Обмежити пошук фільтруванням:
У даній статті описано стан національно-патріотичного виховання в початковій школі
Ця публікація актуалізує питтання підвищення мотивації учнів до навчання через впровадження інноваційних технологій на уроках англійської мови.
Відсутність мотивації- звичайний стан для багатьох людей, не тільки для учнів. Проте впоратися із цим можливо.
Саме в цій статті ви точно знайдете корисні ресурси та поради для підтримання мотивації в учнів на уроках англійської мови.
У статті висвітлено суть використання різних методів інтерактивного навчання, основні завдання та напрямки реалізації інтерактивних вправ при вивченні математики у коледжі. Розкрито сутність інтерактивних методів, їх вплив на розвиток належності мислення, розвиток критичного мислення. Використання групової роботи для формування основних навчальних компетентностей. Вказані переваги та недоліки, які виникають в результаті їх застосування.
Дана стаття присвячена вивченню геометричних фігур у 1 класі.Вона містить рекомендації щодо кращого викладання матеріалу на уроці математики.
Жіноча статева система (лат. Female systemata genitalia) — це одна із систем організму жінки, яка відповідає за ряд важливих функцій. Вона забезпечує генеративну функцію, тобто забезпечує продовження роду і ендокринну, яка виробляє певні гормони, що забезпечують нормальне функціонування репродуктивної системи і організму жінки в цілому.
Метод проектів на уроках фізики- це сукупність педагогічних прийомів та операції, здійснюваних викладачем та учнями у процесі діяльності з метою активізації пізнавальних інтересів учнів, направлених на отримання та закріплення нових знань, умінь та навичок, розвиток творчих здібностей та набуття досвіду практичного вирішення самостійно поставлених завдань.
Метод проектів є принципово новим для педагогічної практики, але разом із тим його сьогодні вважають інноваційним. Він стає все більш актуальним тому, що розвиває в дитині уміння адаптуватися у світі, що стрімко змінюється.
Пріоритетними напрямами роботи ДНЗ щодо розвитку творчих здібностей дитини є оновлення змісту навчально-виховного процесу, що виявляється у створенні належних умов забезпечення розвивального середовища, своєчасному розкритті природних задатків, нахилів і здібностей дитини, інтеграції родинного та суспільного виховання, формуванні готовності вихователя до інноваційної діяльності.
В статті йде мова про необхідність впровадження нетрадиційних методів навчання на занятях історії для формування креативності і творчості у студентів. Зазначається тлумачення креативності, деякі методи її розвитку , перераховуються ефективні навчальні технології,які практично використовувались на парах історії і дали позитивні результати. Інтерактивність і оригінальність робить їх популярними,а систематичне впровадження підвищує креативність учбового прцесу.
У статті йдеться про можливості формування ключових та предметних компетентностей учнів під час вивчення хімії шляхом застосування іноваційних тенхологій навчання.
У статті йдеться про досвід роботи викладача хімії з формування професійної компетентності майбутніх медичних працівників на основі міждисциплінарної інтеграції з професійно-орієнтованими дисциплінами.