до неї; поглиблює знання учнів про свою державу, символи України.КВК «Я люблю свою Україну!»

0

Розширити знання учнів про Україну, її культуру та традиції. Сприяти більш глибокому усві¬домленню дітьми поняття “громадянин України”. Роз¬вивати мовлення дітей, уміння працювати в команді, звичку дотримуватися правил гри. Виховувати патріо¬тизм, людяність, повагу до надбань рідного народу.Щоб у серці жила батьківщина: до 25-річчя незалежності України

0

Актуалізація ідеї соборності та суверенності держави – провідних передумов розвитку незалежної України; розвиток громадянської, історичної та національної свідомості школярів; формування активної громадянської позиції учнів, патріотизму.Заняття для середньої групи «Віночок – національний символ України»

1

У занятті йде мова про символіку України, про цілющі властивості українських трав та квітів. Про цікавість до оберегів України.Ознайомити дітей із віночком-оберегом, розкрити значення кожної квітки (ромашка, незабудка, мак, барвінок, волошка), кольорів стрічок. Закріпити уміння рухатись ритмічно, співвідносити рухи з характером музики. Розвивати зв’язне мовлення, естетичний смак. Виховувати почуття національної гордості, інтерес до національних оберегів.Сценарій позааудитирного виховного заходу до Дня Захисника Вітчизни

1

Виховний захід для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та учнів 10-11 класів ЗОШ "Доля України - моя доля". Форма проведення - заходу спортивно-патріотичне свято. Захід спрямований на виховання у молоді почуття патріотизму, необхідності вивчення історії України, мотивації підростаючого покоління до здорового способу життя, служби у рядах ЗСУ та шанобливого ставлення до військовослужбовців, які проходять службу у зоні АТО.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі