Користувацький вхід

Класному керівникові + Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сексуальне насильство над дітьми - недопустиме

0

Мета тренінгу: розширити суть поняття сексуальне насильство; надати інформацію про історичні факти скоєння сексуального насильства над дітьми та ставлення до цих фактів сучасного суспільства; розвивати знання про власну роль у створенні сексуально безпечної поведінки та небезпечної поведінкиПрофілактичне заняття ''STOP-sexting"

0

Основна мета цього уроку-навчити підлітків безпечному спілкуванню в соціальних мережахВиховна година "Моя родина"

0

Тема: Моя родина.
Мета: вчити дітей шанувати й любити своїх батьків та інших членів родини, формувати в учнів уявлення про сім'ю, як спільноту рідних людей, про приналежність кожного учня до певної сім'ї; розвивати позитивне ставлення до рідної домівки; виховувати в учнів потребу триматися свого «родоводу», розуміння свого місця в сім'ї.Подорож у світ зварювання

0

Запрошення в цікаву подорож у світ зварювання для майбутніх електрогазозварників«Зварювання вчора, сьогодні, завтра»

0

Вибравши професію електрогазозварника, ви зробили правильний вибір. Адже ця професія гідна справжнього мужчини, володаря вогню і металу, творця прекрасного і вічного. Це одна з найбільш шанованих технічних професій.Виховний захід "Прощання з початковою школою"

0

Виховний захід "Прощання з початковою школою" має мету сприяти розвитку творчої активності учнів, уваги, пам'яті; формуванню основ естетичної культури; висловити щиру подяку вчителям, батькам, а також продовжувати виховувати повагу до вчителів та любов до школи, розвивати інтерес до знань. Із радістю підбити підсумки класної родини за 4 роки навчання.Позанавчальний захід «Диво-країна Сінгапур» (в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Smart City»)

0

Учні Львівського вищого професійного художнього училища під час навчання осягають не лише добру фахову підготовку, а й серйозну школу громадянської зрілості. Окрім навчання, учні освітнього закладу ходять на екскурсії, беруть активну участь у позанавчальних заходах як у стінах закладу, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема в майстер-класах та інших різноманітних проектах.
Метою заходу є ознайомлення учнів з азійським містом-державою Сінгапуром – найбільш «розумним містом» світу та творцем «Сінгапурського дива» - прем’єр-міністром Лі Куан Ю.Родинне свято "У дружньому колі"

0

Мета даного заходу:виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей, бажання допомагати їм, вчить бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед рідними.агітбригада ТБ Діти на дорозі

0

Агітбригада ТБ Діти на дорозі
Сценарій

Музика № 1 (виходить команда)

Доброго дня!
Ми команда
(Разом) «Знавці дороги»
Наш девіз: Переходь дорогу вчасно,
Ти кивай, коли все ясно.
Правила ти вчи постійно,
Бо для тебе це потрібно!Конфлікти з батьками: розв'язуємо безболісно

0

Про причини конфліктів між батьками та педагогами. Шляхи їх подолання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі