Користувацький вхід

Класному керівникові + Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Родинне свято до Дня Матері

0

Даний сценарій буде корисним класним керівникам початкових класів у підготовці до родинного свята, присвяченого Дню Матері. Виховний захід направлений сформувати повагу, чуйність, доброту учнів до матері та всіх жінок. Включає в себе різного виду вірші, пісні та конкурси, які обов’язково будуть цікаві для батьків та учнів.Родинне свято до Дня Матері

0

Даний сценарій буде корисним класним керівникам початкових класів у підготовці до родинного свята, присвяченого Дню Матері. Виховний захід направлений сформувати повагу, чуйність, доброту учнів до матері та всіх жінок. Включає в себе різного виду вірші, пісні та конкурси, які обов’язково будуть цікаві для батьків та учнів.Цінність щастя

0

Ця виховна година може бути використана для учнів 9,10,11 класівПроєкт для 2 класу "Домашні улюбленці"

0

Творчо-дослідницький колективний проєкт "Наші домашні улюбленці" удосконалить знання учнів про домашніх улюбленців; надасть можливість працюватт творчо кожному учневі. Даний документ містить план роботи над проєктом , де окреслені творчі дії учнів. Проєкт має мету: виховувати любов та піклування до ближнього, поглиблює знання про домашніх улюбленців та розвиває мислення ,дає можливість проявити творчість.Лепбук "Весна"

0

Лепбук «Весна» не просто папка з кишеньками. Це навчальний посібник, інтерактивна тематична тека, з різноманітними кишеньками, віконцями, рухливими деталями, картками, які заламіновано з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Їх можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд.
Лепбук допомагає закріпити і систематизувати вивчений матеріал, швидко пригадати вивчене. Доцільно використовувати на уроках української мови та читання, математики, мистецтва, англійської мова та інтегрованого курсу «Я досліджую світ».Виховний захід "Українська жінка"

0

Сценарій спрямований на формування творчих здібностей здобувачів освіти, який можна проводити в навчальному закладі.
Методичною розробкою можуть користуватися куратори навчальних груп.Цілюща флора у нашій кімнаті

0

Під час заняття «Цілюща флора у нашій кімнаті» діти ознайомляться з різноманітністю лікарських кімнатних рослин, навчяться виготовляти кактус з паперу, удосконалять уміння конструювати та креслити.
Збільшать словниковий запас, пізнавальний інтерес, уяву, фантазію, цілеспрямованість, наполегливість, ініціативність, відповідальність, креативність, спостережливість, моторні навички, художнє, логічне та критичне мислення, сформують основні компетентності у природничих науках і технологіях, екологічну грамотність, уміння вчитися впродовж життя.Виховна година на тему "Крок у доросле життя" для учнів 10-11 класів

0

Тема: Крок у доросле життя.
Запитання: Шлюб – це вершина бажань, чи початок випробувань?
Мета: формувати в учнів свідоме ставлення до шлюбу, створення сім'ї, народження дітей; ознайомити з правовою основою шлюбу, правами та обов'язками подружжя; виховувати інтерес до історичного минулого України та повагу до історико-культурних надбань нашого народу та народів інших країн; розвивати зацікавленість художнім словом; формувати у юнаків та дівчат упевненість у собі.Виховна година "Безпека дітей в Інтернеті"

0

"Безпека дітей в Інтернеті"
Розширити й поглибити знання про Інтернет; дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету; сприяти обізнаності учнів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання; мотивувати їх поширювати цю інформацію у своєму середовищі; розвивати уважність, спостережливість, мовленнєві навички, пам’ять, виховувати етичне спілкування між товаришами, дорослими, молодшими друзями, інформаційну культуру учнів.Виховна година «Часу ми не гаємо, права дитини вивчаємо!»

0

Виховна година «Часу ми не гаємо, права дитини вивчаємо!»
Ознайомити учнів з їхніми основними правами, навчати дітей вмінню захищати себе при порушенні прав дитини, виховувати дисциплінованість, збагачувати словниковий запас, виховувати позитивне ставлення до товаришів, спонукати до взаємодопомоги.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі