Користувацький вхід

Андрій Малишко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Андрій Малишко. Відомий український поет і його пісні, що стали народними. «Пісня про рушник»

0

Розробка особистісно зорієнтованого уроку з української літератури у 7 класі за темою «Андрій Малишко. Відомий український поет і його пісні, що стали народними. «Пісня про рушник»» з використанням елементів інтерактивних технологій.Телеурок з української мови в 4 класі на тему: "Буду я навчатися мови золотої"

0

Даний урок містить цікавий матеріал з української мови. Оригінальні завдання сприяють розвитку пам'яті, творчої уяви, уваги, навичок грамотно писати і зв'язно розмовляти.Розробка уроку "Пісенна творчість А.Малишка"

0

Матеріал для уроку української літератури 11 клас про життя та творчість А.Малишка.інтегрований урок

1

Інтегрований урок української мови й літератури в 7 класіВечір поезії А.Малишка

2

Вечір з нагоди річниці дня народження поета-пісняра. Спрямований на глибше ознайомлення учнів із творчістю Малишка.Літературно-музична композиція, присвячена 100-річчю від дня народження Андрія Малишка «І на тім рушничкові…»

1

У представленому сценарії подано основні віхи життя та творчості Андрія Малишка. Матеріал доповнено презентацією, відео- та аудіозаписами. Можна використовувати під час вивчення теми в 11 класі.Стежками життя Андрія Малишка

1

Методична розробка заняття за життям і творчістю А.Малишка з використанням інтерактивних і мультимедійних технологійжиттєвий і творчий шлях А.Малишка «Пісня про рушник»;

0

Інтегрований урок з української літератури та трудового навчання за творчістю А.Малишка "Пісня про рушник"інтегрований урок

1

Інтегрований урок як вид нестандартної форми навчання.
Інтегрований урок української мови й літератури в 7 класі
Тема. Прийменник як службова частина мови. Прийменник як засіб зв’язку в словосполученні. А. Малишко «Стежина», «Вогник». Патріотичні почуття, найвищі духовні цінності в поезіяхЛітературно - музична композиція "Стежками Малишкових пісень"

0

Літературно - музична композиція охоплює відомості із біографії Андрія Малишка,його творчого шляху. Редомендовані для виконання пісні на слова Андрія Малишка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі