Користувацький вхід

Стаття

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Невичерпний потенціал Шевченківських творів

0

Павлюк Наталії Дмитрівни
вчителя зарубіжної літератури
Кривчунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Жашківської районної ради Черкаської області

Невичерпний потенціал Шевченківських творівСтаття «Животворча сила педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського»

0

Стаття призначена для виховної роботи. В ній подані рекомендації щодо виховання здорового способу життя як в сучасній школі, так і взятій з педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського.Трансформація моральних цінностей молоді на сучасному етапі (за матеріалами опитування студентів Коледжу КНУТД)

0

Метою написання даної статті є аналіз моральних проблем сучасного студента, а саме, трансформації системи моральних принципів у їх середовищі.
Актуальність обраної теми обумовлюється тим, що у нашому суспільстві на сьогодні гостро постає проблема місця і ролі моральних принципів особистості, знання етики, етикету, прояв етичної поведінки в повсякденному житті.
Кожне старше покоління скаржилося на молодь і говорило, що в їх часи люди були іншими – більш вихованими. Може й так, але сучасна молодь по-своєму унікальна і володіє певною мораллю, яка дещо відрізняється від того, що було раніше.Стаття «Формування в учнів загальнолюдських цінностей і моральних переконань засобами кіномистецтва»

0

Використання мультимедійних засобів навчання для формування в учнів загальнолюдських цінностей і моральних якостейНаукове обґрунтування ідеї суверенності України М.Грушевським у викладанні суспільно-гуманітарних дисциплін на сучасному етапі

0

150-річчя від дня народження М.С.Грушевського (1866-1934) — видатного українського вченого, державного і політичного діяча буде широко відзначатися 28 вересня 2016 року. Цей ювілей є знаменною подією. Адже його доленосне вчення є дороговказом для багатьох поколінь українців і донині. Воно є, як зазначав учений, бойовим прапором віків. Український народ має у своєму розпорядженні безцінний історичний досвід, який він використовує у цей переломний час, реформування усіх сторін життя держави.Сучасне трактування наукової праці Михайла Грушевського «Хто такі українці і чого вони хочуть»

0

До 150-річчя М.С.Грушевського (1866-1934)

Сучасне трактування наукової праці Михайла Грушевського «Хто такі українці і чого вони хочуть»

Тема даного дослідження є актуальною для вивчення, оскільки Україна сьогодні поряд із реформуванням усіх сфер життя відстоює свою незалежність як суб’єкт міжнародного права у боях на Сході України з кривавим путінським режимом Росії.Позакласна робота з природознавства з учнями 1 – 2 класів

0

У даній статті проаналізовано форми й методи позакласної роботи з природознавства з учнями 1-2 класів, досліджено найрезультативніші форми роботи, з’ясовано їх вплив на інтелектуальний та творчий розвиток учнів.Стаття "Шевченко і сучасність"

0

Своєю національною свідомістю Шевченко - геній, незмірною вагою, значенням у справі національного відродження свого рідного краю є явищем феноменальним, єдиним , може, на світі. Його попередники ледве насмілювались згадувати у своїх творах про вкраїнську самостійність, а якщо й згадували, то ж не як самостійність нації, а як самостійність частини російського народу з милості старшої, коли ж Шевченко виразно говорить у своїх творах про самостійність нашу як нації, про те, що людям час прокинутись:
...вставайте,
Кайдани порвіте
і вражою злою кров'ю
Волю окропіте
("Заповіт")Ідеї С. Русової у сучасному вихованні

0

У статті висвітлюються педагогічні ідеї С. Русової щодо питання виховання активної особистості. Розкрито суть особливого ставлення до природи дитини, забезпечення умов для розвитку її природних основ, визнання її індивідуальності як основи принципу свободи дитини. Подано практичний аспект розкриття духовності учня у загальноосвітньому навчальному закладі.Стаття «Культурна спадщина нашої держави»

0

Для дослідження музеїв нашого краю, України і світу потрібно проаналізувати їх, але відвідати не завжди можливо. Тому метод інтерактивних екскурсій, висвітлений у даній роботі, є результативним засобом ознайомлення учнів з музеями та розвитку пізнавальних якостей школярів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі