Користувацький вхід

Стаття

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Формування здорового способу життя (учнів 5 – 9 класів під час плавання) на уроках фізичної культури та у позаурочний час

0

Анотація. У статті проаналізовані підходи щодо формування здорового способу життя в учнів 5-9 класів засобами плавання на уроках фізичної культури та у позаурочний час.
Ключові слова: формування, здоров'я, учні, заняття, оздоровлення, плавання.



Ігрові технології навчання на уроках у початковій школі

1

У статті автор обгрунтовує необхідність впровадження в шкільну практику ефективних технологій розвитку інтелектуальних і творчих здібностей учнів та розкриває особливості використання ігрових технологій навчання на уроках у початковій школі.



Формування національної самосвідомості та ідентичності молодших школярів під час організації навчально-виховного процесу

1

У статті автор обгрунтовує актуальність національного виховання учнів та розкриває особливості формування національної самосвідомості та ідентичності молодших школярів у процесі вивчення навчальної дисципліни «Я у світі».



Використання он-лайн технологій як засобу навчання інформатики

1


Он-лайн технології – це один з способів реалізації інформаційно-освітнього середовища навчального закладу, що забезпечує вільний спосіб доступу до зовнішніх обчислювальних інформаційних ресурсів у вигляді сервісів, що надаються за допомогою мережі Інтернет.



РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ПРИ ВИВЧЕННІ МАТЕМАТИКИ

1
В даній роботі акцентується увага на важливості розвитку творчих задатків у дітей на різних етапах навчального процесу. Також розглядаються можливості використання різних форм і методів розвитку творчих здібностей учнів при вивченні математики. Проаналізовано вікові особливості формування та розвитку математичних здібностей дітей різних вікових груп. Розглянуто доцільність використання різноманітних форм навчальної діяльності, які сприяють розвитку творчих здібностей у дітей як на уроках математики, так і в позаурочний час.


Категорія послуху як критерій вимірювання свободи особистості

0

У статті проаналізовано категорію послуху як морально-етичну одиницю вимірювання свободи особистості в контексті релігійно-філософського сприйняття у стосунках особистості й Бога та особистості й особистості як членів суспільства.
Для вчителів морально-етичного спрямування, психологів, класних керівників, вихователів ГПД та батьківської громадськості.



Про роботу педагога щодо формування особистісних якостей, та соціальної активності учня-громадянина патріота України

0

Стаття на тему патріотичного виховання учнів "Про роботу педагога щодо формування особистісних якостей, та соціальної активності учня-громадянина-патріота України"



СТИМУЛЮВАННЯ ТА АКТИВІЗАЦІЯ МОВЛЕННЄВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ПОДОЛАННЯ МОВНОГО БАР’ЄРУ В УМОВАХ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ШКОЛИ

0

Важливою складовою технологічної освіти є позаурочна предметно-перетворювальна діяльність, яка передбачає організацію роботи груп чи клубів за інтересами, використання мобільних додатків, котрі надають змогу учням у вільний час підвищувати рівень знань з іноземної мови (чи будь якого іншого предмету).
У вдосконаленні технологічної освіти необхідна наступність на всіх рівнях навчання, що сприяє поступовому і неперервному оволодінню системою знань.



Наступність, як один із головних факторів в організації та змісті дошкільної та початкової освіти

0

Перехід дітей з дошкільного закладу до школи – це як велике майбуття.
Наступність між дошкільними і шкільними ланками освіти не повинна розумітися тільки як підготовка дітей до навчання. У дошкільному віці закладаються найважливіші риси майбутньої особистості. Необхідно прагнути до організації єдиного розвиваючого світу – дошкільної та початкової освіти.



Розвиток краєзнавчих компетентностей на уроках географії у 8 класі

0

Нові методи викладання в середній школі вимагають використання на уроках компетентностей, особливо на уроках географії. В цій статті розкривається важливість краєзнавчих компетентностей на уроках географії у 8 класі, при виченні геогафії України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі