Користувацький вхід

Останні публікації

Андрій Малишко

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку "Пісенна творчість А.Малишка"

0

Матеріал для уроку української літератури 11 клас про життя та творчість А.Малишка.інтегрований урок

1

Інтегрований урок української мови й літератури в 7 класіВечір поезії А.Малишка

2

Вечір з нагоди річниці дня народження поета-пісняра. Спрямований на глибше ознайомлення учнів із творчістю Малишка.Літературно-музична композиція, присвячена 100-річчю від дня народження Андрія Малишка «І на тім рушничкові…»

1

У представленому сценарії подано основні віхи життя та творчості Андрія Малишка. Матеріал доповнено презентацією, відео- та аудіозаписами. Можна використовувати під час вивчення теми в 11 класі.Стежками життя Андрія Малишка

1

Методична розробка заняття за життям і творчістю А.Малишка з використанням інтерактивних і мультимедійних технологійжиттєвий і творчий шлях А.Малишка «Пісня про рушник»;

0

Інтегрований урок з української літератури та трудового навчання за творчістю А.Малишка "Пісня про рушник"інтегрований урок

1

Інтегрований урок як вид нестандартної форми навчання.
Інтегрований урок української мови й літератури в 7 класі
Тема. Прийменник як службова частина мови. Прийменник як засіб зв’язку в словосполученні. А. Малишко «Стежина», «Вогник». Патріотичні почуття, найвищі духовні цінності в поезіяхЛітературно - музична композиція "Стежками Малишкових пісень"

0

Літературно - музична композиція охоплює відомості із біографії Андрія Малишка,його творчого шляху. Редомендовані для виконання пісні на слова Андрія Малишка.Літературно - музична композиція "Стежками Малишкових пісень"

2

Літературно - музична композиція охоплює відомості із біографії Андрія Малишка,його творчого шляху. Редомендовані для виконання пісні на слова Андрія Малишка.Літературно - музична композиція з дня народження Андрія Малишка. "Життєвими та творчими стежинами неперевершеного поета - пісняра Андрія Малишка"

1

Матеріали літературно-музичної композиції допоможуть учням ширше познайомитися з основними віхами життя і творчості письменника Андрія Малишка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі